Forum » Myślenice

Partia Pawła KUKIZA w Myślenicach ?

  • 25 maj 2015

    Mam pytanie, czy w Myślenicach można już gdzieś zapisać się do popierających ruch Pawła Kukiza ???

    23 13 Cytuj
  • 25 maj 2015

    Witam,
    Struktury ruchu poparcia dla Pawła Kukiza w naszym mieście tworzą się już od dłuższego czasu.
    Z tego co mówi się na mieście nadzór nad nimi sprawuje pan M.Synowiec. Swoją drogą, głośno było o tym panu przed wyborami na burmistrza Myślenic, kiedy to mając duże poparcie wśród części społeczności myśleniczan odmówił kandydowania popierając tym samym obecnego burmistrza M. Ostrowskiego.
    Pewnie im bliżej wyborów parlamentarnych tym bardziej będzie słychać o panu Kukizie w całym kraju, ale i na szczeblu powiatowym również, a to oznacza że i w naszym mieście też tak będzie. Jednym słowem jesienią będzie ciekawie. A teraz cieszmy się lub nie nowym prezydentem Dudą i czekajmy na wybory do parlamentu.

    23 9 Cytuj
  • 25 maj 2015

    Podeślijcie jakiś namiar na pana Synowca. Chętnie zapiszę się do partii Pawła Kukiza i powiem NIE !!! wszystkim z PO PISu . Myślę że jesień pokaże, że nie należy gardzić zwykłymi Polakami i wybory wygrają ludzie, nowi, niezależni i prawdziwi. A buta i pycha dwóch rządzących partii zostanie surowo oceniona.

    19 10 Cytuj
  • 25 maj 2015
    Robert Gruwa napisał/a:

    Witam,
    Struktury ruchu poparcia dla Pawła Kukiza w naszym mieście tworzą się już od dłuższego czasu.
    Z tego co mówi się na mieście nadzór nad nimi sprawuje pan M.Synowiec. Swoją drogą, głośno było o tym panu przed wyborami na burmistrza Myślenic, kiedy to mając duże poparcie wśród części społeczności myśleniczan odmówił kandydowania popierając tym samym obecnego burmistrza M. Ostrowskiego.
    Pewnie im bliżej wyborów parlamentarnych tym bardziej będzie słychać o panu Kukizie w całym kraju, ale i na szczeblu powiatowym również, a to oznacza że i w naszym mieście też tak będzie. Jednym słowem jesienią będzie ciekawie. A teraz cieszmy się lub nie nowym prezydentem Dudą i czekajmy na wybory do parlamentu.

    Że co ? że p. Synowiec miał duże poparcie w Myślenicach ? :D chyba na miasto info bo na mieście tego człowieka to nikt nie zna i wątpie żeby 5-10% głosów zdobył :) a z tego co wiem to Kukiz żadnej partii nie zakłada bo dziwne żeby człowiek nazywający się "Anty systemowym" nagle był częścią tego systemu ;)

    21 13 Cytuj
  • 25 maj 2015
    Bolek napisał/a:

    Że co ? że p. Synowiec miał duże poparcie w Myślenicach ? :D chyba na miasto info bo na mieście tego człowieka to nikt nie zna i wątpie żeby 5-10% głosów zdobył :) a z tego co wiem to Kukiz żadnej partii nie zakłada bo dziwne żeby człowiek nazywający się "Anty systemowym" nagle był częścią tego systemu ;)

    Bolek, Czy to ważne czy będzie to ruch, partia czy też "antysystem" ? Ważne, że będą to struktury które przyciągną tych którzy mają dość obecnie rządzących. Co do p. Synowca to ja akurat kojarzę tego pana i uważam go za bardzo wporzo gościa. Z całym szacunkiem ale jeśli ty nie kojarzysz to Twoja wiedza na temat naszego miasta i jego mieszkańców jest jak widać nie wystarczająca. Trzeba czytać coś więcej niż tylko gazetę myślenicką i miasto info :) A i też wiedza panów biesiadujących przy "Bysince" nie jest tą z pierwszej ręki i pierwszej świeżości :)
    Ja się cieszę, że jednak ktoś w naszym mieście organizuje coś poza PISem i PO a tym bardziej się cieszę, że jest to coś za czym stoi Paweł Kukiz i ludzie, którzy chcą w naszym kraju zmian. Mój głos ma dzisiaj Paweł Kukiz i jesienią zagłosuję na cokolwiek co stworzy ten człowiek, a czy to będzie partia,ruch ...... nie ważne.

