Forum » Myślenice

Czy w Myśleniach jest jakaś grupa ludzi aktywnych fizycznie?

  • 24 maj 2015

    Chodzi mi o grupę która organizuje jakieś wypady co jakiś czas czy to rowerowe czy piesze? Wiem że taka grupa jest w Krakowie ale nie ukrywam że brakuje mi czegoś takiego u nas.

    5 1 Cytuj
  • 24 maj 2015

    Można taką grupę spotkać na skrzyżowaniu koło tzw. mleczarni przy warzywnioku siedzą często. Co prawda wycieczek rowerowych nie organizują ale piesze jak najbardziej. Są bardzo aktywni fizyczni gdyż dziennie przejdą spokojnie z 10 km. Teren ich wypraw jest zróżnicowany, często spotkać ich można na rynku, pod dekadą czy nawet na orlenie (przy wyjeździe z miasta) na zarabie się rzadko zapuszczają. Pewnie dlatego, że to miejsce jest zbyt komercyjne. Żadna pora roku nie jest im straszna. Tak że przez okrągły rok można z nimi spacerować. W owej grupie spotkasz zarówno młodzież jak i ludzi bardzo zaawansowanych wiekowo, z wszelakim bagażem doświadczeń. Niestety telefonu nie posiadam ale tak jak wspomniałem na początku podejdź sobie na skrzyżowanie koło "mleczarni" a jestem pewny że udzielą Ci wszelkich możliwych informacji.

    Pozdrawiam

    13 7 Cytuj
  • 24 maj 2015

    Taka grupa pieszych wędrowców istnieje na Uniwersytecie III Wieku w Myślenicach. To otwarta grupa.

    Cytuj

Odpowiedz