Forum » Myślenice

Karambol w Krzyszkowicach-lądujący śmigłowiec

  • 4 mar 2015

    Karambol w Krzyszkowicach na zakopiance, kilka samochodów , ludzie uwięzieni w środku, zaraz ma lądować śmigłowiec

    8 4 Cytuj
  • Andrzej 4 mar 2015

    A tu do domy trzeba wracać ;( a muszę o Bęczarkę zahaczyć).

    btw, w poniedziałek jadąc do kraka zauważyłem spalony fotoradar. Wracając, na poboczu w stronę myślenic stała spalona osobówka. Gaj to ognista miejscowość :p

    7 4 Cytuj
  • 4 mar 2015
    Endrju napisał/a:

    A tu do domy trzeba wracać ;( a muszę o Bęczarkę zahaczyć).

    btw, w poniedziałek jadąc do kraka zauważyłem spalony fotoradar. Wracając, na poboczu w stronę myślenic stała spalona osobówka. Gaj to ognista miejscowość :p

    To prawda zrobił foto komuś a ktoś sie wkurzył i go załatwił zionąc kulistym płomieniem

    4 2 Cytuj
  • 4 mar 2015

    w kierunku KRK, czy Myślenic?

    1 2 Cytuj
  • 4 mar 2015
    asiaS napisał/a:

    w kierunku KRK, czy Myślenic?

    Myślenic

    5 5 Cytuj
  • 4 mar 2015

    są jacyś ranni?(poważnie) i co się stało

    1 2 Cytuj
  • ania 4 mar 2015

    widziałam, krew odpłynęła mi z głowy i nóg. Nie mogę patrzeć na takie rzeczy. To nie był karambol tylko wypadek na przełączce, mercedes osobowy, dostawczak chyba UPS albo innej firmy, już nie pamiętam i sejczento. Zakopianka stała w obie strony.Straszne.

    10 2 Cytuj
  • 4 mar 2015
    anula napisał/a:

    widziałam, krew odpłynęła mi z głowy i nóg. Nie mogę patrzeć na takie rzeczy. To nie był karambol tylko wypadek na przełączce, mercedes osobowy, dostawczak chyba UPS albo innej firmy, już nie pamiętam i sejczento. Zakopianka stała w obie strony.Straszne.

    dzięki za wiadomość. mieszkam blisko i się zastanawiałem co się stało.

    3 3 Cytuj
  • 4 mar 2015
    anula napisał/a:

    widziałam, krew odpłynęła mi z głowy i nóg. Nie mogę patrzeć na takie rzeczy. To nie był karambol tylko wypadek na przełączce, mercedes osobowy, dostawczak chyba UPS albo innej firmy, już nie pamiętam i sejczento. Zakopianka stała w obie strony.Straszne.

    Aniu moja droga to był karambol, 4 samochody w tym uczestniczyły to się nazywa karambol, jesteś kobietą i tak się znasz na słowach znaczących wypadku jak i pewnie jeździsz, wy baby zajmijcie się szydełkowaniem , bo gdyby nie babka która wyjechała byłoby wszystko wporządku

    10 65 Cytuj
  • Moriss Moriss 4 mar 2015

    Mistrzowie kierownicy pisać ile wlezie :) Polacy,kobiety jak i faceci to słabi kierowcy i póki co nie idzie w lepsze .

    27 1 Cytuj
  • ania 4 mar 2015
    naslu napisał/a:

    Aniu moja droga to był karambol, 4 samochody w tym uczestniczyły to się nazywa karambol, jesteś kobietą i tak się znasz na słowach znaczących wypadku jak i pewnie jeździsz, wy baby zajmijcie się szydełkowaniem , bo gdyby nie babka która wyjechała byłoby wszystko wporządku

    Dziękuję za wskazanie mi mojego miejsca, uczynię to niezwłocznie po tym, jak Ty przyswoisz sobie prawo o ruchu drogowym, w którym nie ma słowa o karambolach i słownik ortograficzny, w którym o ortografii jest bardzo dużo.
    Wsiadaj do swojej skody favoritki i do księgarni.

    30 6 Cytuj
  • 4 mar 2015

    Ale macie naj. ..ne do głowy.Panowie a czy wy wszyscy jesteście kierowcami bez skazy? Zawsze nadajecie na " baby" a wy ŚWINIE jesteście i koniec.

    27 11 Cytuj
  • 4 mar 2015

    Babe wpuścic za kierownice to jak dziecku dać zapałki, a to się wiąże w obu przypadkach wielkim zagrożeniem!

    10 37 Cytuj
  • 4 mar 2015

    Wydawało mi się, że temat na tym forum dotyczy karambolu w Krzyszkowicach ^^
    Prawda jednak jest taka, że kiedy to mężczyzna spowoduje wypadek, wtedy nikt nie mówi jaki to z Niego '' Dobry kierownica " .
    Kierowcy są różni, więc nie mówcie, że to kobiety powodują wypadki. Proponuje przejrzeć różne fora na temat wypadków i wtedy zobaczymy czy mężczyźni są tacy święci ^^

    18 2 Cytuj
  • 4 mar 2015
    naslu napisał/a:

    Babe wpuścic za kierownice to jak dziecku dać zapałki, a to się wiąże w obu przypadkach wielkim zagrożeniem!