    Pozdrawiam

    19 12 Cytuj
  • 25 maj 2015

    Sorry z całym szacunkiem ale dla mnie to jakiś sztucznie promowany "nołnejm" który podobno ma taaakie duże poparcie w Mieście. Dużym poparciem to mogli się pochwalić panowie Szlachetka i Ostrowski. Ciekawe dlaczego odmówił kandydowania skoro podobno takie wielkie ma poparcie w mieście:) może nie chciał być Burmistrzem ? zastanawiające...
    Znasz p. Ryszarda Jarzyne z Myślenic ? nie ? to widocznie Twoja wiedza opiera się na "panach biesiadujących przy bysince" ;)

    Ps. Gwarantuje Ci że mam szersze horyzonty niż Ty więc zanim coś śmiesznego napiszesz to się zastanów dwa razy.

    Ps.2 Sam jestem ciekaw co w takiej sytuacji zrobi p. Kukiz.

    11 13 Cytuj
  • 25 maj 2015
    Bolek napisał/a:

    Sorry z całym szacunkiem ale dla mnie to jakiś sztucznie promowany "nołnejm" który podobno ma taaakie duże poparcie w Mieście. Dużym poparciem to mogli się pochwalić panowie Szlachetka i Ostrowski. Ciekawe dlaczego odmówił kandydowania skoro podobno takie wielkie ma poparcie w mieście:) może nie chciał być Burmistrzem ? zastanawiające...
    Znasz p. Ryszarda Jarzyne z Myślenic ? nie ? to widocznie Twoja wiedza opiera się na "panach biesiadujących przy bysince" ;)

    Ps. Gwarantuje Ci że mam szersze horyzonty niż Ty więc zanim coś śmiesznego napiszesz to się zastanów dwa razy.

    Ps.2 Sam jestem ciekaw co w takiej sytuacji zrobi p. Kukiz.

    No to trochę pojechałeś Bolku. Obrażać na tym forum lubi wielu i to robi. Ale twoje komentarze zawsze czytałem z zaciekawieniem i sobie je ceniłem - do dzisiaj. Skoro jesteś zwolennikiem obecnie rządzących w Myślenicach, to sobie nim bądź. Tylko nie bądź zaślepiony, bo czy Ty widzisz ile milionów z kasy miasta zostało wyrzucone w błoto tzn. w nietrafiony pomysł zakładu utylizacji ??? Trzeba ludzi którzy to rozliczą !!! A nikt związanych obecnie z UM tego nie zrobi, bo nie chce i się boi. Skoro nikt z PO ani z PISU za to się nie zabrał to może ludzie związani z Kukizem po wyborach parlamentarnych się tym zajmą.

    Nie obrażajmy a sami obrażani nie będziemy !

    Co do osoby M. Synowca - jeśli nie kojarzysz to chyba musisz nadrobić wiedzę, tego co dzieje się na mieście, po prostu musisz wyjść z magistratu do ludzi i ich zapytać, bo jak widać tam w magistracie głos ludzi jest chyba słabo słyszalny.

