Forum » Myślenice

Spółka Sport Myślenice - www opinie

  • Łukasz Dragosz 28 sty 2010

    Witam,

    Zapraszam do obejrzenia stronki kompleksu "Sport Myślenice" - www.sport.myslenice.pl>

    Autor strony - Agencja Reklamowa HOTMIND - www.hotmind.pl>

    W ramach Spółki z o.o. Sport Myślenice pozostaje:

    hala sportowo-widowiskowa, korty tenisowe, salka treningowa, strzelnica sportowa ( otwarcie przewidywane w marcu ), boisko sportowe ze sztuczną nawierzchnią oraz w przyszłości oba baseny ( kryty i letni ). Oferta zatem jest dość szeroka i idealnie nadaje się na wszelkie obozy młodzieżowe i zgrupowania piłkarskie. Taki kompleks może stać się wizytówką Myślenic. Dlatego postaraliśmy się o odpowiedni wygląd stronki plus będziemy ją mocno promować w Internecie.

    Abstrachując od gorących dyskusji nt. przeznaczenia hali i reszty obiektów ważne że skoro jest to trzeba to wykorzystać. Nie będę też ukrywał że pomimo iż nie wzięliśmy za to złotówki to mamy inne profity wg. umowy. Usiłowałem od dawna dostać w swoje ręce reklamowanie Spółki Sport gdyż poza ogólnym wkładem w rozwój Myślenic jednocześnie mogę dużo łatwiej zorganizować współpracę na linii Spółka Sport - Myślenicki Park Przygody co jest tak dla nas jak i dla Spółki oraz ogólnie Myślenic bardzo ważne.

    Będziemy dalej podobne stronki robić dla innych instytucji sportowo-kulturalnych nie pobierając żadnych opłat zaś stronka Zarabia oraz nieszczęsny portal www.wrotagor.myslenice.pl zostaną nareszcie skończone tak aby sławiły nasze miasteczko w świecie i ( chyba przede wszystkim ) Internecie.

    Ogół forumowiczów proszę o opinie nt. tej strony i www.zarabie.myslenice.pl> jednocześnie zastrzegając że nie dostaliśmy wszystkich materiałów i część musiałem napisać "z głowy" oraz jak gdzieniegdzie zobaczycie dziwne teksty to służą one tzw. pozycjonowaniu tzn. promocji w Google. Chętnych dowiedzenia się czegoś więcej nt. reklamy w Internecie zapraszam na szkolenia 23 II - Internet - rynek wciąż nieodkryty )

    W imieniu Agencji HOTMIND - www.hotmind.pl>
    draż

    Cytuj
  • 28 sty 2010

    W sumie już kiedyś widziałem tą stronkę i trochę mnie odrzuciło pod oglądnięciu jej. Jedynym faktem wpływającym na pozytywną ocenę jest to, że jak mówicie powstała charytatywnie. No ale chcecie oceny wyglądu i funkcjonalności stronki.

    - bardzo kiepski projekt, bez pomysłu
    - wygląd odpowiada witryną sprzed kilku lat, na pewno nie wygląda nowocześnie
    - części graficzne layoutu kiepsko zoptymalizowane pod względem kompresja obrazu/jakość
    - content oparty na zasadzie kanciastego prostokąta, bez pomysłu
    - słabe czcionki, kerning
    - cała treść "lata", część po prostu jest narzucona w ten prostokąt
    - CMS niedopracowany, wywala błąd
    - w sumie taki design to robota na 15 min, bez obrazy
    - na razie nic nie działa, więc nie ma co treści oceniać
    - szkoda, że elementy stronki rozłożone w strasznie standardowy sposób, w kolumnach

    + praca za darmo
    + chęci
    + starania

    Uważam, że studio i agencja tworząc taki projekt dla reklamy w okolicy mogła wypuścić coś ciekawszego i zachęcającego.
    3/10

    Pozdrawiam :)

    Cytuj
  • 28 sty 2010

    Magik z tego draża. Prosi o ocenę swojej pracy a jak go nie chwalą to znaczy że konkurencja. I w dodatku kłamczuszki. I nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafią.

    A może to po prostu syjoniści, którzy biją murzynów?

