Forum » Myślenice

Suknia ślubna

  • 31 sie 2015

    Salon w Myślenicach.. dobra obsługa ... modne wzory ... cena nie z kosmosu ;-) co polecacie ?

    2 2 Cytuj
  • 31 sie 2015

    Z myślenickich mogę polecić tylko salon Isabelle na Sobieskiego przy rondzie koło domu greckiego. :) Odwiedziłam wszystkie, jakie są tutaj w mieście. Isabelle to jedyny salon, w którym zostałam obsłużona z odpowiednią uwagą, nienachalnie i przymierzałam to, co mi wpadło w oko. Wzory są ładne, na czasie, a cena nie jest przerażająca, jak np. w Krakowie. Niemniej jednak- ja sukienki w Myślenicach nie kupiłam i nie uszyłam, bo nie było takiej, jaką sobie wymarzyłam i uszyłam ją w innym miejscu.

    1 Cytuj
  • 1 wrz 2015

    Ja w myslenicach nic godnego nie znalazłam w każdym salonie okropna obsługa aż strach wchodzić bo ekspediętki są wręcz obrażone że tam zaglądasz a co dopiero jakbyś chciała zmierzyć albo zadać pytanie o którąś z sukienek. okropne stare baby! za to mogę polecić salon gracja w byszycach fajna obsługa no i co najważniejsze mają super wybór.

    1 1 Cytuj
  • 1 wrz 2015

    Witam,moja siostra ndawno wychodzila za maz dlatego moge cos napisac na ten temat,w myslenicach bylysmy w trzech salonach niestety w zadnym nie znalazlysmy nic ciekawego a i obsluga tych pan nie robi dobrego wrazenia,sukienki nie sa najnowsze nie zachwycaja,proponuje udac sie do krakowa, na ulice dluga .ewentualnie polecam salon agnes na ul.krowoderskiej obecnie maja wyprzedaz do -70%:-)

    1 Cytuj
  • 1 wrz 2015

    salon isabelle i dama mogę polecić w 100 % :)

    1 1 Cytuj
  • 2 wrz 2015

    Dziękuję :-)

    1 Cytuj

Odpowiedz