Forum » Myślenice

Wyrywanie zeba mądrosci

  • 28 lip 2015

    Czy moze ktos polecic dobrego dentyste chirurga do wyrwania zatrzymanej osemki?

    1 Cytuj
  • 28 lip 2015

    Powinieneś pójść do dobrego chirurga szczękowego. W Krakowie na ul. Batorego jest bardzo dobre centrum stomatologiczne:

    http://wps.com.pl/

    Miałem tam wyrywaną ósemkę.

    Drugą zrobiłem prywatnie w Nowej Hucie w Krk.

    Do wyrywania zębów polecam jeszcze dr. Sobieraja, przyjmuje w Myślenicach - też bardzo dobry specjalista.

    11 3 Cytuj
  • ilona muniak 28 lip 2015

    Ja też polecam dr Sobieraja- świetny chirurg szczękowy.

    11 3 Cytuj
  • 28 lip 2015

    ja wyrwałam 3 na batorego, a ostatnią u dr Krzysztofa Święcha i u dr Święcha mam lepsze wspomnienia...

    3 8 Cytuj
  • 11 paź 2019

    Coraz więcej osób porusza ten temat i takie zęby są usuwane, ponieważ potrafią wprowadzać dyskomfort i mogą źle wpływać na nasze pozostałe uzębienie. Do usuwania zęba potrzeba wiele czasu i też czasem skomplikowanych zabiegów, dlatego trzeba sobie znaleźć dobrego specjalistę.

    1 10 Cytuj
  • 11 paź 2019

    Musicie wymyślić lepsza reklamę szeptana. Nikt nie będzie od nas jechać do Katowic wyrywać żeby

    5 Cytuj
  • 12 paź 2019

    Czy Redakcja nie mogłaby zablokować tego nicka kasienkalola ?

    1 Cytuj
  • 13 paź 2019

    Droga redakcjo, wymodelowaliście mój komentarz bez jakiejkolwiek informacji czemu to zrobiliście. W moim komentarzu, nie padło nic co w jakikolwiek sposób narusza przepisy prawa oraz państwa regulamin - jeśli macie państwo na to dowody, proszę zaprezentować je publicznie, a nie cichaczem edytować komentarze. W moim komentarzu była zawarta informacja o doktorze Sobieraju, który jest w naszym mieście znanym specjalistą od szczęki oraz o wojewódzkim (PAŃSTWOWYM`) miejscu, gdzie na NFZ pomagają ludziom ze schorzeniami szczęki, w tym - wyrywać zęby.

    Wyedytowano mój komentarz, w zamian pozostawiając nadal użytkowniczkę, która jest jednym z wielu troll kont, które się tu panoszą i reklamują rzeczy, by pozycjonować się w sieci.

    Robię print screeny konwersacji w przypadku usunięcia - będę to drążyć dalej.

    3 Cytuj
  • 13 paź 2019

    Żeby było śmieszniej komentarz Konto usunięte 28 lip 2015 też mówi o doktorze Sobieraju i lekarzach od szczęki na Batorego w Krakowie, ale jego nie wymoderowaliście !

    2 Cytuj
  • Andrzej 13 paź 2019

    Ja jestem nadgorliwy w walce z reklamami na tym forum (jak tylko przeczytam jakąś) i nie zauważyłem żadnego nadużycia w poście @Strozaninek. Taki OT ode mnie.

    Cytuj

Odpowiedz