Forum » Myślenice

Czerwona ważka nad Myślenicami

  • Pablo 2 sie 2015

    Orientuje się ktoś co to za helikopter lata nad naszym miastem? Nie przyglądałem się dokładnie ale wydaje mi się, że ma coś podwieszane pod spodem. Jakaś kamera czy coś...

    7 3 Cytuj
  • 2 sie 2015

    Lata jak popieprzony i robi tyle hałasu , że masakra.

    9 2 Cytuj
  • 2 sie 2015

    chyba nad cłym powiatem lata,ktos ma nowa zabawke chyba

    7 3 Cytuj
  • Pablo 2 sie 2015

    Nie bardzo to wyglądało na czyjeś zabawy. Takie widzenie nad domami raczej wymaga wcześniejszego planowania. Raczej to jakieś celowe działanie. Pytanie tylko czyje i co ma na celu...

    6 5 Cytuj
  • 2 sie 2015

    Nad moim domem zrobił kilka kółek, jakoś po 15. Nie dość, że hałas straszny, to jeszcze leciał niebezpiecznie nisko. Na początku myślałam, że znowu kręcą jakiś film jak ten wrzucany kilka dni temu, bo rzeczywiście miał podwieszone coś na kształt kamery, ale pilota chyba poniosła wyobraźnia, bo przez dobre 10 minut robił kółka przy dosyć dużej prędkości. Momentami zbyt brawurowo i wyglądało to mega niebezpiecznie. Ktoś wie o co chodzi?

    15 3 Cytuj
  • 2 sie 2015

    W Stróży latał nad domami, robiąc niebezpieczne manewry i ogromny hałas, o jakim mówicie filmiku ? .
    Bardzo nisko lata ktoś tym.

    8 2 Cytuj
  • 2 sie 2015

    To prywatna osoba nie FBI. Pewien Jegomość, który sra hajsem i właśnie kupił sobie helikopter

    10 3 Cytuj
  • 2 sie 2015

    pewnie Tauron enregetyka, sprawdzają stan lini energetycznych.

    5 11 Cytuj
  • 2 sie 2015

    Podobno sprawdzają czy rolnicy którzy biorą dopłaty na uprawę wywiązują się z tego. Taki helikopter był widziany w całej Polsce.
    http://www.wykop.pl/link/2659269/czerwony-helikopter-nisko-latajacy-nad-gospodarstwami/

    4 5 Cytuj
  • 3 sie 2015

    To helikopter finlandzkiej firmy Heliwest ,która specjalizuje się w wykonywaniu produkcji filmowych, jak i opisów telewizyjnych programów informacyjnych,
    opisami wideo przelotów, a także wieloma badaniami związanymi z przeglądem lotów. Wykonywaniem.
    trudnych prac prowadzonych z pokładu helikoptera, przy użyciu podnośnika , cięciem gałęzi ,znajdujących się przy liniach elektroenergetycznych ulic, różnorodnych konstrukcji masztu, instalacji linii energetycznych i sieci cieplnych sterowania oraz opisami z pomocą kamery termowizyjnej. Zajmują się także planowaniem napraw i konserwacji. Co dokładnie robią u nas tego nie wiem ;)

    5 6 Cytuj
  • 3 sie 2015

    michalmichal ma rację, Tauron przy pomocy firmy Heliwest sprawdza linie energetyczne.

    3 7 Cytuj
  • piotrworker 3 sie 2015

    ciekawe kto by odpowiadał za ewentualny wypadek itp. takie manewry na takiej wysokości powinny być poinformowane przez władze. K.. kilka metrów na dachami domów to lekka przesada.

    7 6 Cytuj
  • 3 sie 2015

    Ehh... To mój sąsiad. Jak widzę jak on lata to się zastanawiam czy on w ogóle jakikolwiek kurs kończył :/ Ale chociaż kasy ma na tyle, żeby pokryć skutki swoich poczynań

    5 5 Cytuj

Odpowiedz