Forum » Myślenice

Maszyna do szycia

  • 21 cze 2015

    Znacie może kogoś, kto siedzi w temacie i za nie wielkie pieniądze sprawdzi moją maszyne?
    Ciągle rwie mi się nitka górna.

    3 Cytuj
  • 22 cze 2015

    Słaba nitka albo za mocno naciągnięta.

    3 Cytuj
  • lukasz 22 cze 2015

    gdzies na bysinie naprawia ktos maszyny do szycia. Chyba nawet dojezdza do domu.
    Niestety nie mam danych kontaktowych. Jesli sie nie myle to nazwisko Goralik

    3 1 Cytuj
  • 22 cze 2015

    Podejdź sobie do pasmanterii na Dąbrowskiego (nad rynkiem) weź od razu maszynę może uda się że zostawisz u nich a z gościem umówisz się telefonicznie, Panie mają kontakt do niedrogiego i dobrego fachowca od maszyn apropos ten Pan z Bysiny to taki sobie a w dodatku bardzo drogi, korzystałam więc wiem.

    3 1 Cytuj
  • 22 cze 2015
    lukasz86 napisał/a:

    gdzies na bysinie naprawia ktos maszyny do szycia. Chyba nawet dojezdza do domu.
    Niestety nie mam danych kontaktowych. Jesli sie nie myle to nazwisko Goralik

    na pewno ,masz maszynę do regulacji ,ale zwróć uwagę sama na naprężenie nitki, a przede wszystkim na rodzaj nitki
    Ten facet od maszyn z Bysiny codziennie jest u tego paprały co niby reperuje pralki w domu rzemiosła na Ogrodowej sam ,z stamtąd brałem namiary od niego

    1 1 Cytuj
  • 22 cze 2015

    Ten pan z Bysiny wszystko naprawia: maszyny do szycia sprzęt AGD, traktory ,pompy ,ostrzy noże i nożyczki ,sitka do maszynek do mięsa, grzejniki i bojlery elektr. wentylatory i.td i i.t.d

    1 Cytuj
  • 23 cze 2015

    Dziękuję za odpowiedzi. Nitkę zmieniałam, maszynę czyściłam, naprężenia jest ok. Myślę,że to kwestia zepsutego chwytacza. W czwartek ma przyjść znajoma i jeszcze popatrzyć jak nie to będę coś myślała dalej.

    Cytuj

Odpowiedz