Forum » Myślenice

ŚWIEŻE mięso

  • 15 sty 2010

    Witam wszystkich,jestem nowy na tym forum.Mam pytanie,gdzie kupić świeże mięso?Kupuje bardzo dużo drobiu,a konkretnie piersi z kurczaka.Gdzie nie pójdę to albo mięso śmierdzi,albo czuć cebulą(czyli było nacierane ,żeby zatrzeć smród).Postanowiłem ,że więcej w tych sklepach nie będę kupował(nie piszę ,które ,żeby nie robić antyreklamy).Was też proszę o nie wpisywanie gdzie nie kupować tylko gdzie mają świeże mięso.

    Cytuj
  • 15 sty 2010

    na wsi, świeżo po zabiciu cielaka, świni itp najlepiej poszukaj takiego źródła, bierzesz połówkę (ćwiartkę) wrzucasz w zamrażarkę w domu i masz pewne. (choć zawsze istnieje ryzyko jakiejś choroby zabitego zwierzaka ale chyba niewielkie.

    Cytuj
  • adzygmunt 16 sty 2010

    Podaję dwa źródła kupienia świeżego mięsa.
    Sklep hurtownia w Trzemeśni Górka i sklep naprzeciw Ośr. Zdr. Także Trzemeśnia.

    Cytuj
  • 16 sty 2010

    sklep na Rzemieślniczej na przeciwko salonu fryzjerskiego Lescher (czy jak to się tam pisze) ;P

    Cytuj
  • 16 sty 2010

    Ja polecam sklep na Kościuszki z drobiu tam mięso drobiowe kupuje zawsze świeże.

    1 Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 16 sty 2010

    Świerże mięso to ja myślę jedynie do upolowania. Najlepiej zapisać się do koło łowieckie albo z Panem Derektorem Liceum Jacek, w którym tyle dobroci albo do koło z Panem Burmiszczem. Potem w doborowym gronie morzna zapolować na świerze mięso a nie kupować niepewne ze zmielonymi szczurami.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 16 sty 2010

    Poczekaj jak oddadzą do użytku strzelnicę, będzie duuuużo świeżego, niekoniecznie młodego, mięcha :D

    Cytuj
  • 16 sty 2010

    [quote=Zdzichó z Suwałk]Świerże mięso to ja myślę jedynie do upolowania. Najlepiej zapisać się do koło łowieckie albo z Panem Derektorem Liceum Jacek, w którym tyle dobroci albo do koło z Panem Burmiszczem. Potem w doborowym gronie morzna zapolować na świerze mięso a nie kupować niepewne ze zmielonymi szczurami.
    pozdrawiam
    Zdzichó[/quote]

    Zdzichó ale się Ciebie żarty trzymają lepiej byś w ogóle głosu nie zabierał a nie obrażał innych...

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 16 sty 2010

    A gdzie to Panienka "z" znalazła rze ja obrażam?
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 16 sty 2010

    Najpierw to Ty naucz się poprawnie pisać, później stosuj to w praktyce, naucz się czytać bo nigdzie nie jest napisane że mnie obrażasz a później zabieraj głos w jakiejś sprawie.

    Cytuj
  • 16 sty 2010

    Zdzichó Fred!

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 16 sty 2010

    A gdzie jest napisane rze ja napisałem rze ja Panienkę obrażam?
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 17 sty 2010

    Naumiej się czytać ze zrozumieniem jeśli wiesz co to znaczy!

    Cytuj
  • M G 17 sty 2010

    Jak zwykle.... , ktoś zakłada słuszny temat gdzie można dobre mięso kupić , bo chyba każdy kupuje i chce mieć najlepsze jakie można dostać w okolicy , i słusznie.
    A Zdisek w najlepsze bruździ po kolejnym temacie , nie ma zmiłuj się!!

    1 Cytuj
  • 17 sty 2010

    Greta się wyciszyła to przynajmniej Zdzichó ożywia to forum.

    1 Cytuj
  • 23 sty 2010

    Polecam również wędliny z Polanki bardzo smaczne.

