Forum » Myślenice

USG Myślenice

  • 27 sty 2010

    Potrzebuje od ręki zrobić prywatnie USG wiem że robi prywatnie dr Tokaj i tu moje pytanie czy nie orientuje się ktoś z was od której do której doktor przyjmuje prywatnie w domu u siebie. Niestety zgubiłam kartkę właśnie z godzinami przyjęć... Dziękuje i pozdrawiam :)

    4 Cytuj
  • Marek Stoszek 27 sty 2010

    Nie polecam dr Tokaja no chyba że prywatnie jest lepszy bo oficjalnie w szpitalu żenada.

    3 3 Cytuj
  • 27 sty 2010

    A kogo możecie polecić, tylko żeby było USG od ręki ...

    2 Cytuj
  • 27 sty 2010

    o czyżby panicz AniaD wróciła

    Cytuj
  • 28 sty 2010

    Chyba nie wróciła, bo o ile wiem to nie jestem AniaD, kimkolwiek ona jest.

    Cytuj
  • adzygmunt 29 sty 2010

    O panu Tokaju trzeba zapomnieć.
    Polecam dr Kukulską dwa razy w tygodniu na Zwirki i Wigury. W uliczce obok sklepu medycznego.

    5 2 Cytuj
  • 29 sty 2010

    chyba chodziło o dr. Kukulińską ;)

    3 2 Cytuj
  • adzygmunt 29 sty 2010

    Oczywiście masz rację!!! Dziękuję za sprostowanie.
    Pani dr jest wyjątkowo dokładna i skrupulatna.
    Ty także zrobiłeś mały błąd, dr Kuklińska to już chyba będzie prawidłowo!!! :P

    2 3 Cytuj
  • 12 lut 2012

    ja również polecam Dr. Kuklińską wczoraj byłam na USG i świetnie było.

    5 7 Cytuj
  • 13 sty 2013

    Ja wole dr.Tokaja bada krotko ale widac ze ma opcyk.Kuklinska baba do 45 minut i do konca nie wie co widzi :-)

    10 6 Cytuj
  • 14 sty 2013

    Może ktoś zna nr do dr Kuklińskiej by sie zarejestrować? Niestety coś nie dam rady się dodzwonic na rejestracje;./

    4 7 Cytuj
  • 14 sty 2013

    O panu Tokaju trzeba zapomnieć ? jesli juz to dr specjaliscie dwoch secjalizacji rzeczywiscie przyjmuje tylko w Krakowie raz w tygodniu i w Myslenicach tylko znajomych lub za protekcja to profesjonalista idacy w jakosc nie ilosc Szkoda bo duza wiedza i doswiadczenie

    20 4 Cytuj
  • 15 sie 2013

    Dr Tokaj jednak przyjmuje :-) krótko co prawda :-( codziennie od 13 do 14 naprzeciwko domu kultury,bedzie gdzie iść na szybkie fachowe USG i tanie :-).Polecam :-)

    13 6 Cytuj

Odpowiedz