    Link dla Ciebie
    http://moto.pl/MotoPL/1,88389,16672494,Kobiety_i_mezczyzni_za_kierownica.html

    7 3 Cytuj
  • 4 mar 2015

    niestety ale z doświadczenia wiem, że kobiety to słabsi kierowcy...
    wszystko robią tak chaotycznie, zamiast spokojnie się zastanowić co i jak to nie... jechać "na pałę" bo ostatnio mi się udało...

    porównując moich kolegów i koleżanki za kierownicą to faceci jeżdżą dużo szybciej, ale za to bezpieczniej... kobiety jeżdżą powoli ale niepewnie...
    chociaż nie powiem bo znam kobiety które jeżdżą bardzo dobrze! No ale to są może 2 przypadki na 10 :)

    9 13 Cytuj
  • 4 mar 2015

    Nie zgodzę się, ze kobiety są gorszymi kierowcami. Są kobiety, które prowadzą lepiej niż nie jeden facet i facetów, którzy nigdy nie powinni dostać prawka. Niestety taki mamy stereotyp.

    NiewinnyMalolat napisał/a:

    porównując moich kolegów i koleżanki za kierownicą to faceci jeżdżą dużo szybciej, ale za to bezpieczniej... kobiety jeżdżą powoli ale niepewnie...
    chociaż nie powiem bo znam kobiety które jeżdżą bardzo dobrze! No ale to są może 2 przypadki na 10 :)

    Jednak to kobiety powodują dużo mniej wypadków niż faceci....
    Faceci są zbyt pewni siebie za kierownicą... i ta pewność w wielu przypadkach niestety ma opłakane skutki :/

    14 3 Cytuj
  • 5 mar 2015
    naslu napisał/a:

    Babe wpuścic za kierownice to jak dziecku dać zapałki, a to się wiąże w obu przypadkach wielkim zagrożeniem!

    Tylko że statystyki mówią co innego i jeśli chodzi o kulturę na drodze to mężczyźni do pięt nie dorastają kobietom.Druga sprawa pozorny szpan kilkunastoletnimi BMW z przerdzewiałym wydechem czy wiejski tuning kilkunastoletnich Golf ów.Czy kobieta wsiadłaby do czegoś takiego?

    7 5 Cytuj
  • 5 mar 2015

    No widzisz. Kilkunastoletnie bmw czy golf prowadzony przez mezczyzne nadal jest bezpieczniejszy niż 5 letni samochód prowadzony przez kobiete ;)
    Kultura na drodze u kobiet? Gdzie? jak jedzie lewym pasem bo za 3 km skręca?
    Chyba że masz coś na myśli mówiąc kultura na drodze? Podziel się tym, a może mnie przekonasz... :)

    7 8 Cytuj
  • 5 mar 2015

    Dobra ludzie. Kobiety jak i mężczyźni powodują wypadki. Może mężczyźni nie powodują takich jak ten w Krzyszkowicach ale i tak przeginają z prędkością. Zatem kobiety wy też niewinne nie jesteście. Tak jak kolega wyżej napisał poczytajcie czasami kodeks drogowy bo za grosz nie znacie przepisów. Jedziecie lewym pasem dopóki ktoś was nie strąbi. Po mieście czasem pasuje ustąpić tego pierwszeństwa albo rozejrzeć się co się dzieje. Nie powiem, niektóre kobiety doskonale prowadzą i wielu facetów może się od nich uczyć. Podsumowanie jest takie, że nie ma reguły na wypadki. Każdy popełnia złe decyzje.

    9 2 Cytuj
  • ania 5 mar 2015

    A próbował który mistrz kierownicy skręcić w lewo na zakopiankę tak jak przypuszczalnie zrobiła to ta kobieta? Tam nic nie widać!! Tak jak na większości dróg podporządkowanych do zakopianki. Zdarzyło się w ferie, że 11 minut stałam chcąc zjechać na Bęczarkę. Nie było szans, 120 na liczniku i gnają jak opętani. Może facet w mercedesie też miał więcej niż dopuszcza się na tym odcinku (70)? Może baba doczekała się dziury, chciała skręcić i mercedes wypadł nie wiadomo skąd? Sądząc po zniszczeniach na pewno nie miał 70. I Wy wszyscy mówicie o kulturze jazdy? Błagam, nie rozśmieszajcie mnie.

    3 4 Cytuj
  • 5 mar 2015
    NiewinnyMalolat napisał/a:

    No widzisz. Kilkunastoletnie bmw czy golf prowadzony przez mezczyzne nadal jest bezpieczniejszy niż 5 letni samochód prowadzony przez kobiete ;)
    Kultura na drodze u kobiet? Gdzie? jak jedzie lewym pasem bo za 3 km skręca?
    Chyba że masz coś na myśli mówiąc kultura na drodze? Podziel się tym, a może mnie przekonasz... :)

    Powszechnie wiadomo , że żadne bmw na drodze nie jest bezpieczne. I nie ma znaczenia czy prowadzi go kobieta czy mężczyzna. :)

    5 4 Cytuj
  • 7 mar 2015
    renaw napisał/a:

    Powszechnie wiadomo , że żadne bmw na drodze nie jest bezpieczne. I nie ma znaczenia czy prowadzi go kobieta czy mężczyzna. :)

    tak? powiem Ci że pierwsze słyszę ;)
    nie wiem, może żyję w innych regionach...
    w rękach niedoświadczonego kierowcy może być niebezpieczne, napęd na tył robi swoje na zakrętach(jak jest mokro i ślisko) ;)

    ale nigdy nie słyszałem żeby bmw było niebezpieczne :P

    3 7 Cytuj
  • 8 mar 2015

    BMW są bezpieczne natomiast niebezpieczni są niektórzy kierujący tymi BMW.

    5 Cytuj
  • Andrzej 12 mar 2015
    anula napisał/a:

    (...)Może facet w mercedesie też miał więcej niż dopuszcza się na tym odcinku (70)? Może baba doczekała się dziury, chciała skręcić i mercedes wypadł nie wiadomo skąd? Sądząc po zniszczeniach na pewno nie miał 70.

    Ale z tego, co mi się wydaje, to tam nie ma ograniczenia do 70...

    Cytuj

Odpowiedz