Forum » Myślenice

Fliziarz godny polecenia- doradźcie kogoś

  • 27 paź 2015

    Szukam fliziarza godnego polecenia. Mam przygotowaną do położenia fliz łazienkę i wc. Do świąt całość ma być gotowa. Niestety wygląda na to, że jeden Pan z Lubnia mnie wystawił i jestem czasowo miesiąc w plecy- był, umówił się i już miesiąc "idzie", teraz nie odbiera już telefonu. Potrzebuje dobrej rady, jeśli ktoś myśli że to autoreklama to proszę o info na priv.

    6 10 Cytuj
  • 27 paź 2015

    p. Marek z Borzęty, tylko, że ma dużo zleceń, nie wiadomo czy weźmie.

    2 Cytuj
  • 27 paź 2015

    Z doświadczenia wiem , że fliziarz "godny polecenia" to ma zlecenia co najmniej pół roku naprzód , więc nie licz na to , że ten który znajdzie czas już to jest godny polecenia.

    5 5 Cytuj
  • 27 paź 2015
    renaw napisał/a:

    Z doświadczenia wiem , że fliziarz "godny polecenia" to ma zlecenia co najmniej pół roku naprzód , więc nie licz na to , że ten który znajdzie czas już to jest godny polecenia.

    Ile mają zleceń to ja wiem, a skoro masz doświadczenie to poleć specjalistę??

    9 Cytuj
  • 27 paź 2015

    I proszę na priv kto to jest Pan Marek z Borzęty

    10 Cytuj
  • 27 paź 2015
    peggysue napisał/a:

    Ile mają zleceń to ja wiem, a skoro masz doświadczenie to poleć specjalistę??

    Nie polecę Ci go na forum , mogę tylko na priv. Ale to i tak bez sensu, bo przed świętami i tak Ci nie zrobi tej roboty. Właśnie z braku czasu :)

    2 6 Cytuj
  • 28 paź 2015

    Jeśli zakładasz, że nie ma sensu, to nie ma sensu też pisać...Ma ktoś jeszcze jakichś majstrów złote rączki?

    3 5 Cytuj

Odpowiedz