Forum » Myślenice

Salon plusa M-ce

  • Jerzy Czarodziej 29 sty 2010

    Witam
    W jakich godzinach w sobote otwarte salony plusa (ten w rynku, i na slowackiego) w Myslenicach ??
    z gory dziekuje

    2 Cytuj
  • 29 sty 2010

    buraku a nie możesz poszukać tych informacji w necie i ewentualnie tam zadzwonić ??

    1 1 Cytuj
  • 29 sty 2010

    http://www.google.pl/

    Nie dziękuj, na mnie zawsze możesz liczyć, to jest link do magicznej strony, tam można znaleść odpowiedzi na trudne, nurtujące nas pytania.

    Cytuj
  • 29 sty 2010

    tu i tu są otwarte od 9-13

    Cytuj
  • 29 sty 2010

    o co gość w ogóle pyta ! co za naród chcący mieć wszystko podane na tacy .Ja bym się nawet wstydzić taki temat na forum wpisać .
    Krótka instrukcja korzystania z internetu .
    Wstęp .Jak wiesz internet został stworzony po to by ludziom żyło się lepiej .Jest przede wszystkim źródłem informacji .
    Teraz Cię nauczę i za pamiętaj tą lekcje .
    1 wpisujesz www.google.pl
    2 w wyszukiwarce wpisujesz to co chciałbyś się dowiedzieć ,więc wpisujesz " Salon plus Myślenice godziny otwarcia"
    3 wyświetla Ci się kilkanaście stron , polecam wybranie 1
    http://www.pkt.pl/adrimex_fphu_autoryzowany_salon_plus_gsm_c3326c179358bea4c0b9d65a4e065cdb.html

    I w ten o to bardzo szybki sposób dowiadujesz się co chciałeś

    Cytuj
  • adzygmunt 29 sty 2010

    Zawsze znajdą się "fachowcy" jak ta pani dzwoniąca do koleżanki: Słuchaj za chwilę skończy mi się stół pod myszką a nie doczytałam strony - co robić?

    Cytuj
  • 29 sty 2010

    Jak możecie być tak wredni ? Gość może nie jest tak poinformowany jak wy : ) Poza tym nie wszyscy potrafią korzystać z "magicznej strony google" na której to znajdują się odpowiedzi na "wszelkie pytania". Moi rodzice i siostra np. tego nie potrafią, a posta na forum walnąć potrafi prawie każdy, chcieli pomocy, a wy w zamian obelgi trochę szacunku !

    1 Cytuj
  • 29 sty 2010

    O przepraszam, ja pomogłem:]

    Cytuj
  • 30 sty 2010

    do seba:
    skoro szybki7 potrafi założyć temat na forum, to chyba korzystanie z wyszukiwarki nie jest wiele trudniejsze ? ;) A jeśli okazałoby się to takie trudne, to wystarczy zadzwonić do salonu plusa i zapytać się. Numer do salonu znajduje się w zwykłej książce telefonicznej ( chyba, że korzystanie z niej też jest trudne), lub zapytać o numer do plusa na informacji tel. 118 913 - tam miła pani odpowie na nurtujące pytania ;)

    Cytuj
  • adzygmunt 30 sty 2010

    Panie, panowie wrzućcie na luz.
    Mimo całej powagi sytuacji, nie sądzę, by ktoś, kto ma kompa nie wiedział: co to Google.
    Nawet w początkach mojej praktyki w necie a teraz niewiele większej, na radę zobacz co piszczy w Mozilli nie włączałbym kamery i głośników.
    Zdystansujcie się, reagujcie żartem na żart, jak ja to zrobiłem ! :P
    Seba, "żem"* wredny? Pierwszy raz to usłyszałem. Mam jeszcze wiele do przeżycia!
    * żem = że jestem! :O

    Cytuj
  • 2 lut 2010

    Po prostu człowiek nie pomyślał.

    Cytuj
  • 6 mar 2010

    [quote=cygnus]O przepraszam, ja pomogłem:] [/quote] PLUS Słowackiego 40 8-18 oraz sb 8 - 14

    Cytuj

Odpowiedz