Forum » Myślenice

Sklep ze zdrową żywnością - co myślicie??

  • 20 sie 2015

    Witam,

    Chciałabym się was poradzić ponieważ chcę założyć w Myślenicach Sklep ze zdrową żywnością.

    Czy Waszym zdaniem taki sklep miałby odbiorców? I jaka byłaby najlepsza lokalizacja : centrum czy np bliżej dworca??

    5 6 Cytuj
  • 21 sie 2015

    Był, na osiedlu i nie przyjął się niestety ....

    3 2 Cytuj
  • 21 sie 2015

    był koło dworca ale się zlikwidował, moim zdaniem taki sklep nie ma tu racji bytu ale powodzenia
    seba akurat ten na osiedlu to niewiele miał wspólnego ze sklepem eko:-)

    3 1 Cytuj
  • 21 sie 2015

    Moim zdaniem przydałby się u nas taki sklep. Wystarczy dobrze go rozreklamować na początek i może dodatkowo wprowadzić sprzedaż wysyłkową żeby sprzedaż wzrosła. Szczerze powiedziawszy to jestem koło dworca prawie codziennie i dopiero teraz dowiaduję się, że był tam jakiś sklep ze zdrową żywnością;) Słaba reklama i pewnie taka sama jakość produktów, dlatego został zlikwidowany.

    5 2 Cytuj
  • Inżynier Monk 22 sie 2015

    Myślę, że Myśleniczanie poszukują przede wszystkim sklepu z TANIĄ żywnością. Ta zdrowa raczej nie idzie z tym w parze... Zbyt mało tu intratnych odbiorców.
    Na lokalnych "biznesmenów" i innych dorobkiewiczów też nie ma co liczyć... Ci dopiero żreją co popadnie, byleby jak najtaniej wyszło.

    11 2 Cytuj
  • 2 wrz 2015

    Pytanie tylko czy TANIE jedzenie jest również ZDROWE ?

    Cytuj
  • Katarzyna 23 lis 2015

    Witam.
    Zastanawiam się nad otwarciem sklepu ze zdrową żywnością.
    Czy taki sklep ma szansę utrzymać się na myślenickim rynku? Czy mieszkańcy Myślenic poszukują zdrowej żywności?
    Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wszelkie sugestie.

    1 2 Cytuj
  • Andrzej 23 lis 2015

    Temat już się pojawiał na forum.

    1 1 Cytuj
  • 23 lis 2015

    Ja bym raczej nie polecał takiego biznesu!

    1 Cytuj
  • 24 lis 2015

    IMHO taki sklep w Mcach nie utrzyma się zbyt długo, zdrowa i eko żywność nie należy do tanich niestety...

    1 Cytuj
  • Daria 24 lis 2015

    Wydaje mi sie ze taki sklep nie ma sensu w mniejszych miastach, chyba ze oprocz sklepu stacjonarnego zrobilbys sklep internetrowy to wtedy tak, ale musialbys to dobrze przemyslec. Ogolnie zdrowa zywnosc ma popyt bo co raz wiecej ludzi sie zdrowo odzywia.

    1 Cytuj
  • 24 lis 2015

    W każdym (prawie) większym spożywczaku jest stoisko ze "zdrową żywnością" i jakoś nie widać żeby schodziła jak ciepłe bułeczki, jak ktoś chce zarobić to jedynie chipsy, cola, kebaby i alkohol

    4 Cytuj
  • barb 24 lis 2015

    Świadomość tego, co jemy - wzrasta. W Myślenicach też. Czy będzie wystarczająco dużo klientów takiego sklepu - trudno przewidzieć. W istniejących już sklepach eko żywność, to tylko ta pakowana. Brakuje owoców, warzyw, świeżego mleka.

    2 2 Cytuj
  • 25 lis 2015

    Baby na targu maja ciagle zdrowa zywnosc, w czym sklep bylby lepszy od nich jesli one juz maja dobra renome. Dlaczego mialby byc konkurencyjny?

    1 2 Cytuj

Odpowiedz