    15 8 Cytuj
  • 25 maj 2015

    Ale czy ja kogoś obraziłem ? :) nie było moi celem obrażanie nikogo. Pisze tylko że nie znam tego człowieka i nikt mi nie będzie wmawiał, że owy człowiek ma bardzo duże poparcie skoro każdy kogo pytałem w czasie wyborów samorządowych nie miał pojęcia o kim mówie. To chyba o czymś świadczy.
    Nie wiem co ma wspólnego magistrat z moją osobą ? jeżeli sugerujesz że tam pracuje, to jesteś w błędzie :)
    Zwolennikiem nie jestem nikogo ale wysoko cenię sobie osobe p. Kukiza i jestem ciekaw jak on to rozegra.
    Pozdrawiam

    11 17 Cytuj
  • 25 maj 2015

    chętnie poprę pana Kukiza podczas wyborów do Sejmu.
    też chcę się zapisać do myślenickich struktur tego ruchu. jeśli ktoś ma wiedze jak to zrobić to proszę o informację.
    ewentualnie jak można dotrzeć do p.Synowca by poprzez niego zapisać się do ludzi Kukiza

    16 6 Cytuj
  • 25 maj 2015

    Jak widzę na Kukiza jesienią pójdzie głosować wielu Polaków.
    Ja również zagłosuję z nadzieją na zmianę władzy i na to, że władza zacznie dostrzegać zwykłych ludzi.

    Do BOLKA.
    Jak możesz nie kojarzyć Synowca. Przecież podczas wyborów na burmistrza to było najbardziej gorące nazwisko w sieci. Kto wie co by było dzisiaj i kto byłby burmistrzem gdyby nie to, że Synowiec nie chciał kandydować. A być może to on byłby dzisiaj burmistrzem. Ja się cieszę, że poszedł o level wyżej i jest dalej bezpartyjny, a co za tym idzie działa mocno przy konstruowaniu małopolskiego podwórka ludzi Pawła Kukiza, których celem jest detronizacja ignoranckiej władzy podczas jesiennych wyborów

    12 10 Cytuj
  • 25 maj 2015

    Z tym Synowcem to byście sobie juz dali spokój. Człowiek widmo po prostu... A Ktoś z wielu kont na jednym zapewne komputerze spamuje o nim jakby był jakimś cudotwórca... Czekam na tego 'zbawiciela' Synowca już któryś rok i sie doczekać nie moge bo caly czas z wszystkiego podobno rezygnuje bo on jest za mądry, czcigodny by się mieszać w ten 'bajzel'.

    Pozdrawiam Pana 'Widmo' Synowca czy jak mu tak.

    18 19 Cytuj
  • 25 maj 2015
    random napisał/a:

    Z tym Synowcem to byście sobie juz dali spokój. Człowiek widmo po prostu... A Ktoś z wielu kont na jednym zapewne komputerze spamuje o nim jakby był jakimś cudotwórca... Czekam na tego 'zbawiciela' Synowca już któryś rok i sie doczekać nie moge bo caly czas z wszystkiego podobno rezygnuje bo on jest za mądry, czcigodny by się mieszać w ten 'bajzel'.

    Pozdrawiam Pana 'Widmo' Synowca czy jak mu tak.

    random nie troluj - proszę ! czy to nie ty pisałeś o tym że pan Szlachetka to też widmo, a jednak wystartował ktoś taki w wyborach na burmistrza i to z dobrym wynikiem. zatem ogłady i szacunku. Randomie Widmo

    8 8 Cytuj
  • 25 maj 2015

    Synowiec "tworzy" ruch Kukiza? Nie rozsmieszajcie mnie z tym PR'em . Jak można poprzeć lub przyłączyć się do kogoś kto poparł lokalną władzę?

    Robert Gruwa napisał/a:

    Z tego co mówi się na mieście nadzór nad nimi sprawuje pan M.Synowiec. Swoją drogą, głośno było o tym panu przed wyborami na burmistrza Myślenic, kiedy to mając duże poparcie wśród części społeczności myśleniczan odmówił kandydowania popierając tym samym obecnego burmistrza M. Ostrowskiego.

    Dla mnie taki ktoś jest skończony w przedbiegach. Następna chorągiew która chce łopotać na silnym wietrze. Następny karierowicz pokroju Szlachetki. Żeby być w "opozycji" trzeba umieć powiedzieć wyraźnie NIE! a nie dukać coś pod nosem i trollować na forum wywołując sztuczny ruch. Nie dajcie się zmanipulować.

    12 16 Cytuj
  • 25 maj 2015
    Yankees napisał/a:

    Jak widzę na Kukiza jesienią pójdzie głosować wielu Polaków.
    Ja również zagłosuję z nadzieją na zmianę władzy i na to, że władza zacznie dostrzegać zwykłych ludzi.

