Forum » Myślenice

CYRK w Myślenicach

  • 1 lip 2015

    Nie żal wam tych wytresowanych zwierząt?

    36 8 Cytuj
  • Samanta Rigerr 1 lip 2015

    Żal,,,,i dlatego nikt normalny nie chodzi do cyrku.

    38 6 Cytuj
  • ania 2 lip 2015

    nie chodzę do cyrku odkąd pokumałam jaką krzywdę robią tym zwierzakom, mialam wtedy 5 lat. Moje dzieci też nie chodzą, nie chcą, same widzą jaki to problem

    28 8 Cytuj
  • 2 lip 2015

    Ja się tylko zastanawiam czy to jest nieświadomość ludzi którzy nie mają pojęcia w jaki sposób tresuje się cyrkowe zwierzęta czy zupełny brak empatii?Nie poszłabym do cyrku nawet za darmo!

    18 9 Cytuj
  • 2 lip 2015

    Żal i to bardzo... na facebooku jest strona ,,cyrk bez zwierząt'' polecam poczytać obejrzeć..

    19 8 Cytuj
  • Andrzej 2 lip 2015
    kim napisał/a:

    Ja się tylko zastanawiam czy to jest nieświadomość ludzi którzy nie mają pojęcia w jaki sposób tresuje się cyrkowe zwierzęta czy zupełny brak empatii?

    Prędzej nieświadomość niż brak empatii. Sam nigdy w cyrku nie byłem, ale nie z powodu tresury zwierząt, jakoś nigdy nie interesowało mnie to tak bardzo. Ale też nigdy się nie zastanawiałem nad tresurą zwierząt.

    3 3 Cytuj
  • Robert 2 lip 2015

    Mnie ciekawi kto wyraża zgodę na oblepienie całego miasta cyrkowymi plakatami nawet w miejscu, które na to nie jest przeznaczone i jazdę tych drących japę megafonów. Czy miasto coś z tego ma, że mamy to znośić?

    Cyrku nie powinno się wpuszczać do Myślenic póki tresują zwierzęta ku uciesze gawiedzi.

    21 7 Cytuj
  • 2 lip 2015

    https://cyrkbezzwierzat.wordpress.com/video-2/ Proszę sobie pooglądać jak zwierzęta "świetnie się bawią" :(

    5 5 Cytuj
  • 3 lip 2015

    Na razie tylko prezydent Słupska Robert Biedroń zabronił cyrkowcom wjazdu do miasta. Przykład godny naśladowania.

    20 31 Cytuj
  • 3 lip 2015

    Już pojechał cale szczęście nie był długo

    8 3 Cytuj
  • 9 lip 2015

    Koko i co z tego że pojechał, jeśli problem pozostał a zwierzęta cierpią w innym małym miasteczku? Zresztą za rok znowu pojawią się w Myślenicach i będzie powtórka z rozrywki.

    10 1 Cytuj
  • Andrzej 10 lip 2015

    Zorganizuj pikietę jak się znów zjawi, rozdawaj ulotki, uświadamiaj ludzi, a nie płacz nad losem biednych zwierząt.
    Takie biadolenie jest tyle warte, co Judeański Front Ludowy - Oddział Samobójczy (see: https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=syLgUxdtPZA#t=272 )

    1 1 Cytuj

Odpowiedz