Forum » Myślenice

Patologia promowana przez księdza Karola Jarosza

  • 14 lip 2015

    Witam wszystkich mieszkańców Myślenic
    Chciałbym się odwas dowiedzieć co sodzicie na temat dokarmiania i rozpijania Myślenickich alkoholików przez księdza Karola Jarosza

    3 80 Cytuj
  • 14 lip 2015

    każdemu należy się pomoc ! Ty możesz kiedyś też jej potrzebować! TY dajesz na to ? podejrzewam, że nie. W każdym z nas jest Jezus, byłem głodny, a daliście Mi jeść;
    byłem spragniony, a daliście Mi pić;
    byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie;
    byłem nagi, a przyodzialiście Mnie;
    byłem chory, a odwiedziliście Mnie;
    byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie".

    37 Wówczas zapytają sprawiedliwi: "Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym i nakarmiliśmy Ciebie? spragnionym i daliśmy Ci pić?

    38 Kiedy widzieliśmy Cię przybyszem i przyjęliśmy Cię? lub nagim i przyodzialiśmy Cię?

    39 Kiedy widzieliśmy Cię chorym lub w więzieniu i przyszliśmy do Ciebie?"

    47 8 Cytuj
  • inkwizytor 14 lip 2015
    florek napisał/a:

    Witam wszystkich mieszkańców Myślenic
    Chciałbym się odwas dowiedzieć co sodzicie na temat dokarmiania i rozpijania Myślenickich alkoholików przez księdza Karola Jarosza

    Dokarmia się zwierzynę to tak w ramach przypomnienia!
    Kościół jest przeciwny w rozpijaniu ludzi - to należy do grzechów cudzych....
    Zasadniczo z tego co wiem, jako były wolontariusz CARITAS BETANIA, kasy nie dostają, tylko artykuły spożywcze itp. Czasami rachunek Ksiądz zapłaci jak przyniesie Ktoś fakturkę, ale musi udowodnić że naprawdę potrzebuje tejże pomocy (tutaj jest baaardzo mało przypadków).

    "Kończ waść, wstydu oszczędź" - te słowa idealnie pasują do Twego zapytania, gdyż prznosisz sobie wstyd i hańbę okrutną!

    Tak też na marginesie,

    florek napisał/a:

    odwas

    z tego co wiem piszemy "od Was" :)

    srl90 napisał/a:

    każdemu należy się pomoc ! Ty możesz kiedyś też jej potrzebować! TY dajesz na to ? podejrzewam, że nie. W każdym z nas jest Jezus, byłem głodny, a daliście Mi jeść;
    byłem spragniony, a daliście Mi pić;
    byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie;
    byłem nagi, a przyodzialiście Mnie;
    byłem chory, a odwiedziliście Mnie;
    byłem w więzieniu, a przyszliście do Mnie".

    37 Wówczas zapytają sprawiedliwi: "Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym i nakarmiliśmy Ciebie? spragnionym i daliśmy Ci pić?

    38 Kiedy widzieliśmy Cię przybyszem i przyjęliśmy Cię? lub nagim i przyodzialiśmy Cię?

    39 Kiedy widzieliśmy Cię chorym lub w więzieniu i przyszliśmy do Ciebie?"

    Popieram to co Piszesz :)

    Pozdrawiam

    37 3 Cytuj
  • 14 lip 2015

    Ale księdza Jarosza to Ty szanuj gościu !
    Jedyny ksiądz u którego można się wyspowiadać. Jakoś nigdy nie widziałem żeby kogoś rozpijał.

    67 6 Cytuj
  • 15 lip 2015
    florek napisał/a:

    Witam wszystkich mieszkańców Myślenic
    Chciałbym się odwas dowiedzieć co sodzicie na temat dokarmiania i rozpijania Myślenickich alkoholików przez księdza Karola Jarosza

    FACET, PRZESTAŃ ĆPAĆ, I ZMIEŃ LEKARZA... !!!

    43 4 Cytuj
  • 19 lip 2015

    Ksiądz który pomaga innym .Powinnismy go szanować i inni księża powinni brać z niego przykład

    37 3 Cytuj

Odpowiedz