Forum » Myślenice

Basen na osiedlu

  • 4 kwi 2015

    W tym tygodniu doszło na basenie do przykrej sytuacji. Otóż na basen chciała wejść matka z kilkunastoletnim dzieckiem niepełnosprawnym, poruszającym się na wózku inwalidzkim i jakież było moje zdumienie, gdy zabroniono jej wjechać na basen z przebieralni. Pani - chyba sprzątaczka stwierdziła, że są brudne koła od wózka i matka musiała dźwigać go na rękach a na to wszystko patrzyło i nie pomogło jej trzech!!! ratowników. I to ma być basen przystosowany dla niepełnosprawnych osób. Mam nadzieję,że ten post czyta dyrekcja basenu i coś z tym zrobi.

    73 6 Cytuj
  • 5 kwi 2015

    a ty zamiast pomóc wolisz opisać w necie?

    15 31 Cytuj
  • 7 kwi 2015

    Ja88, wątpię, czy dyrekcja basenu czytuje forum, a jesli nawet, to nie sądzę zeby przejęła się takim wpisem.
    jeśli ta sytuacja miala miejsce w Twojej obecności proponuje napisanie pisma do dyrekcji.
    Opisz co wydarzyło, i kiedy (dzien, godzina). I poproś o wyjasnienie jak personel powinien sie zachować w tej sytuacji (w regulaminach Aqariusa nie ma nic na temat osób niepełnosprawnych, w tym o ograniczeniach wjazdu wózkiem do przebieralni) i informację, jakie kroki dyrekcja podjęła w stosunku do personelu, który był tego dnia.
    Moim zdaniem to albo pani sprzątająca powinna pomoc rodzicowi w doprowadzeniu wózka do stanu umożliwiającego wjazd - jesli kółka byly zabrudzone, albo powinny być dostępne ochraniacze na koła, które rozwiązałyby problem.
    Albo powinien być dostępny "dyżurny" basenowy wózek, (najlepiej typu sanitarnego, którym mozna by też wjechać pod prysznic i bez problemu dezynfekować) na który rodzic przeniesie dziecko ze swojego "brudnego".

    10 2 Cytuj
  • 7 kwi 2015

    Podać publicznie nazwisko pani sprzątającej , bo od tego jest żeby po śladach brudnych kół od wózka zaraz umyła posadzkę.

    9 6 Cytuj
  • inkwizytor 7 kwi 2015
    Lilith napisał/a:

    a ty zamiast pomóc wolisz opisać w necie?

    Od czegoś trzeba zacząć.... Czasami opinia jest zwróceniem uwagi na karygodne zachowania i debilizm który wielu reprezentuje....

    Co do basenu na Osiedlu, osobiście nie chodzę tam, bo jak dla mnie syf był od samego początku.
    Wolę pojechać do Krakowa, lub zrezygnować z pływania jeśli czas na wyjazd by mi nie pozwolił...

    Raz się zraziłem sam, i to wystarczyło...

    5 7 Cytuj
  • 8 kwi 2015

    inkwizytor - w Krakowie grzyby są tak jak wszędzie. Jażeli chcesz mieć pięknie i pachnąco to został Ci AquaPark i jacuzzi. Jak ktoś chce pływać to nie ma czasu na bzdety...

    Jak to mówią: Kiepskiej baletnicy to i rąbek u spódnicy przeszkadza...

    9 1 Cytuj
  • 8 kwi 2015

    Mam pytanie - czy nie wydaje się wam, że na basenie jest zimno? Czy poprawiła się termika po remoncie?

    2 2 Cytuj
  • 9 kwi 2015

    zdecydowanie jest chłodniej, w szczególności od strony "starterów", ciągnie tam, aż miło

    2 2 Cytuj
  • 9 kwi 2015

    No niestety ja ostatnio z ... brodzika korzystam więcej :-) - dzieci... Ale wydaje mi się, że jest cieplej. Kiedyś tam marzneliśmy, a teraz jest OK.
    Natomiast na duży jest mi OK i tak pływam i się ruszam, zatem nie widzę różnicy. Moje subiektywne odczucia.

    2 Cytuj

Odpowiedz