    2 Cytuj
  • 28 sty 2010

    A strona nawet ładna. Kolorek zachęcający do życia.
    :)

    Cytuj
  • 28 sty 2010

    1. Żadna konkurencja, nie ma się co spinać :].
    2. Mogę się założyć, że gdzieś ją wcześniej widziałem, ale spoko.
    3. Nieważne na kogo nastawiona, ważne, że nie jest wystarczająco przyjazna i wyglądająca profesjonalnie, aż zachęcająca do przejrzenia.
    4. Strona spółki wygląda o niebo lepiej.
    5. Nie jestem webmasterem ani kłamczuszkiem :D.
    6. Umiem czytać ze zrozumieniem.

    peace

    Cytuj
  • Łukasz Dragosz 28 sty 2010

    Czesiek masz rację, sypię głowę popiołem :)

    Skibof poprostu komentował nie tą stronę o którą mi chodziło co zresztą sam potwierdził. Zamiast na www.sport.myslenice.pl> patrzył na www.zarabie.myslenice.pl>

    Co do Zarabia zaś ma w dużej mierze rację chodź widział totalnie rozwaloną stronkę akurat w momencie przeróbek. Co do Zarabia będziemy ją zmieniać.

    Skiboff to Ty robiłeś www.as-shop.pl nie? Fajna aczkolwiek ni cholery nie idzie jej odnaleźć w google jeżeli nie znasz adresu www ( sam zgadywałem właśnie ;) ). Pogadaj z właścicielem i zmień title i description i powinno wystarczyć. Do całokształtu na pierwszym indexie pasowałoby na dole dać cyni-mini opis, nawet średnio widoczny dla użytkownika ale za to Google będzie coś widział poza "IMG".

    Jakby co możemy pomóc bo to 15 minut jest.

    A gdybyś akuratnie przypadkiem szukał pracy to zapraszamy ;)

    Cytuj
  • 28 sty 2010

    A :D Jeszcze jedno... udowodnić, że umiem czytać ze zrozumieniem?
    "Zapraszam do obejrzenia stronki kompleksu "Sport Myślenice" - www.sport.myslenice.pl"; - obejrzałem
    "Ogół forumowiczów proszę o opinie nt. tej strony i www.zarabie.myslenice.pl"; - zaopiniowałem
    btw. coś się z tym zarabiem ruszyło, zobaczymy
    :)

    Cytuj
  • Łukasz Dragosz 28 sty 2010

    racja ;)

    Cytuj
  • 28 sty 2010

    draż świetna stronka pokłony i gratulacje tylko dlaczego na stronce zarabia nie ma stronki spółki sport Myślenice i dlaczego na stronie spółki nie ma hotelu black and white ???

    wielkie brawa dla draża

    Cytuj
  • 28 sty 2010

    sprostujcie:mecz charytatywny jest na rzecz pana Pawła a nie Rafała. Pozdrawiam.

    Cytuj
  • Katarzyna Reklińska 28 sty 2010

    Ogólnie ten styl bardzo mnie się podoba :) zwłaszcza kolor
    Strona prosta ale ma to "coś". :)

    Cytuj
  • Łukasz Dragosz 30 sty 2010

    nie no lolek nie przesadzaj bo wyjdzie że robie z siebie gwiazde a tak naprawde to podziekowania nalezalyby sie Tomkowi Brudzińskiemu bo to czas pracy jego pracowników z Agencji Hotmind a więc i jego koszty poszły na projekt. Stronkę projektował Bartek W. ( nie wiem czy chce żeby o nim pisać, w końcu nieśmiały chłopak to inicjały tylko daje ;) )

    Co do strony Zarabia to wkrótce się to zmieni ale nie powiem kiedy bo ogólnie mamy "przemeblowanie" w firmie i dużo na głowie. Jak widać i w soboty siedzimy żeby nadgonić. Co do Hotelu Black & White to hmmm muszę pogadać z władzami Spółki, dzięki za uwagę.

    Gość: oki zmienione. Niestety administracja strony ciągle jest na naszych barkach więc pardon, nie wszystko kojarzę.

    Mam nadzieję że następny w kolejce będzie Dalin Myślenice. Fajnie by było się przyczynić do znalezienia sponsora dla klubu.

    Jakby ktokolwiek miał jakiekolwiek pomysły nt. ogólnego rozwoju Myślenice związane z akcjami Agencji Hotmind czy z eventami Face 2 Face to zapraszam do kontaktu.

    WAŻNE: jeżeli posiadacie strony internetowe, blogi, konta na facebookach itp. to umieszczajcie tam linki do Zarabia i Spółki Sport. Jak dacie mi o tym znać to przekuję to na promocję internetową naszego miasteczka ( tzw. 'pozycjonowanie ' ).

