Forum » Myślenice

Mężczyzna zachęcający dzieci spod szkoły podstawowej!

  • 1 cze 2015

    Witam.
    Moja córka wróciła dzisiaj ze szkoły z informacją, że cała jej klasa dostała wiadomość od wychowawczyni że pod szkołę podstawową numer 2 w Myślenicach podjeżdża srebrny samochód, z którego mężczyzna ,,pokazuje dzieciom złe rzeczy i zachęca do wejścia samochodu" (cyt. Córkę)
    Moja córka chodzi do szkoły podst. nr 2 .
    Słyszał ktoś o tym?
    Zaniepokoiła mnie ta informacja.

    18 4 Cytuj
  • 1 cze 2015

    Jak policja nie daje rady,to trzeba się zaczaić i urwać pitola

    23 4 Cytuj
  • 1 cze 2015

    witam moja córka także przyniosła taką informację tylko że ze szkoły w sąsiedniej wiosce, skoro już kilka szkół to ogłasza oficjalnie to dlaczego nikt nie interweniuje ?!!!! gdzie jest monitoring szkolny i miejski?!!

    15 2 Cytuj
  • 1 cze 2015

    czy to prawda,,, szkoła nie reaguje?

    4 5 Cytuj
  • Def Ibrylator 2 cze 2015

    Idźcie na policję. Ten krok jest tak prosty, że aż smutek i żal, że rozstrzygacie takie problemy najpierw na forum. Gdyby moja córa przyszła do mnie z taką rewelacją pierwszy dzwoniłbym na policję.

    14 4 Cytuj
  • 2 cze 2015
    def_ibrylator napisał/a:

    Idźcie na policję. Ten krok jest tak prosty, że aż smutek i żal, że rozstrzygacie takie problemy najpierw na forum. Gdyby moja córa przyszła do mnie z taką rewelacją pierwszy dzwoniłbym na policję.

    Skoro szkoła przestrzega dzieci o takim zajściu to policja na pewno jest już poinformowana. Chyba nie sądzisz ,że nauczyciele tylko informują dzieci a policji nie. A to ,że ktoś piszę o tym na forum jest bardzo dobre bo ta informacja dociera do wielu.

    30 2 Cytuj
  • 2 cze 2015

    Uważam, że lepiej aby policje poinformowało kilka osób niż ,,domyślać się'' że to szkoła już zrobiła. W ogóle powinna być taka informacja też dla rodziców od dyrekcji czy wychowawczyni.

    14 5 Cytuj
  • 2 cze 2015

    Witam to samo działo się pod szkołą numer 3 na osiedlu tam policja obserwowała szkołę przez kilka ładnych dni. Nie wiem jak sprawa się skończyła bo nagle wszystko ucichło.

    17 Cytuj
  • 2 cze 2015

    Wystarczy zaczaić się na drania i "dać mu do zrozumienia" że dla takich jak on, nie ma tutaj miejsca.

    17 Cytuj

Odpowiedz