Forum » Myślenice

Fizjoterapeuta

  • 30 lip 2015

    Witam, czy zna ktoś w Myślenicach jakiegoś dobrego fizjoterapeute. Kogoś, kto leczy ból?

    1 Cytuj
  • 30 lip 2015

    Jeśli prywatnie to Rehaortopedica na Kaz. Wlk. Na fundusz też mają, ale kolejki są duże.

    2 6 Cytuj
  • 30 lip 2015

    Prywatnie potrzebuję pilnie kogoś skutecznego

    Cytuj
  • 30 lip 2015

    Fizjoterapeuta czy rechabilitant, moze osteopata tam jest? Mogę jakieś namiary?

    2 Cytuj
  • 31 lip 2015

    dr Mariusz Janusz, naprawdę polecam, mnie postawił na nogi w 2 dni

    1 9 Cytuj
  • 31 lip 2015

    A jakies namiary? Gdzie przyjmue?

    Cytuj
  • Marcin 31 lip 2015

    Ja polecam osobiście Bartłomieja Lisa - młody, zdolny fizjoterapeuta, stosuje nowoczesne metody leczenia urazów, w tym sportowych. Mogę podać nr za pośrednictwem wiadomości prywatnej.

    3 10 Cytuj
  • 31 lip 2015

    Nie znam, a był ktoś u tego Pana co na basenie sie reklamuje? Bo zalezy mi na kims dobrym I z polecenia

    8 Cytuj
  • 31 lip 2015

    Pan Bartłomiej Lis bardzo skuteczny ! Polecam;)

    1 12 Cytuj
  • 31 lip 2015

    Przymuje w Myślenicach? Bo z tego co szukałam w necie to znalazłam tylko Bistrzyge, Janus I Korzeń - który jest fizjo I osteopata jeszcze. Kogo polecacie?

    4 Cytuj
  • Marcin 31 lip 2015

    Przyjmuje w gabinecie i dojeżdza do pacjenta.
    Namiary można znaleźć w internecie.

    3 Cytuj
  • 31 lip 2015

    a cena za wizytę??

    1 1 Cytuj
  • Marcin 31 lip 2015

    Cena za zabieg. Pan Bartłomiej nie pobiera opłaty za wizytę.
    Ma Pani w katalogu firm namiary na niego.

    2 4 Cytuj
  • 1 sie 2015
    MGGG napisał/a:

    Cena za zabieg. Pan Bartłomiej nie pobiera opłaty za wizytę.
    Ma Pani w katalogu firm namiary na niego.

    no dobrze, niech będzie za zabieg:) to jaka kwita? Bo nie ma cennika nigdzie

    4 1 Cytuj
  • 14 lip 2016

    Ja polecam odwiedzić hotel kopieniec koło zakopca, serio, kawałeczek jest, ale nie powinno być żadnych problemów (chyba) z terminami a pracuje tam choćby rafał kot, ten co z małyszem pracował, cieżko na kogoś lepszego w Polsce trafić, co by się nie działo, to powinni pomóc - kumplowi po wypadku na moto pomogli niezmiesko, chociaż chwilę tam siedział

    1 4 Cytuj
  • 7 wrz 2016

    Kopieniec polecam, fachowcy są, do tego miejsce rewelacyjne na powrót do zdrowia - trzymają poziom, okolica spokojna, cicha, piękna, dobre jedzenie, taras widokowy i takie bajery, ogólnie dla mnie jedno z sensowniejszych miejsc w tych okolicach (Murzasichle)

    1 3 Cytuj
  • 16 maj 2018

    Najlepszych fizjoterapeutów znajdziesz w Rehaorthopedice :) Mnie zawsze pomagają w razie jakiegoś bólu pleców :)

    2 10 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 17 maj 2018

    Ewidentny spam

    1 3 Cytuj

Odpowiedz