    "Aby Polska ( vel Myślenicce ) rosła w siłę a ludziom żyło się dostatniej"

    ino z lepszymi efektami od działań Gierka.

    Cytuj
  • adzygmunt 30 sty 2010

    "Aby Polska ( vel Myślenicce ) rosła w siłę a ludziom żyło się dostatniej"
    Coś przekręciłeś?
    Ja znam to powiedzenie. Tak to idzie: "Aby Polska rosła w siłę a ludziom dostało się żytniej" :(

    Cytuj
  • Łukasz Dragosz 31 sty 2010

    "Aby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej" - głosiło jedno z pamiętnych haseł sformułowanych przez Edwarda Gierka, określających prowadzoną w latach 70. politykę. "Aby Polska rosła w siłę, a Polacy dostali żytniej" - odpowiadał na to jeden z najwspanialszych satyryków tej epoki, Jacek Fedorowicz, burząc koturnowość oficjalnej i zakłamanej propagandy, pokazując jednocześnie dystans dzielący oficjalne życie władzy od prawdziwych odczuć narodu.

    źródło: Dziennik Polski

    Więcej wiary Adzygmunt :) Nie jestem Gierek a Ty się bawisz ( chcący / nie chcący ) w Fedorowicza. Staram się łączyć naiwny idealizm lokalny z brutalnym egoizmem jednostkowym, nie robię ludzi w konia i staram się robić wszystkim dobrze ( bez skojarzeń ;) ). W Myślenicach z pewnością z czasem będzie coraz lepij. Lepij niż jest teraz. Czy będzie dobrze tego nie wiem ale będzie better for sure, you will see :)

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    stronka nie najgorsza ale macie cennik nieaktualny

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    mówiąc wprost:

    - stronka zrobiona za późno. powinna działać jeszcze przed otwarciem obiektów
    - skoro została wykonana z taką obsuwą, to spodziewałem się, że rzuci na kolana... nie rzuciła.
    - grafika całkiem schludna. natomiast kolorystyka - moim zdaniem - mało "sportowa". pasuje raczej do salonu kosmetycznego, albo do samej części welness w hali...
    - informacje o ofercie i obiektach bardzo ogólne. taką ofertę mają tysiące miast i obiektów. a tu przydałoby się ich przebić
    - "nasze korty tenisowe to nowoczesny, niedawno zmodernizowany obiekt na którym może grać do 8 graczy jednocześnie" - nie widzę powodów, żeby uwierzyć na słowo. trzeba by to udowodnić właśnie na tej stronie www
    - galeria słaba - powinno się pokazać jak najwięcej i jak najciekawiej. zdjęcie z wizualizacji komputerowej to nieporozumienie. sugeruje, że prawdziwa hala jest gorsza
    - przydałyby się filmiki, profesjonalne zdjęcia pokazujące walory obiektów. potrzebna jest promocja, a nie tylko informacja. nikt do nas nie przyjedzie, jeśli nie przekonamy go, że nie ma lepszego miejsca w polsce
    - przydałyby się też informacje, że myślenice to miasto sportowe - coś o sylwii jaśkowiec, joannie mirek... żeby pokazać, że to miasto przyjazne sportowi
    - o reklamowaniu się na obiektach też mało. trzeba pokazać, jakie banery można powiesić i gdzie i jak to się prezentuje. tu też na słowo nikt nie uwierzy

    ogólnie więc strona jest niedopracowana. nie wykorzystano potencjału internetu.
    i trochę mnie dziwi, że została zrobiona prawie charytatywnie.

    jeśli w grę wchodzi profesjonalne zarabianie kasy na naszym centrum, to powinno się też profesjonalnie podejść do spraw promocji...

    mam wrażenie, że nie chcemy robić kasy na tym centrum...

    PS. czy ktoś wysyła oferty do klubów, związków sportowych, szkół itp.? bo czekanie aż ktoś sam do nas przyjedzie jest trochę nonszalanckie...

    Cytuj
  • 1 lut 2010

    Znając życie gdyby zarząd hali i obiektów sportowych zainwestował kasę w prawdziwą reklamę to wyglądałoby to z deczka inaczej. Dla nich pewnie witryna ma po prostu "wisieć" w sieci, żeby dało się na nią wejść... żeby ludzie nie narzekali, że nie ma strony z cennikiem itd. No i tak jak Geddy, taka "reklama" po prostu wmiesza się w pomiędzy inne i powoli zniknie.

