Forum » Myślenice

Zapowiada się wzrost opłat za wodę. Spłacamy długi

  • 3 mar 2015

    Może wystosujemy pismo do Burmistrza zanim nowe taryfy zostaną zatwierdzone i będzie po fakcie?

    23 1 Cytuj
  • 3 mar 2015

    Pragnę przypomnieć ze omawianą kwestią nie jest problem zatwierdzenia nowych stawek tylko manipulacja z nimi związana oraz zasadność tak drastycznych podwyżek. Jak przekalkulowali to niech teraz płacą z własnych kieszeni! Jakim prawem obarcza się społeczeństwo karygodnymi błędami restrukturyzacyjnymi?! Jak Urbański chce podwyżkę cen usług niech dokładnie wyliczy procent spłaty zaciągniętego kredytu zawartego w nowej stawce i przedstawi jej zasadność. Nie dajmy się manipulowac!

    29 2 Cytuj
  • 3 mar 2015

    Z tego co mi wiadomo to Urbański ma takie możliwości dzięki miłościwie nam panującemu MO, że nawet kiedy radni będą przeciwko podwyżce i tak ją wprowadzi. Kochani nie narzekajcie ciekawa jestem ilu pieniaczy tu teraz głosowało na Macieja?????mieliście możliwość zmiany ale nie no to płacimy !!!!!

    27 4 Cytuj
  • 3 mar 2015

    Dobrze by było zobaczyć bilans przychodów zakładu przy aktualnych stawkach i w jakim czasie dług zostanie spłacony. Jakoś mało mi się wydaje, że taka podwyżka będzie chwilowa, żeby odrobić stratę, a później będzie mniej...

    14 4 Cytuj
  • 3 mar 2015

    To jes skandal Panie Ostrowski , okłamał Pan wyborców i tyle!!!!!!A u Pana w Urzędzie to się zrobił folwark pańszczyzniany i tyle.Ile Pan zarabia ? A my max 2000 tys zł.I jeszcze dowalić podwyżki . Skandal. sprawdzcie ludzie w BiP-e oświadczenie Pana Ostrowskiego to wam oczy zbieleją.Pana stać na broń za 12 tys.zł. to są jaja!!!!!!!!!!!

    33 1 Cytuj
  • 3 mar 2015

    I jeszcze jedna sprawa jak to było z tym meldunkiem 50 osób na Armii Krajowej przed wyborami.Mamy prawo wiedzieć! A admin niech nie usuwa tego posta , bo to nie jest nic obrazliwego tylko pytanie ok.Proszę, bo jeżeli usunie ten wątek to jest dowód, że Admin jest w bliskich kontaktach z Panem Włodarzem.Proszę o zrozumienie Panie admine .To jest forum .I mam nadzieję ,że nie ma tu nic obrazliwego dla Państwa strony i tego forum.Z góry dziękuję i pozdrawiam Redakcje

    30 2 Cytuj
  • 3 mar 2015

    Roman dzięki za info o takiej stronie jak BiP na której to możemy przeczytać że utrzymanie straży miejskie kosztuje ... UWAGA ! 675 000 złotych ! Ciekawe rzeczy można tam znaleźć

    26 1 Cytuj
  • 3 mar 2015

    A nie mówiłem.Sprawdzie wszystkich oświadczenia to zobaczycie .zaraz dam link

    17 Cytuj
  • 3 mar 2015

    jak wpiszecie oświadczenia majątkowe z nazwiskiem w google to wam wyskoczy.Ich stać na podwyżki za pieniądze podatników.

    14 Cytuj
  • 3 mar 2015
    Roman19 napisał/a:

    I jeszcze jedna sprawa jak to było z tym meldunkiem 50 osób na Armii Krajowej przed wyborami.Mamy prawo wiedzieć! A admin niech nie usuwa tego posta , bo to nie jest nic obrazliwego tylko pytanie ok.Proszę, bo jeżeli usunie ten wątek to jest dowód, że Admin jest w bliskich kontaktach z Panem Włodarzem.Proszę o zrozumienie Panie admine .To jest forum .I mam nadzieję ,że nie ma tu nic obrazliwego dla Państwa strony i tego forum.Z góry dziękuję i pozdrawiam Redakcje

    Minus to zapewne od urzędnika :-)

    27 1 Cytuj
  • 3 mar 2015

    od urzędnika-dyrektora:) kpią z nas na każdym kroku

    25 1 Cytuj
  • 3 mar 2015
    muza napisał/a:

    od urzędnika-dyrektora:) kpią z nas na każdym kroku

    Jasne Muza .Oni mają Nas za idiotów.Proponuje referendum odwołania władz.Zbierajmy podpisy i nowe wybory.To jest jedyne wyjście.

