Forum » Myślenice

NZOZ "VOBIS VITA"

  • 21 kwi 2015

    Chciałbym dowiedzieć się czy Myślenickie Centrum Rehabilitacji Leczniczej przy ul. Średniawskiego 27 działa i przyjmuje nowych pacjentów? Pytam, ponieważ budynek ciągle jest zamknięty, okna wiecznie zasłonięte są roletami i chyba jeszcze nigdy nie widziałem tam kogokolwiek. Pytanie kieruję do tych, którzy mają lub mieli jakikolwiek związek z Vobis Vita, byli bądź są obecnie pacjentami tego ośrodka. Może ktoś z Was wie również coś na temat specjalistów tam pracujących? Dziękuję za wszelkie informacje.

    13 Cytuj
  • 22 kwi 2015

    dla jasności :)
    zdjecie

    4 1 Cytuj
  • 29 kwi 2015

    Też mnie to interesowało, a że akurat mamę coś postrzykneło wiec pojechałem tam informacja na drzwiach była jasna, że przyjmują w środy i piątki i nr tel. Zadzwoniłem ( to był wtorek) i um€wilem mame na wizytę na środę, była bardzo zadowolana prawie 2 godz zabiegów i bardzo wysoka kultura osobista personelu, mówiła że jak na filmach w klinikach

    4 Cytuj
  • 29 kwi 2015

    Wynika zatem, że nie mają wielu pacjentów, skoro udało się umówić już na następny dzień. A możesz powiedzieć czy była to wizyta prywatna czy na NFZ i o której godzinie się odbyła? Ciekawi mnie w jakich godzinach pracują.

    Cytuj
  • 29 kwi 2015

    prywatna nie mają umowy z NFZ po poludniu , pytali o której pasuje od 14 chyba pracuja

    5 Cytuj

Odpowiedz