    No ale od czego to zależy, jak nie od polskiego lekko jeszcze zacofanego rozumowania w tych sprawach wśród przedsiębiorców...

    Sam wkład agencji jest oczywiście pozytywny.

    Cytuj
  • adzygmunt 1 lut 2010

    Nie podrabiam Federowicza. Mam go niejako we krwi. Wiele wspólnych wieczorów w gdańskim "ŻAKU" spowodowało, że czasem moje myśli wyrażam cudzymi zwrotami.
    Pytanie retoryczne: zawsze mówimy oryginalnie? :O

    Cytuj
  • Łukasz Dragosz 1 lut 2010

    [quote=Geddy]mówiąc wprost:

    - stronka zrobiona za późno. powinna działać jeszcze przed otwarciem obiektów
    - skoro została wykonana z taką obsuwą, to spodziewałem się, że rzuci na kolana... nie rzuciła.
    (...)
    i trochę mnie dziwi, że została zrobiona prawie charytatywnie.[/quote]

    Przez nas projekt został podjęty w połowie grudnia i skończony w styczniu. To że przez wiele poprzednich miesięcy było jak było to zupełnie nie nasza sprawa. Z pewnością stronka nie powala. Dziwisz się? Mega projekt sobie kosztuje a my nie dostaliśmy za to pieniążków tylko możliwość wywieszenia reklam w barterze :)

    Co do zdjęć: to wszystko co dostaliśmy. Ciężko 22 XII wysłać fotografa żeby zrobił zdjątka wiosenne :)
    Co do opisów: doskonale sobie zdaję sprawę że opisy są zbyt ogólne. Sam je pisałem bez dostępu do szczegółów.
    Co do innych uwag: zgadzam się z większością, drukuję i przedstawię władzom Spółki Sport ( a możesz mi na PW podesłać jakieś info o lokalnych sportowcach ? )

    Sprostowanie: wysyłanie fotografów, kręcenie filmików i wysyłanie ofert nie leży w naszej gestii. Zrobiliśmy stronkę w miarę przyzwoitą + promujemy ją w necie, wystarczy jak za 0zł + VAT

    Adzygmunt: a dziwisz się moim skojarzeniom?

    Mierzej: stronka już hula. Przerzucaliśmy dziś bazę, więcej już przerw nie będzie.

    btw. Marzy mi się nakręcenie filmiku pro-Myślenice/Zarabie al'a ten z TVP Kraków co były

    Cytuj
  • adzygmunt 1 lut 2010

    Nie dziwię się. Powiem więcej, jestem zachwycony, że KTOŚ pamięta to samo co ja!!! :O

    Cytuj
  • Paweł Mierzejewski 2 lut 2010

    Jak dla mnie bardzo czytelna i schludna oprawa graficzna, kolorki dość żywo wychodzą. Ale jak miałbym się czepiać.
    - pasek na samej górze troszkę mi psuję kompozycję, treści tam w stylu "Sport Myślenice - obozy młodzieżowe i zgrupowania" mało przydatne dla czytelnika, ale jak dla wyszukiwarek to może h1 się przydaje :)
    - wydaje mi się za pustawo w top'ie strony
    - jak już robimy sporo pustej przestrzeni to chyba pod menu głównym troszeczkę więcej by się przydało
    - co do obramowań głównej treści (m.in w obiektach) ja dałbym miedzy nimi mały odstęp. O ile te obramowania są potrzebne wygląda to trochę jak robienie w ramce ramki. Czytelniej by było jakby nie było już tam pionowych kresek po obu stronach treści - i tak ona jest już widocznie oddzielona od reszty.
    - czcionka w logu użyta do napisu "Myślenice" - może lepiej konsekwentnie też powywijaną.

    Treść:
    - Strona główna: Podkreślanie w najbardziej widocznym miejscu litego tekstu o spółce ???!!! (może chociażby to jakoś graficznie zrobić?, albo prezentować obiekty tam)
    - MAPKI !! obiekty obiektami ale gdzie one są?!

    Ogólnie dobre wrażenie robi :) (ale czepiać się zawsze wszystkiego można, takie zboczenie zawodowe )

    Cytuj
  • 13 mar 2010

    Stronka spoko. Mam jedno pytanie dotyczący cennika korty te ceny to za godzinę inne cenniki są podane dokładniej.

    Cytuj

Odpowiedz