    21 2 Cytuj
  • 3 mar 2015

    Pan MO zrobił kurs we Francji ze strzyzenia trawników , więc prace znajdzie za 1800 zł za miesiąc i ciekawe co wtedy powie na podwyżki!!!!Tylko referendum o nowe wybory.Ludzie musimy to zorganizować.Potrzebne są podpisy , bo władza działa na nasza szkodę!!!

    24 Cytuj
  • 3 mar 2015
    Roman19 napisał/a:

    Pan MO zrobił kurs we Francji ze strzyzenia trawników , więc prace znajdzie za 1800 zł za miesiąc i ciekawe co wtedy powie na podwyżki!!!!Tylko referendum o nowe wybory.Ludzie musimy to zorganizować.Potrzebne są podpisy , bo władza działa na nasza szkodę!!!

    Do złożenia wniosku wystarczy 15 podpisów, do zatwierdzenia referendum poparcie min 10% mieszkancow gminy.

    29 1 Cytuj
  • 3 mar 2015
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Do złożenia wniosku wystarczy 15 podpisów, do zatwierdzenia referendum poparcie min 10% mieszkancow gminy.

    To Co Panie i Panowie jak to zrobimy? Dajcie propozycje.Bo , możemy mieć kłopoty ze strony MO.Jestem w stanie zapłacić komuś kto się tego podejmie.Tylko pełna dyskrecja. i oczywiście podatek zapłace od tego do US , aby było wszystko legalnie.

    25 3 Cytuj
  • 3 mar 2015

    Tylko musi być to osoba z poza kręgu MO.Bo ja go dobrze znam i chcę pozostać anonimowy

    17 3 Cytuj
  • 3 mar 2015

    100%, że jak zrobimy referendum to bedzie papapap, chyba, że zamelduje na AK kolejne 1000 osób

    23 2 Cytuj
  • 3 mar 2015

    jak ktoś będzie chętny to na adres ddaarreekk11@wp.pl

    14 3 Cytuj
  • 3 mar 2015
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Do złożenia wniosku wystarczy 15 podpisów, do zatwierdzenia referendum poparcie min 10% mieszkancow gminy.

    Znowu urzędnik zminusował , bo się boi o stanowisko

    20 3 Cytuj
  • 3 mar 2015
    muza napisał/a:

    Z tego co mi wiadomo to Urbański ma takie możliwości dzięki miłościwie nam panującemu MO, że nawet kiedy radni będą przeciwko podwyżce i tak ją wprowadzi.

    A cóż to za tajemnicze więzi mogą łączyć tych dwóch Panów? Uczucie jakieś ?
    Myślę że mimo to MO winien na jednej szali postawić Radnych ( szczególnie tych świeżo upieczonych ), a na drugiej A.Urbańskiego.
    Ale skończy się zapewne jak dotąd tzn. przekona "swoich" Radnych, że nowe ceny bierze na siebie, a im włos z głowy nie spadnie - bo nie przedstawi wniosku o zatwierdzenie nowych taryf na posiedzeniu Rady. I tak jak poprzednio będą mogli tłumaczyć się swoim wyborcom - że jako Radni nie mieli wpływu na ceny wody. Choć to oczywista nieprawda.

    17 Cytuj
  • 3 mar 2015

    czekam na chętnego .tylko poważne propozycje ddaarreekk11@wp.pl.Zbieramy podpisy i później referendum o nowe wybory. Jest Was na tyle odważnych?Ja nie żartuje.Zapłace za zbieranie podisow i rozlicze się z podatkiem w US .Co Wy na to.Jest szansa na zmiane

    21 2 Cytuj
  • 3 mar 2015

    Moim skromnym zdaniem powinniśmy pomyśleć nie tylko o odwołaniu ale również o rozliczeniu finansowym wszystkich inwestycji. Skoro ZUO upada, zwolnić cały zarząd i zatrudnić kompetentny personel nad którym prowadzony będzie ścisły nadzór, to samo z MZWiK. Raporty miesieczne, kwartalne, półroczne z projekcją na min 2 lata dostępne na stronie internetowej dla każdego mieszkańca gminy.

    30 1 Cytuj
  • 3 mar 2015
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Moim skromnym zdaniem powinniśmy pomyśleć nie tylko o odwołaniu ale również o rozliczeniu finansowym wszystkich inwestycji. Skoro ZUO upada, zwolnić cały zarząd i zatrudnić kompetentny personel nad którym prowadzony będzie ścisły nadzór, to samo z MZWiK. Raporty miesieczne, kwartalne, półroczne z projekcją na min 2 lata dostępne na stronie internetowej dla każdego mieszkańca gminy.

    Jestes chętny zająć się tą sprawą .to pisz na mojego maila oki.pozdrawiam

    22 Cytuj

Odpowiedz