Forum » Myślenice

Jaką agencje reklamową polecacie w Myśleniach?

  • 28 kwi 2015

    Konkretnie chodzi mi o projekty graficzne i oklejanie auta. Jakościowo która firma wypada lepiej?

    9 Cytuj
  • 28 kwi 2015

    polecam firme z sieprawia tanio i solidnie kożystałam juz kilka razy i jestem zadowolona,wiecej info na priv żeby nie minusowali :)

    4 9 Cytuj
  • 28 kwi 2015

    koRZystałam - przpraszam za błąd

    7 7 Cytuj
  • 13 maj 2015

    A co sadzicie na temat Nowej firmy przy zakopiance co okleja samochody ?

    8 Cytuj
  • Piotr Bernat 29 gru 2015

    Jak dla mnie J-net jest najlepsza

    16 3 Cytuj
  • 29 gru 2015

    Na przeciwko stacji BP masz tą firme Galposter czy jakoś tak,
    Ja robie wizytówki,banery itp w Logos-ie koło steka . A nie wiem jak obklejają samochody

    2 11 Cytuj
  • 25 mar 2016

    Ja nawiązałem współpracę z agencją reklamową Myślenic smartcreation . Na początku próbowałem zająć się reklamą online na własną rękę, ale na szczęście szybko zdałem sobie sprawę, że to bez sensu. Oni mi stworzyli cały kontent na FB, założyli i moderują profil, opracowali grafikę na wysokim poziomie, co jest dzisiaj mega ważne, bo klienci zwracają szczególną uwagę właśnie na tzw. obrazek.

    19 10 Cytuj
  • Andrzej 25 mar 2016

    Daj namiary na tego Twojego FB. Pooglądam, poczytam...

    3 18 Cytuj
  • 27 mar 2016

    Ja kiedyś polecałem firme logos ale jak sprawdziłem cenny w innych firmach to mi się odechciało polecać tej firmy... Znalazłem firme z Bytomia i o połowe taniej robili mi banery. Logos wycenił mi coś ok 700zł a w Bytomiu 345zł... Myślałem że będzie jakoś tych banerów gorsza bo cena niższa a jak otrzymałem to niczym nie odstępują jakością.

    2 5 Cytuj
  • 28 mar 2016

    Macie jakąś dobrą stronę gdzie robią reklamy dotyczące Sprzedaży Domu ?

    4 Cytuj
  • 24 maj 2016

    Jeśli chodzi o bilboardy to np. ta firmabillboard-xzajmuje się wszystkim od początku do końca. W cenę masz wliczony projekt, druk i montaż. Ceny też są przywoite. No i nikt nie wyrzuci go do kosza tak jak ulotki. ;) Można skorzystać z usług firmy, która odwali za nas, że tak powiem czarną robotę a Ty nie zawracasz sobe głowy projektem czy tym kto Ci to potem zamontuje. Jestem zadowolona z efektu ich pracy i polecam. Myślę, że ekran LED czy wlaśnie taki bilboard to dobry motyw by się wybić ;)

    Cytuj
  • Marcin 24 maj 2016

    h na Kazimierza. Ci co znają właściciela, nie muszę pisać :) Super!

    3 1 Cytuj
  • 27 cze 2023
    vinioshop napisał/a:

    Konkretnie chodzi mi o projekty graficzne i oklejanie auta. Jakościowo która firma wypada lepiej?

    Jestem ciekawy czy znalazłeś odpowiednią firmę. Znam póki co tylko studio Dreamlike: https://dreamlike.pl/ które wykonuje projekty graficzne naklejek na auta i są w stanie zaprojektować całą grafikę na samochód. Ceny krakowskie, ale patrząc po projektach jakie zrealizowali, robią robotę.
    Niestety nie znalazłem żadnej firmy, która zajmuje się wydrukiem i oklejeniem auta w Myślenicach... Chyba najbliżej jest Kraków.

    2 2 Cytuj

Odpowiedz