Forum » Myślenice

Lekarz rodzinny w Myślenicach

  • 1 mar 2012

    Jak ktoś lubi nocne wypady to godne polecenia jest dr. Strug na oś.1000lecia poślizgi są dwu i trzy godzinne przyjmuje nawet do godz.24

    24 1 Cytuj
  • robertos robertos 4 mar 2012

    Józek masz racje do tego teraz pielegniarki decydują czy dawac skierowania czy nie wazniejsze od samej doktor.Rozmowa przez telefon to jak przesłuchanie

    4 4 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    hej mam putanie wie ktos moze czy jest gdzies w myslenicach przychodnia gastroenterologiczna?? bo w szpitalu nie ma.

    1 3 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    W Telefonice jest ale płatna nie na fundusz.

    4 2 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    Koło szpitala w poradni kardiologicznej przyjmuje dr Lorens .

    3 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    Proszę o opinie o doktorze Kosku przyjmuje podobno razem z Chęcińskim bo poważnie myślę o zapisaniu się właśnie do Koska

    3 7 Cytuj
  • 2 kwi 2012

    Przestałem chodzić do Kiosku kiedy to sa wydania w internecie PDF tobie też radzę ...

    5 1 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    [quote=gość: malinka] Proszę o opinie o doktorze Kosku przyjmuje podobno razem z Chęcińskim bo poważnie myślę o zapisaniu się właśnie do Koska [/quote]

    odradzam!
    kolejny lekarz, który ogranicza się do wydawania recept.

    7 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    to kogo polecacie?

    1 Cytuj
  • 19 maj 2012

    Bardzo dobry dr Przała i dr Ślęczka. Jednakże, trudno się do nich dostać.
    Dr Marcinkowski to gbur,cięzko się dogadać.
    Miły i otwarty jedynie dla ładnych panienek...

    16 Cytuj
  • 23 cze 2012

    Kiedy przyjmuje dr Marcinkowski?

    10 Cytuj
  • 6 lip 2012

    Zależy od dnia( na rano, albo popołudniu) do 14 lub 13tej. Popołudniu do 18.
    Jak wszyscccy.

    3 Cytuj
  • 11 sie 2012

    Witam, podepnę się do tematu, ponieważ nie widzę sensu zakładania nowego wątku dla mojego pytania.
    Gdzie w Myślenicach prywatnie przyjmuje jakiś psychiatra?

    4 Cytuj
  • 11 sie 2012

    W bloku na ul. Słoackiego tam gdzie analityka Dr Anna Rutkowska-Kęsek polecam

    8 12 Cytuj
  • 12 sie 2012

    [quote=gość: nika] W bloku na ul. Słoackiego tam gdzie analityka Dr Anna Rutkowska-Kęsek polecam [/quote]
    nie polecam

    10 5 Cytuj
  • 13 sie 2012

    Dzięki za info, a jakieś alternatywy? Czy przyjmują jeszcze inni psychiatrzy?

    BTW może ktoś wie ile kosztuje wizyta u Dr Rutkowskiej?

    1 Cytuj
  • 14 sie 2012

    Dzięki za info, a jakieś alternatywy? Czy przyjmują jeszcze inni psychiatrzy?

    BTW może ktoś wie ile kosztuje wizyta u Dr Rutkowskiej? [/quote]
    Osiedle 1000 - lecia koło KEFIRKA tam też przyjmują psychiatrzy

    2 2 Cytuj
  • 14 sie 2012

    ...tylko dr PRZAŁA, dociekliwy, nie traktuje pacjentów schematycznie, dobrze diagnozuje, ostrożny w stosowaniu antybiotyków, bardzo dokładny i sumienny.....szkoda tylko że taki cichutki...:)

    20 1 Cytuj
  • 18 sie 2012

    [quote=gość: olek123] ...tylko dr PRZAŁA, dociekliwy, nie traktuje pacjentów schematycznie, dobrze diagnozuje, ostrożny w stosowaniu antybiotyków, bardzo dokładny i sumienny.....szkoda tylko że taki cichutki...:) [/quote]

    Wiem, wiem i zgadzam się w 100% z tą opinią, również polecam dr Przałe.
    Co z tymi psychiatrami, tylko jeden gabinet prywatny w Myślenicach?