    Do BOLKA.
    Jak możesz nie kojarzyć Synowca. Przecież podczas wyborów na burmistrza to było najbardziej gorące nazwisko w sieci. Kto wie co by było dzisiaj i kto byłby burmistrzem gdyby nie to, że Synowiec nie chciał kandydować. A być może to on byłby dzisiaj burmistrzem. Ja się cieszę, że poszedł o level wyżej i jest dalej bezpartyjny, a co za tym idzie działa mocno przy konstruowaniu małopolskiego podwórka ludzi Pawła Kukiza, których celem jest detronizacja ignoranckiej władzy podczas jesiennych wyborów

    Chłopie prosze Cie nie trolluj. "gorące nazwisko w sieci" hahahahaha płacze normalnie. Chłop widmo, ale macie naprane do głów

    11 11 Cytuj
  • 25 maj 2015

    ja mam nadzieję że Michał Synowiec będzie startował do sejmu na naszym terenie z ramienia Pawła Kukiza. my Myśleniczanie też powinniśmy mieć swojego człowieka w sejmie na jesieni, W innym przypadku może wygrac ktoś np. z Krakowa i będziemy mieć fige do powiedzenia.
    Apel do Bolo, kibel z vegi i innych co nie kojarzą. Albo sobie jaja robicie albo ktoś w naszym mieście was napuszcza. Proszę odpuśćcie.

    7 9 Cytuj
  • 25 maj 2015

    Widzę że pojawiają się głosy, że p. Synowiec to człowiek zupełnie nie znany w Myślenicach. Zatem zróbmy swoistą sąde tych którzy znają i zagłosowali by w wyborach parlamentarnych na tego pana, a tych którzy go nie kojarzą i uważają, że jeśli człowiek nawet istnieje to jest zupełnie daleki od polityki nie warto na niego głosować jeśli wystartuje.

    A więc pytanie: Czy znasz p. Synowca i zagłosował byś na niego w nadchodzących jesiennych wyborach do parlamentu ?

    Jeśli NIE to pod komentarzem kliknij znak - a jeśli TAK to kliknij pod komentarzem znak +

    Sprawdźmy jaka jest prawda. Zapraszam do klikania.

    125 44 Cytuj
  • 25 maj 2015

    Prawda jest taka że ten PR stunt nie pomoże w promocji Synowca ani jemu samemu ani Ostrowskiemu. Ktoś kto raz poparł układ zawsze będzie się układał. I właśnie z tą ideą walczy Kukiz. Będzie śmiesznie jak sztab Pawła dostanie maila z linkiem do tego forum i kilkoma informacjami na temat myślenickiego "organizatora" klubu poparcia. Pytanie tylko - poparcia dla kogo?

    6 14 Cytuj
  • 25 maj 2015
    Mysleniczanin007 napisał/a:

    Prawda jest taka że ten PR stunt nie pomoże w promocji Synowca ani jemu samemu ani Ostrowskiemu. Ktoś kto raz poparł układ zawsze będzie się układał. I właśnie z tą ideą walczy Kukiz. Będzie śmiesznie jak sztab Pawła dostanie maila z linkiem do tego forum i kilkoma informacjami na temat myślenickiego "organizatora" klubu poparcia. Pytanie tylko - poparcia dla kogo?

    M. SYNOWIEC NIGDY NIE POPARŁ OBECNEGO BURMISTRZA - TO JEST BZDURA I NIE WIERZCIE W TAKIE BZDURY. Nie poparł ani jednego ani drugiego z ówczesnych kandydatów na burmistrza.

    14 6 Cytuj
  • 25 maj 2015

    dołączyć do ruchu Kukiza można rejestrując się na ruchJOW.pl, tam organizują się ludzie popierający Kukiza

    3 3 Cytuj
  • 25 maj 2015
    Babylon napisał/a:

    Widzę że pojawiają się głosy, że p. Synowiec to człowiek zupełnie nie znany w Myślenicach. Zatem zróbmy swoistą sąde tych którzy znają i zagłosowali by w wyborach parlamentarnych na tego pana, a tych którzy go nie kojarzą i uważają, że jeśli człowiek nawet istnieje to jest zupełnie daleki od polityki nie warto na niego głosować jeśli wystartuje.

