Forum » Myślenice

Szkoła nauki jazdy - MYŚLENICE

 • 1 maj 2015

  Witam szukam dobrej i skutecznej szkoły nauki jazdy w Myślenicach, słyszałem że dobra jest Szkoła jazdy Kęsek oraz nauka jazdy Dominika Stasiak :) Którą z tych szkół polecilibyście? Czy znacie inne dobre szkoły ? Czekam na odpowiedzi.

  1 Cytuj
 • Pablo 1 maj 2015

  Mnie się wydawało, że moja żona jeździć nie będzie w ogóle. Osobiście próbowałem nauczyć ze 3 razy. Bezskutecznie... Dzisiaj bez problemu moja żona prowadzi dwutonowy samochód typu SUV...

  Polecam autoszkołę Rakoczy. Sam robiłem prawko gdzieś indziej, ale jeśli nauczyli jeździć moja żonę to i Ciebie pewnie nauczą. :-)

  P.S. Mam nadzieję, że nie masz oczekiwań typu: maja zrobić tak, że mam zdać. Ty musisz się tego nauczyć. Nie ma innej możliwości, bo nie tylko o Twoje bezpieczeństwo na drodze chodzi, ale również o innych uczestników ruchu drogowego. Zatem... Powodzenia !!!! :-)

  4 2 Cytuj
 • 1 maj 2015

  a ja szukam szkoły jazdy która robi prawko na b+e

  1 1 Cytuj
 • 3 maj 2015

  A o tych 2 szkołach co wspomniałem mógłby się ktoś wypowiedzieć ? :)

  Cytuj
 • 13 sty 2016
  Baxiu97x napisał/a:

  A o tych 2 szkołach co wspomniałem mógłby się ktoś wypowiedzieć ? :)

  Dominik Stasiak!
  Polecam serdecznie! Zdane za pierwszym wszystko :)
  Super cierpliwość, super nauka wszystko idealnie!

  2 3 Cytuj
 • 14 sty 2016

  Z całą odpowiedzialnością polecam Szkołę Artura Kęska. Ale jak ktoś się urodził skowronkiem to orłem nie zostanie. Nie wszyscy muszą mieć prawko , a nawet niektórzy nie powinni go mieć! Pozdrawiam.

  4 4 Cytuj

Odpowiedz