    12 Cytuj
  • robertos robertos 22 lis 2012

    Dalej nic sie dobrego u dr Strug nie dzieje proszac o recepty w polowie tygodnia mozna odebrac w poniedzialek w poniedzialek gdy przyszedlem po odbior recept pani pielegniarka (Pani S...)zajeta rozmowa przez telefon swierdzilem ze poczekam bo bylem pewien ze pani rozmaw
    ia z pacjentem jakie bylo moje zdziwienie jak konczac rozmowe uslyszalem jak rozmowa konczy sie slowami to ja przyjde do ciebie no to papapa na dodatek okazalo sie ze recepta nie jest wypisana potem okazalo sie ze zostala blednie wypisana przez ta pania ktora teraz sama podejmuje decyzje czy recepta zostanie wypisana nie mowiac o skierowaniu a godziny przyjec do do pani dr to masakra

    12 2 Cytuj
  • Damian 29 sty 2013

    Pracuję w Krakowie, więc generalnie tam się staram leczyć. Oczywiście chodzę prywatnie, bo na kasę chorych już straciłem wiarę. Chodzę do doktor Grażyny Więcek, bardzo miła, sympatyczna pani doktor. Tacy specjaliści jak ona powinni być wszędzie.

    3 2 Cytuj
  • 29 sty 2013
    gość: xxxx1 napisał/a:

    Dzięki za info, a jakieś alternatywy? Czy przyjmują jeszcze inni psychiatrzy?

    BTW może ktoś wie ile kosztuje wizyta u Dr Rutkowskiej? [/quote]Osiedle 1000 - lecia koło KEFIRKA tam też przyjmują psychiatrzy

    Nad kefirkiem przyjmują psychiatrzy na NFZ

    2 5 Cytuj
  • 29 sty 2013

    Jeśli o dobrego psychiatrę chodzi, to polecam Panią Agnieszkę Witkowską-Świech. Przyjmuje w Rynku nad Arkadami.

    4 3 Cytuj
  • Anna 2 kwi 2013

    witam
    mam pytanie bo juz naprawde nie wiem co mam o tym mysleć. A mianowicie chodzi mi o to czy lekarz rodzinny ma obowiazek wypisać mi lekarstwo ze znizką w przypadku kiedy mam zdiagnozowane schorzenie, jestem leczona u lekarza specjalisty /diabetolog/oraz kilkukrotnie dostarczałam lekarzowi rodzinemu zaświadczenie od specjalisty jakie leki przyjmuję ? Pani diabetolog twierdzi, iż rodzinny musi wypisać w takiej sytuacji leki ze znizką natomiast ten wypisuje na 100% mówiąc, iz tylko diabetolog może wypisywać ze znizką. Do diabetologa chodze raz na kilka miesięcy i dlatego brakuje mi leków . Błędne koło.
    Podobnie sprawa ma sie z antybiotykami, moja pani doktor rodzinna P. wszystkie wypisuje na 100% twierdząc, iz tylko tak może bez dodatkowych badań - dodam tylko, iz nie chodzi mi o antybiotyki w porzypadku kataru lecz w przypadku np. anginy czy zapalenia oskrzeli. Cięzko mi uwierzyć, że płacąc ubezpieczenie nie moge liczyć na znizkę na leki. Jak to jest? Ktos wie? Pomocy!

    9 3 Cytuj
  • 19 paź 2014

    Czy ktoś wie w jakie dni i o której przyjmuje dr Marcinkowski? Proszę o pomoc.

    5 Cytuj

Odpowiedz