Forum » Myślenice

Zakład Utylizacji Odpadów Myślenice - co się dzieje?

  • 3 maj 2015

    Mysleniczaninie007 kolejny raz ktoś wzbogaci się kosztem mieszkańców. Bardzo sprytnie to rozegrano. Podobnie jak z PKS-em...
    Dziwię się ludziom, bo sami na siebie ukręcili ten bicz.

    12 Cytuj
  • 3 maj 2015

    Luno, już nie raz pisałem o maraźmie społecznym. A teraz jedynie możemy obserwować jego skutki. Stwierdzam tylko fakty z nieukrywaną przykrością.

    12 1 Cytuj
  • 9 maj 2015

    Ciekawe za ile pójdą udziały i jak szybko nastąpi całkowite przejęcie spółki przez nowego nabywcę
    http://www.myslenice-itv.pl/viii-sesja-rady-miejskiej-w-myslenicach-transmisja-online/
    Genialne ,budujemy zakład dostajemy za to nagrody i wyróżnienia po czym opylamy udziały w tym ponoć jednym z najlepszych przedsięwzięć inwestycyjnych ostatnich lat.

    7 Cytuj
  • 9 maj 2015

    Od początku było wiadomo po co się ten zakład buduje. Podobno 60% zakładu za którego budowe zapłacone prawie 60 mln zlotych ma iść za kwotę poniżej 5 mln złotych. Tak nas okradają a my cisza.

    9 Cytuj
  • 11 maj 2015

    Kupując za parę groszy udziały uzyskuje się kontrolę na spółką i hulaj dusza.W relacji widać jak maszynki do głosowania przegłosują każdą rzecz którą się im podsunie.W każdym mieście w Polsce jest jakaś opozycja która kontroluje władzę i taki numer jak z ZUO byłby nagłaśniany i pilnowany a u nas?Cisza.Nic sie nie stało .Fajnie jest rządzić taką gminą.

    3 1 Cytuj
  • ania 11 maj 2015
    krowka123 napisał/a:

    Kupując za parę groszy udziały uzyskuje się kontrolę na spółką i hulaj dusza.W relacji widać jak maszynki do głosowania przegłosują każdą rzecz którą się im podsunie.W każdym mieście w Polsce jest jakaś opozycja która kontroluje władzę i taki numer jak z ZUO byłby nagłaśniany i pilnowany a u nas?Cisza.Nic sie nie stało .Fajnie jest rządzić taką gminą.

    To krówka wołaj telewizję, gazety. Zrób porządek. Najlepiej siedzieć i pluć w monitor, że nikt nic nie robi. Dalej, bierz tyłek w troki i nagłaśniaj

    5 1 Cytuj
  • 11 maj 2015

    A ja mam to gdzieś,niech drożeją śmieci ,woda ścieki .Wybraliście sobie to macie co chcecie i cieszcie się z wyróżnień przyznawanych waszym wybrańcom.Po prostu bawi mnie to jak na tym forum wielu martwi się o przyszłość gminy Pcim czy Dobczyce czy losami Kościoła w Polsce a nie widzą co dzieje się u nich.Sprawą zatrucia stawów i gigantycznym odszkodowaniem wypłaconym z naszych pieniędzy prze ZUO interesowały się media ogólnopolskie a u nas było jakoś cicho o tym.U nas ważne są te tematy które podrzuci Bono.Dlaczego mam robić porządek jak mi się to podoba?Zobaczyć jak na naszych oczach powstaje nowa forma demokracji .

    9 2 Cytuj

Odpowiedz