Forum » Myślenice

Bankiet jakis?

  • 27 cze 2015

    Ma ktos wiedze co to za impreza miala dzis po poludniu miejsce w ogrodzie Domu Greckiego? Chyba prywatna? Pytam gdyz wydawalo mi sie troche dziwne.

    3 5 Cytuj
  • 27 cze 2015

    Jeżeli ślub Pana Burmistrza to dla Ciebie dziwne...

    7 4 Cytuj
  • 27 cze 2015

    Hmm, dziwne bo nie spotykane w tym miejscu, widac bylo ze cos sie dzieje. O slubie nie wiedzialem, dziekuje Ci za info.

    4 2 Cytuj
  • 27 cze 2015

    To było uroczyste przekazanie domu greckiego biednym Grekom w ramach pomocy unijnej .

    28 2 Cytuj
  • 27 cze 2015
    piękny maryjan napisał/a:

    To było uroczyste przekazanie domu greckiego biednym Grekom w ramach pomocy unijnej .

    haha dobre:))

    18 2 Cytuj
  • 27 cze 2015
    piękny maryjan napisał/a:

    To było uroczyste przekazanie domu greckiego biednym Grekom w ramach pomocy unijnej .

    na spłatę zadłużeń Grecji w darowiźnie unijnej

    12 3 Cytuj
  • 28 cze 2015

    Burmistrz brał ślub cywilny w ogrodzie Domu Greckiego. Teraz wszędzie można wziąć ślub cywilny, w plenerze itd

    13 Cytuj
  • 29 cze 2015

    BURMISTRZ W SPOSÓB UROCZYSTY ZAPOZNAŁ MIESZKAŃCÓW MIASTA ZE SWOIM CUDZOŁÓSTWEM....

    31 15 Cytuj
  • 29 cze 2015
    krabik napisał/a:

    BURMISTRZ W SPOSÓB UROCZYSTY ZAPOZNAŁ MIESZKAŃCÓW MIASTA ZE SWOIM CUDZOŁÓSTWEM....

    A nie była to czasem proklamacja autopromocji?

    5 7 Cytuj
  • 29 cze 2015

    Nie przeżywajcie tak tego, bo dopadną Was niestrawności.

    7 8 Cytuj
  • 29 cze 2015
    Alina Przedział napisał/a:

    Nie przeżywajcie tak tego, bo dopadną Was niestrawności.

    Ależ skądże, katering był lokalny to nic nam, nie grozi...

    12 7 Cytuj
  • 29 cze 2015

    Nie miałam zaszczytu być i skosztować wiktuałów. Niestrawności można się nabawić także ze zgryzoty i nadkwasoty. Z tego, co się orientuję, Ciebie też tam nie było, a przynajmniej nie powinno być, więc co jedzono podczas wesela zostanie dla nas, zwykłych zjadaczy chleba, jedynie tajemnicą.

    7 5 Cytuj
  • 29 cze 2015
    Alina Przedział napisał/a:

    Nie miałam zaszczytu być i skosztować wiktuałów. Niestrawności można się nabawić także ze zgryzoty i nadkwasoty. Z tego, co się orientuję, Ciebie też tam nie było, a przynajmniej nie powinno być, więc co jedzono podczas wesela zostanie dla nas, zwykłych zjadaczy chleba, jedynie tajemnicą.

    Moja droga, pod latarnią zawsze najciemniej ;)

    7 6 Cytuj
  • 30 cze 2015

    Po to się chowamy pod nickami, żeby nie dostać kamieniem w głowę od niezadowolonych Czytelników miasto - info. Dlatego też nie zamierzam Cię demaskować. I choćby sto latarni oświetlało Urząd Miasta, Ciebie na tym ślubie nie było - i basta. (Nie czuję jak rymuję, kum.)

    10 5 Cytuj
  • 30 cze 2015

    Podobno drużbami byli niektórzy działacze PiS:))
    Może Macieja zaproponują na kandydata na posła.
    Ślub jak to ślub legalizacja konkubinatu.

    13 8 Cytuj
  • 3 lip 2015

    A i podobno zaprzyjaźnionych wykonawców nie zabrakło. Chociaż ci niezaproszeni są trochę oburzeni.

    8 4 Cytuj
  • 4 lip 2015

    Na weselu Corleone zdjecia robilo FBI ciekawe czy tam sie ktos pofatygowal.

    11 3 Cytuj

Odpowiedz