Forum » Myślenice

Brązowa Sylwia

  • 22 lut 2015

    Ogromny szacunek dla Sylwii Jaśkowiec, Jej Rodzinie i całym Osieczanom - bo to chyba przecież stamtąd pochodzi brązowa medalistka. Gratulacje dla Justyny Kowalczyk. Jak uczci to społeczność Osieczan i władze Regionu?

    17 4 Cytuj
  • 22 lut 2015

    No pewnie będzie bez szału

    6 8 Cytuj
  • 22 lut 2015

    jakieś propozycje mądralo ?????

    3 8 Cytuj
  • 22 lut 2015

    Brawo!!!!! Gratulacje dla trenerów , i Sylwii Jaśkowiec z Osieczan . To drugi rodzynek w powiecie po kolarzu Majce z Zegartowic.

    14 3 Cytuj
  • 22 lut 2015

    no zapewne będzie wielka biba dla całej wioski. 3 dniowa impreza, z darmowym jedzeniem i piciem, dla Sylwii oczywiście honorowe miejsce, potańcówki itp. tylko czekać na jakieś info kiedy i gdzie.

    Dla medalistki oczywiście wielkie gratulacje! Szacun ! ;)

    1 12 Cytuj
  • 22 lut 2015

    Brawa i gratulacje ! Wasza praca nie poszła na marne .Sylwio jesteś wielka .
    .

    10 3 Cytuj
  • 23 lut 2015
    dolphin napisał/a:

    no zapewne będzie wielka biba dla całej wioski. 3 dniowa impreza, z darmowym jedzeniem i piciem, dla Sylwii oczywiście honorowe miejsce, potańcówki itp. tylko czekać na jakieś info kiedy i gdzie.

    Dla medalistki oczywiście wielkie gratulacje! Szacun ! ;)

    Bibę to może zrobią dla siebie ale politycy aby ogrzać się przez chwilę w blasku medalu ludzie na wsi mają godność i piją za swoje.Kto pierwszy do pamiątkowego zdjęcia?

    2 3 Cytuj
  • 23 lut 2015
    krowka123 napisał/a:

    Kto pierwszy do pamiątkowego zdjęcia?

    Ten od stypendiów dla wybitnych sportowców...

    4 1 Cytuj
  • Def Ibrylator 23 lut 2015

    Kurde, nie zdążyłem... miałem napisać, że "poczekajcie 30 minut, bo krowka123 jeszcze nie zdążyła wpleść polityki w ten temat" :)

    4 4 Cytuj
  • 23 lut 2015

    Sylwia w Duecie z Justyną Świetne...ale jeśli chodzi o indywidualne starty to od Kowalczyk, Musi się Jeszcze Wiele,Bardzo Wiele Nauczyć. Tak Czy Siak Gratuluje!! Bo Medalu nie Zdobywa się od Tak!!!

    2 5 Cytuj
  • 23 lut 2015

    Dolphin drwi sobie z ludzi ze wsi że będą balować za darmo więc odpisałam prawdę że ludzie na wsi piją za swoje a kto inny lubi zabawe za cudze i widzę zabolało def-ibrylatora.Uderz w stół a nożyce się odezwą.
    Poczekajmy parę dni a zobaczymy kto miał rację.

    4 2 Cytuj
  • 23 lut 2015

    nie drwię z ludzi ze wsi, co się wiąże z tym, że nie drwię też z samej siebie ;) jakby ktoś nie zauważył, to była żartobliwa odpowiedź na pytanie " Jak uczci to społeczność Osieczan i władze Regionu?" .

    krowka123 napisał/a:

    ludzie na wsi mają godność i piją za swoje.

    ciekawe, czy gdyby zorganizowali zabawę z darmowym jedzeniem, i (zwłaszcza) z piciem, czy każdy byłby taki honorowy i przyniósł też coś od siebie. zaraz by się znalazła taka " chytra baba z Radomia" . Nie twierdzę, że ty nie masz godności ale nie wmawiaj mi, że wszyscy ludzie ze wsi ją mają.

    1 2 Cytuj
  • 23 lut 2015

    Pełna zgoda,nie wszyscy na wsi są OK ale jedno mogę stwierdzić na 100% nie znam polityka który pije za swoje i to od szczebla lokalnego do samej góry.Jeżeli to kogoś zabolało to pewnie tych ktorzy raczej za swoje nie potrafią?

    4 2 Cytuj
  • 23 lut 2015

    Czy wy nie potraficie po prostu cieszyć się sukcesem tych dziewczyn tylko od razu musicie się żreć między sobą ?

    4 Cytuj
  • 23 lut 2015

    Luźno dyskutujemy ,bez obrażania uczciwych ludzi a że ktoś strzelił żart o 3 dniowej darmowej zabawie to odpowiedziałam kto na to czeka.Sylwia to widać po jej wypowiedzi raczej nie będzie za huczną zabawą w Wielkim Poście.Nie zapominajcie o tym kto zaszczepił wśród młodych biegi w szkole w Osieczanach,skromny człowiek który wiele zrobił dla tego sportu.

    3 2 Cytuj
  • 23 lut 2015

    krowka to twoje ujadanie w każdym temacie o politykach jest podejrzane - a może jest tak ,że sama chciałaś dopchać się do koryta a ,że Ci się to nie udało to szla cie trafia ?

    przepraszam ,ze akurat w tym temacie to pisze.

    Sylwia Gratuluję!!!!

    2 5 Cytuj
  • 23 lut 2015

    Osieczany to nie żadna wieś tylko dzielnica Myślenic - tak oznajmił ( w trakcie dekoracji medalowej) Przemysław Babiarz.

    2 4 Cytuj
  • 24 lut 2015
    YOU_REK napisał/a:

    Osieczany to nie żadna wieś tylko dzielnica Myślenic - tak oznajmił ( w trakcie dekoracji medalowej) Przemysław Babiarz.

    hahaha no Babiarz się najwięcej zna ;)

    4 Cytuj

Odpowiedz