    Cytuj
  • 23 sty 2010

    pesymista:

    Cóż pić, cóż dolewać. Jest na tym forum kilka postaci piszących nieskładnie, bez sensu lub nie na temat: Wuj Józef, Zdzichó, AniaD., Maniek z Harbutowic. Czasem również napiszę coś bez sensu ale sporadycznie. Tymczasem wymienieni powyżej wyraźnie się nudzą i frustrują innych postami wysoce nierzetelnymi. Być może chodzi im tylko o wzbudzenie powszechnej wesołości i uważanie ich za niezbyt sprawnych intelektualnie. Bez obrazy dla Państwa oczywiście :)

    Co do wędlin wszelkiego gatunku czy mięs wieprzowych i wołowych to polecam pewnego pana z Myślenic który choć oficjalnej firmy nie ma to oferuje doskonałe wyroby i ręczę za niego jeśli chodzi o czystość, dokładność i smak kiełbas, pasztetów itp.
    Jeśli chodzi o drób to trudno naprawdę świeże wyroby uraczyć w Myślenicach niestety.

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 23 sty 2010

    [quote=wąsaty dziadulo]pesymista:

    Cóż pić, cóż dolewać. Jest na tym forum kilka postaci piszących nieskładnie, bez sensu lub nie na temat: Wuj Józef, Zdzichó, AniaD., Maniek z Harbutowic. Czasem również napiszę coś bez sensu ale sporadycznie. Tymczasem wymienieni powyżej wyraźnie się nudzą i frustrują innych postami wysoce nierzetelnymi. Być może chodzi im tylko o wzbudzenie powszechnej wesołości i uważanie ich za niezbyt sprawnych intelektualnie. Bez obrazy dla Państwa oczywiście :)
    [/quote]

    Panie Dziadulu
    A czy u Pana zdjęcia na pański profil to w kwestii uwarzania Pana za sprawnego intelektualnie czy do wzbudzenia wesołości?
    Ja tutaj pisząc w temacie polowania piszę jak najbardziej w temacie. Najświerzsze mięso w polowaniu gdzie jeszcze morzna się spotkać z elitą. Pacząc na ten przykład do porównania z mięsem od Pana Górki w firmie Wędzonka to tam jeden asfalt. A Pana namawiam do niereklamowania nielegalnie mięsa bez kontroli SANEPID bo taką nieuczciwość morzna szybko zadać do Burmiszcza.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    1 Cytuj
  • 23 sty 2010

    Zamknął byś się w końcu bo aż oczy bolą od czytania Twoich bezsensowych wypocin wraz z błędami...

    Cytuj
  • 23 sty 2010

    Koń jaki jest każdy widzi. Zdzichó, jeśli śmieszy Cię moja facjata to bardzo mi przykro-niestety tak już wyglądam i tak samo wyglądałem 10 lat temu. Uważam się natomiast za w pełni sprawnego intelektualnie.

    To smutne że wyśmiewasz się z mojej twarzy. Jesteś zwykłym chamem! Powinieneś mieć odrobinę szacunku do ludzi, a zwłaszcza starszych od Ciebie-nie każdy rodzi się tak przystojny jak Ty.

    ALE JA W PRZECIWIEŃSTWIE DO CIEBIE CHOĆ NIE WIEM JAK BARDZO BYŁBYM SZPETNY NA TWARZY NIE OŚMIESZYŁBYM SIĘ CHODZĄC W DAMSKICH MUSZKIETERKACH , CZERWONYM STRING-BODY I DZIERŻĄC W DŁONI PUKAWKĘ WPROST Z ODPUSTU W KOŚCIELE MB CZĘSTOCHOWSKIEJ W BĘCZARCE.

    2 Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 23 sty 2010

    Panu Dzidulo chyba nie pomyślał rze ja się wyśmiewam, bo ja tylko zapytałem odwracając Pana słów.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    1 Cytuj
  • M G 24 sty 2010

    A ja mam kilka typów , prosz:
    -Mięsko świeże i dobre na Rzemieślniczej na zakręcie obok jarzyniaka a , na ul Reja obok bud. Starostwa i u p. Szlachetków za d.h.'ukleina'.
    -Drobiowina wszelkiego rodzaju na Gałczyńskiego obok kibli miejskich.
    -Niezła kiełbacha swojska w sklepiku przy blokach należących do ul Słowackiego jest to bodajże ul B. Joselewicza
    -można by jeszcze ryby do tematu dorzucić ale tu o świeżości trudno mówić bo wiadomo że wszystko mrożone i rozmrażane itd , w każdym razie ja kupuję w na ul Słowackiego w smażalni (chyba szprotka..?) , przemiał maja spory więc raczej rybki na bieżąco 'świeże' schodzą.
    --> Zdzisek , chyba zdajesz sobie sprawę że nie każdy może sobie zapolować na zwierzynę w lesie , czy jakiego zająca w polu (którego i tak ciężko już gdziekolwiek uświadczyć) albo jaką rybę w Rabie złowić...

    3 Cytuj

Odpowiedz