Forum » Myślenice

Prosisz o pomoc, traktuj ludzi powaznie!!!!!

  • 27 maj 2015

    Bardzo prosze aby osobY ktore potrzebuja pomocy traktowaly ludzi powaznie,jesli zglasza sie ktos na forum i pisze ze jest w potrzebie czlowiek postanawia mu pomoc to prosze te pomoc przyjac!!!nie dosc ze czlowiek cce pomoc to zostaje zrobiony w balona.

    13 9 Cytuj
  • Def Ibrylator 27 maj 2015

    Ja chętnie pomogę Ci w nauczeniu się używania polskich znaków, interpunkcji oraz lepszej gramatyki w internecie.

    25 28 Cytuj
  • 27 maj 2015

    Dziekuje obejdzie sie!Jesli czlowiek jest wzburzony i zdenerwowany i chce cos szybko napisac to zdarzaja sie pomylki!

    22 10 Cytuj
  • 27 maj 2015

    o co chodzi?

    14 1 Cytuj
  • 27 maj 2015
    olka12 napisał/a:

    Dziekuje obejdzie sie!Jesli czlowiek jest wzburzony i zdenerwowany i chce cos szybko napisac to zdarzaja sie pomylki!

    To Ty chyba całe życie jesteś "wzburzona i zdenerwowana" :) jak ja bym miał się jakimś forum tak spinać, to już dawno bym "wypoczywał" na Polance :)

    17 8 Cytuj
  • Dominika 27 maj 2015

    O co chodzi?? Coz Cię tak zdenerwowalo??

    13 1 Cytuj
  • 14 cze 2015

    to chyba miałam podobną sytuację olka 12, wręcz ciśnienie mi w pewnym momencie
    skoczyło wyszłam tylko na głupca potem ani kontaktu ani powiadomienia

    4 4 Cytuj
  • 14 cze 2015

    Dokladnie wiecej niedam sie nabrac

    2 7 Cytuj
  • 14 cze 2015
    duśka84 napisał/a:

    to chyba miałam podobną sytuację olka 12, wręcz ciśnienie mi w pewnym momencie
    skoczyło wyszłam tylko na głupca potem ani kontaktu ani powiadomienia

    Dziewczyny może się w końcu zdecydujecie i napiszecie o co chodzi? Po co umieszczacie jakieś zaszyfrowane wpisy na forum? Nie chodzi mi o ciekawość, ale jeśli jest ktoś, kto udaje, że potrzebuje pomocy, a potem robi ludzi w balona to powinniśmy o tym wiedzieć, żeby się nie dać nabrać...

    17 Cytuj
  • M G 14 cze 2015

    Dziwny tytuł tematu...
    O co chodzi ??

    12 Cytuj
  • Andrzej 14 cze 2015
    alex_07 napisał/a:

    Dziewczyny może się w końcu zdecydujecie i napiszecie o co chodzi? Po co umieszczacie jakieś zaszyfrowane wpisy na forum?

    To kod agentów obcego wywiadu.
    Tytuł też.

    mspanc.

    13 Cytuj
  • 15 cze 2015

    Otrzymalam wiadomosc ze kos potrzebuje ubranek i rzeczy dla malego dziecka,jako matka trojki dzieci troche uzbieralan ubranek zabawek nawet moje znajome dorzucily troche napisalam mejla ze wszystko jest gotowedo oodbioru,niestety osoba ktora wczesniej sie ze mna kontaktowala nagle zerwala kontakt nie odbierala tel nie odp na mejle a wczesniej obiecala ze wszystko odbierze i jest wdzieczna za pomoc to jak ja mam to rozumiec???ze chce komus pomoc a ktos si na mnie wypina??tak sie nie robi,

    3 17 Cytuj
  • 15 cze 2015

    olka12, może ta kobieta nie odebrała rzeczy, bo się rozchorowała, wpadła pod pociąg, nie zapisała Twoich danych (to jest możliwe) albo wyłączyli jej prąd, za niezapłacone rachunki? Oczywiście, życzę jej wszystkiego najlepszego, chociaż kompletnie nie wiem, o kim mowa. Chodzi mi o to, że są w życiu rzeczy ważne i ważniejsze. A Ty od razu wieszasz po kimś psy i robisz dramat. Trzymaj wszystko zapakowane i cierpliwie zaczekaj.

    20 Cytuj
  • 15 cze 2015

    Witam. To ja zbierałam rzeczy dla dziecka. Przez przypadek weszłam na to forum i szczerze jestem bardzo zdziwiona założonym wątkiem. Przy okazji serdecznie Dziękuje w imieniu swoim i potrzebującej mamy, wszystkim którzy podarowali ubranka oraz zabawki i itp. Jeśli Pani Olka 12 czuje się w jakiś sposób niesprawiedliwie potraktowana proszę o kontakt na mój e meil( halina.kowalcze@op.pl) w celu wyjaśnienia sprawy, ponieważ mogło dojść do nieporozumienia z mojej winy a także mogło dojść do jakiejś pomyłki za co z góry Przepraszam! Nie chciała bym by ludzie stracili chęć do pomagania potrzebującym przez ten wątek, ponieważ przekonałam się iż myśleniczanie i mieszkańcy okolicznych wsi są bardzo wrażliwi i niesamowicie życzliwi dal potrzebujących za co JESZCZE RAZ DZIĘKUJE!!! A Panią bardzo proszę o kontakt na e meil.

