Forum » Myślenice

Depilacja laserowa

  • 24 paź 2015

    czy ktoś może polecić jakiś dobry salon w Myślenicach, gdzie można wykonać depilację laserową?? ale gabinet z naprawdę dobrym laserem.

    2 2 Cytuj
  • 11 lis 2015

    Polecam Galerię Zmysłów. Mają najnowszy laser na rynku ale niestety go chyba wypożyczają bo tylko raz w miesiącu i mało wolnych terminów. Ja jestem zadowolona z efektów!

    1 Cytuj
  • 11 lis 2015

    A gdzie jest ta galeria zmysłów?? Mogłabyś mi napisać na priva cos więcej o tej depilacji?? Będę wdzięczna:)

    1 Cytuj
  • 12 lis 2015

    Czy ktoś robił depilację laserem w salonie u Pani Dutkiewicz,będę wdzięczna za info.

    2 Cytuj
  • 23 lis 2015

    Zamiast depilacji laserowej osobiście polecam depilację pastą cukrową- widoczne efekty nawet przy bardzo ciemnych i mocnych włoskach.

    1 3 Cytuj
  • 2 wrz 2016

    Witam,
    bardzo proszę o informację, czy ktoś wykonywał depilację laserową twarzy w Myślenicach?
    Znalazłam kilka salonów, jednak chciałabym się poradzić, bo bardzo się boje poparzeń, co na twarzy jest szczególnie widoczne...
    Zastanawiam się nad salonami: Artbeauty, Glamour, Kimkosmetik, Klinika Piękna, który z nich jest wart polecenia? Albo czy znacie jakiś inny, ale dobry salon ?

    2 Cytuj
  • 2 wrz 2016

    ja usuwałam włoski z brody.... zastanawiałam się nad depilacją laserową ale ktoś polecił mi Panią kosmetyczkę, która ma salon w Myślenicach na Kazimierza Wlk na przeciwko Pana Batko co ma hurtownie z płytkami. Skontaktowałam sie z Panią i ona mi wszystko wytłumaczyła odnośnie depilacji i ja mam juz po problemie... chodzi o ELEKTROKOAGULACJĘ. Polega to na tym, że do każdego włoska wbija się maleńką igiełkę i ona prądem niszczy włosa!! Trochę to boli ale na prawdę warto, ja chodziłam od marca na wizyty co 2-3 tyg, teraz miałam wizyty ostatnio dwie co miesiąc a ostatnio nawet odwołałam wizytę ponieważ nie miałam nic do usunięcia!! Nie miałam, żadnych blizn, poparzeń czy czegoś takiego :) Włos jest niszczony za pomocą prądu a nie światła :) jeśli będziesz potrzebować więcej informacji chętnie udzielę na priv :)

    2 Cytuj
  • 2 wrz 2016

    aaaa najważniejsze... Pani, która wykonuje ta depilację to kobieta, która baaaardzo zna się na tym co robi!! ma odpowiedni sprzęt do tego typu zabiegów.... a jeśli mam byc szczera to miałam duuuuży problem z włoskami na brodzie, ale juz nie mam problemu :)

    4 Cytuj
  • 3 wrz 2016
    kinia20941 napisał/a:

    ja usuwałam włoski z brody....

    Baba z brodą, świat się kończy ! :D

    2 8 Cytuj
  • 5 wrz 2016

    kinia20941 napisałam do Ciebie na priv :)

    3 Cytuj
  • Andrzej 6 wrz 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    Baba z brodą, świat się kończy ! :D

    Chłop bez rozumu. Zaiste, koniec świata.

    3 2 Cytuj

Odpowiedz