Forum » Myślenice

Czy w m-cach kupię alkomat??

  • 11 sty 2010

    Jeśli tak to gdzie i znajacych się na rzeczy proszę o radę na co zwrócić uwagę przy kupowaniu. Ma to być prezent :-)

    Cytuj
  • adzygmunt 11 sty 2010

    Najprędzej wyślij obdarowanego do policjanta. Zapłać karnet na 10 "dmuchów". ;)
    Poważniej, Duże krakowskie markety - na pewno "Selgros" miał w ofercie.

    1 1 Cytuj
  • 11 sty 2010

    trzeba pamiętać, że alkomaty wymagają serwisu, tzw. kalibracji - a te tanie badziewia nie posiadają takiej możliwości, lub nikt nie potrafi tego zrobić. Warto najpierw spytać, dowiedzieć się o taką możliwość, co-gdzie-jak-za ile Ci to skalibruje. Trzeba też wiedzieć, że w takie amatorskie alkomaty nie powinno się dmuchać podczas picia, ponieważ można uszkodzić sensor.

    Pod tym linkiem jest bardzo dobre porównanie alkomatów.

    A gdzie kupić? Nie wiem, nawet nie wiem gdzie w Krakowie...

    Cytuj
  • 11 sty 2010

    Jak pisze Adz w Selgrosie bywały nie najgorsze oraz w marketach z elektroniką.
    Tych do 100 złotych nawet nie kupuj,za około 300 zł. już można dostać coś co nie będzie tylko gadżetem .

    Cytuj
  • 11 sty 2010

    po co ci alkomat człowieku ?

    PIŁEŚ NIE WSIADAJ DO SAMOCHODU !!!

    2 1 Cytuj
  • 11 sty 2010

    Rozglądnij się w monopolowym, z tego co pamiętam do jakiejś "dobrej" wódki - chyba sobieskiego był alkomat gratis.

    Cytuj
  • M G 11 sty 2010

    Kumpel mi ostatnio mówił że u nas w M-cach w 'Media-ekspert' są jakieś alkomaty takie za parę dych , ale ja bym takiego na pewno nie kupił i nie polecałbym.
    Alkomat od 250-300zł jest już w miarę wiarygodny i sensowny. Na allegro jest tego dość sporo.
    -> optymisto -po co komu alkomat?? To oczywiste że jak piłeś to nie prowadzisz. Ale warto go mieć chociażby do samokontroli żeby wiedzieć na ile sobie można pozwolić z alkoholem żeby za jakiś czas wsiąść za kierownicę ze stanem 0,00.

    1 Cytuj
  • 11 sty 2010

    NA PEWNO NA ALLEGRO MOŻNA ZAKUPIĆ I JEST DUŻY WYBÓR

    Cytuj
  • 13 sty 2010

    Jeśli chodzi o testy to można je znaleźć w necie i ja osobiście tym się
    kierowałam wybierając alkomat, oczywiscie te powyzej 800zl nie byly w moim
    zasiegu ale kupilam model BlowIN Excellent i jestem z niego bardzo zadowolona.
    Odnośnik do testu: www.alkomat.biz/testy.html

    Cytuj
  • 26 sty 2010

    W Myślenicach na Orlenie można dostać alkomat za punkty.

    Cytuj
  • adzygmunt 26 sty 2010

    Po kiego Ci alkomat?
    Rachunek jest prosty jak... metr sznurka w kieszeni: Trzy duże jabłka = jeden promil :P !!!

    1 3 Cytuj
  • 26 sty 2010

    No nie wiem AD, a jak ktos lubi winogrona, albo inne śliwki, lub.... ma cukrzyce.

    Cytuj
  • 20 kwi 2012

    Ja kupiłem alkomat Mars w a-pomiary.pl alkomat ten posiada czujnik elektrochemiczny tak jak analizatory policyjne jestem zadowolony.

    1 Cytuj
  • 20 kwi 2012

    [quote=asz] W Myślenicach na Orlenie można dostać alkomat za punkty. [/quote]
    A w Myślenicach na Jagiellońskiej można dostać punkty za alkomat.

    7 Cytuj
  • 20 kwi 2012

    Obok Kurdesza u zegarmistrza

    2 1 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    Można kupić w monopolowym "Planeta" na 3-go Maja :)

    Cytuj
  • 29 paź 2014

    Ja osobiście kupiłem alkomat online bo było dużo taniej. I Tobie też to polecam zajrzyj tutaj www.sklep-alkomaty.pl

    1 Cytuj
  • Sabina 30 paź 2014

    Na Orlenie można poprostu kupić alkomat ( nie koniecznie trzeba wymieniać za punkty).

    Cytuj

Odpowiedz