Forum » Myślenice

Nowa galeria przy Słonecznej

  • 17 paź 2015

    Z umiarkowaną ciekawością przyglądam się (kończącej się) budowie nowej galerii przy Słonecznej - nie jestem fanką kumulowanie sklepów w jednym miejscu.

    Ale dwie sprawy mnie niepokoją:
    - wszystkie sklepy zwijają się z centrum - właśnie w stronę ul. Słonecznej i jakoś chyba nikt nie ma pomysłu na pustoszejący Rynek i okolice...
    - dla mnie absolutny ZONK i strzał we własne kolano: - Kongregacja Kupiecka wpuszcza do Myślenic kolejną sieciówkę - Intermarche...

    A Wy co tym sądzicie?

    6 7 Cytuj
  • 17 paź 2015
    aleex napisał/a:

    Z umiarkowaną ciekawością przyglądam się (kończącej się) budowie nowej galerii przy Słonecznej - nie jestem fanką kumulowanie sklepów w jednym miejscu.

    Ale dwie sprawy mnie niepokoją:
    - wszystkie sklepy zwijają się z centrum - właśnie w stronę ul. Słonecznej i jakoś chyba nikt nie ma pomysłu na pustoszejący Rynek i okolice...
    - dla mnie absolutny ZONK i strzał we własne kolano: - Kongregacja Kupiecka wpuszcza do Myślenic kolejną sieciówkę - Intermarche...

    A Wy co tym sądzicie?

    - sklepy muszą się przenieść, skoro kupcy myśleniccy są udziałowcami galerii to jasne, że tam ulokują swoje sklepy
    - co do drugiej kwestii która Cię niepokoi, wydaje mi się, że ściągnięto dużą, znaną i tanią sieciówkę po to żeby przyciągała jak najwięcej klientów, którzy przy okazji odwiedzą też sklepy naszych kupców.
    Pozdrawiam :)

    15 1 Cytuj
  • 17 paź 2015

    Juz widze Słoneczną....Jeden Wielki Korek!!!

    27 1 Cytuj

Odpowiedz