Forum » Myślenice

USG GENETYCZNE

  • Kazimierz Nawara 28 maj 2015

    gdzie można zrobić usg genetyczne w Myślenicach i jaka cena?

    1 Cytuj
  • 28 maj 2015

    z tego co wiem u dr Chęcińskiego, koszt między 250 a 300 zł ale na 100 % nie jestem pewna. Ja osobiście robiłam w marcu br w Krakowie, kosztowało mnie to 200 zł, ale na termin czekałam równe 4 tygodnie, w maju była znajoma to 2,5 tyg czekała,. Ogólnie usg trwało 40 min., niektórzy wychodzili po godzinie dopiero.

    2 3 Cytuj
  • 28 maj 2015

    Tak Chęciński robi genetyczne możesz popatrzeć na jego stronie internetowej wystarczy w Google wpisać tam jest cennik

    4 2 Cytuj
  • 28 maj 2015

    U dr. Chęcinskiego usg genetyczne kosztuje 150 zł wg. nowego cennika

    4 2 Cytuj
  • 16 wrz 2015

    hej mam ptanie bo lekarz mi wypisał skierowanie na usg genetyczne do szpitala w myślenicach i zastanawiam sie czy tam mi zrobią tak dokładnie jak bym poszła prwatnie....robił ktoś może w szpitalu na skierowanie????

    Cytuj
  • 16 wrz 2015

    Idź do szpitala maja nowy sprzęt i zrobia dokladnie po co przeplacac :)

    1 1 Cytuj
  • 18 wrz 2015

    Ja miałam usg genetyczne powtarzane 3krotnie ze względu niestety na nieprawidłowości i wszystko wykrył dr Kowalski w Myślenicach, powtórkę i amniopunkcję robiłam u dr Wiechecia w Krakowie, bo ma opinię najlepszego specjalisty od usg genetycznego i wszystko się potwierdziło. Więc ja na pewno polecę dr Kowalskiego, ma nowy aparat w Krakowie w razie czego chociaż ten w myślenicach też jest dobry.

    1 Cytuj

Odpowiedz