    A więc pytanie: Czy znasz p. Synowca i zagłosował byś na niego w nadchodzących jesiennych wyborach do parlamentu ?

    Jeśli NIE to pod komentarzem kliknij znak - a jeśli TAK to kliknij pod komentarzem znak +

    Sprawdźmy jaka jest prawda. Zapraszam do klikania.

    113 kont jednego użytkownika ? kto ma interes w promowaniu człowieka widmo ? Taa już lece głosować na niego. skończcie o nim pisać bo to chyba temat o kukizie a nie człowieku którego nikt poza jednym albo dwoma userami (z kilkunastoma kontami) nie zna. Podaj namiary na człowieka widmo jeżeli on wogole istnieje .

    5 2 Cytuj
  • 25 maj 2015

    ki

    Kibel z Vegi napisał/a:

    113 kont jednego użytkownika ? kto ma interes w promowaniu człowieka widmo ? Taa już lece głosować na niego. skończcie o nim pisać bo to chyba temat o kukizie a nie człowieku którego nikt poza jednym albo dwoma userami (z kilkunastoma kontami) nie zna. Podaj namiary na człowieka widmo jeżeli on wogole istnieje .

    Kibel, co ty wygadujesz spróbuj założyć sobie inne konto i zagłosować kolejny raz, nie ma takiej możliwości , co ty wypisujesz. Bzdury pleciesz. Ale wynik naszej sondy naprawdę ciekawy i chyba zaskakujący, dla takich jak Ty.

    1 6 Cytuj
  • 25 maj 2015

    Partia Kukiza... proszę Was! Lepiej już swoją założyć. To jak szał Kononowicza... mam nadzieję, że szybko minie...

    2 6 Cytuj
  • 25 maj 2015

    http://kukiz2015.blogspot.com/p/blog-page_31.html
    Mam nadzieję, że przez postulowaną redukcję liczby urzędników skończy się klanowość rodzinna,
    a załatwiając sprawy urzędowe będziemy obsługiwani przez kompetentnych i uprzejmych ludzi.

    3 Cytuj
  • 26 maj 2015
    Yankees napisał/a:

    random nie troluj - proszę ! czy to nie ty pisałeś o tym że pan Szlachetka to też widmo, a jednak wystartował ktoś taki w wyborach na burmistrza i to z dobrym wynikiem. zatem ogłady i szacunku. Randomie Widmo

    Chyba nie wiesz o czym piszesz a jak chcesz sie dowiedzieć to posprawdzaj moje komentarze bo tak sie składa że zawsze pisałem o Szlachetce jako o karierowiczu który wszędzie na wszystkie stołki będzie kandydował a nie jako o człowieku widmo. Inną sprawą jest że Myślenice są pisowskie i tylko dlatego Jarosław Polskę zbaw uzyskał taki wynik jaki uzyskał w wyborach.

    Co do Synowca to nieźle lecicie z PR'em. Dziwie sie tylko że nie znalazł się na tym forum jeszcze moderator żeby zająć się tym syfem i głosowaniem z bramek proxy. Ten temat może miał w ciągu ostatnich 12h 150 wyświetleń z czego 113 czy więcej z bramek proxy po to aby oddać głos na jakiegoś Synowca.

    Ośmieszacie gościa tylko....

    7 3 Cytuj
  • 26 maj 2015

    Czyżby już zaczęły się przygotowania do kampanii jesiennej i ktoś na dzień dobry chce udupić ruch Kukiza w Myślenicach?Ktoś wyciągnął z kapelusz egzotycznego kandydata i lansuje Go po raz kolejny bawi się plusikami.Więcej powagi ,nikt sie na to nie da nabrać chyba że wykształceni ,ynteligentni wyborcy byłego?

    7 1 Cytuj

Odpowiedz