    18 2 Cytuj
  • 15 cze 2015

    Nie znam sprawy ale intryguja mnie takie osoby jak Pani Olka 12.ktore robia afere z niczego.Z ciekawosci weszlam na profil tej Pani i okazuje sie ze ur.niedawno pierwsze dziecko a nie trzecie tak jak pisze.Moim zdaniem zaszlo jakies nieporozumienie miedzy Pania a osoba potrzebujaca.

    21 2 Cytuj
  • 15 cze 2015

    proszę mi wybaczyć ale miałam podobną sytuację, pani pisała do mnie umawiałyśmy się 3razy bo raz ja nie mogłam to przełożyłyśmy spotkanie na inny dzień gdzie jeszcze pisano do mnie czy dalej jestem chętna pomóc, pisałam że tak i zmieniłyśmy termin pojechałam na następny dzień i dzwoniąc w ten umówiony dzień nagle się dowiaduje że nie przyjedzie ok nie ma sprawy każdemu się zdarzy, ja też nie mogłam przecież, ale 3 spotkanie było i nic nawet pani nie była wstanie odebrać telefonu gdzie ja jak osioł czekałam na jakąś wiadomość czy ktoś łaskawie przyjedzie lub odbierze telefon da mi znać, nikt mnie nie poinformował że nikogo nie będzie, tak jakby zapadł się ktoś pod ziemię dopiero po ponad godzinnym dzwonieniu dostałam wiadomość smsem, że nie da rady wcale się nie dziwię że olka 12 jest tak zbulwersowana bo ja też takim zachowaniem jestem by wcześniej nie poinformować, że się nie będzie nie da rady

    5 6 Cytuj
  • 16 cze 2015

    Wydaje mi sie ze zadnego nieporozumienia nie bylo,moze zakonczmy sprawe bo nie jestem osoba chamska i taka ktora ubliza komus na forum publicznym ale czuje sie oszukana poprostu chcialam tylko komus pomoc

    1 20 Cytuj
  • 16 cze 2015

    Była bym wdzięczna, gdyby Pani Olka 12 napisała mi na e mail, abyśmy mogły wyjaśnić sprawę.Ponieważ uważam tak jak napisałam iż mogło dojść do nie porozumienia lub jak to woli pomyłki z mojej winy ale chcę to wyjaśnić a sprawdzałam teraz pocztę i nie mam żadnej wiadomości. Nie chodzi mi tu nawet o oczyszczenie mnie na forum tylko o to iż nie zlekceważyłam Pani pomocy specjalnie i chcę dla swojego sumienia wyjaśnić sprawę oraz jeśli zajdzie taka potrzeba jeszcze raz przeprosić. wiem także że pewna osoba opublikowała wtedy moje ogłoszenie na facebook i do tej osoby zgłaszały się osoby chętne do pomocy a on kierował je do mnie i może po prostu wtedy doszło do tej sytuacji. ja także w pewnym czasie osobom które się zgłaszały z pomocą musiałam podziękować za zainteresowanie i odmówić z bardzo prostej przyczyny że już dane rzeczy miałam i nie chciałam zbierać aż nadto ponieważ to zupełnie nie o to chodzi. są też inni rodzice potrzebujący

    17 1 Cytuj
  • 16 cze 2015

    tak szczerze nie kumam bazy o co olce chodzi Pani tu na forum napisała przeprosiła czyli jednak jest dostępna onlain, a może zamiast unosić się honorem trzeba by było napisać ,przypomnić się na priv no chyba że tu chodzi o rozgłos JA CHCIAŁAM POMÓC. MOIM zdaniem nie potrzebne zamieszanie

    16 2 Cytuj
  • 16 cze 2015

    Nie nie chodzi mi o rozglos!!!!skoro pani odbiera telefon i umawia sie na konkretny dzien a pozniej nie odbiera i nie odpowiada na smsy to cos jest nie halo.to ostatni moj komentarz w tej sprawie.

    1 19 Cytuj
  • 16 cze 2015

    Ja nie pojmuję, za taki tytuł już dawno post powinien trafić do kosza...

    17 Cytuj
  • 17 cze 2015

    Pani olka 12 zaczyna mnie to już denerwować ta cała sytuacja, ponieważ piszę żeby mi Pani napisała na meila żebysmy sobie to wyjaśniły, a Pani nadal mi coś zarzuca na forum a bezpośrednio do mnie Pani się nie odzywa. ja nie wiem piszę już 3 post na ten temat i szczerze mówiąc takiej sytuacji sobie nie przypominam. ja już nie wiem o co chodzi ponieważ jeśli mam coś do kogoś i mam mozliwość kontaktu z ta osoba, to do niej piszę tak jak w tej sytuacji. Więc bardzo proszę o napisanie do mnie prywatnie!!!!

    14 2 Cytuj
  • 17 cze 2015

    Jeszcze coś dodam do Pani olki 12. napisałam do Pani prywatną wiadomość na miasto info, bardzo proszę przeczytać i odpisać, ponieważ z Pani wpisów na forum, bardzo trudno mi zrozumieć o jaką dokładnie sytuacje chodzi.

    13 Cytuj

Odpowiedz