Forum » Myślenice

Wpadek

  • 1 gru 2015

    Witam.
    Słyszał ktoś coś na temat wypadku koło Myślenic bodajże w Stróży lub w Pcimiu.

    Bo z tego co dużo ludzi mówi na Zarabiu to dziewczyna ok. 20 letnia, właśnie z tej części Myślenic spowodowała wypadek, jadąc pod wpływem alkoholu z pasażerem swoim chłopakiem który również był pod wpływem, tylko że narkotyków. Płonąć potrącili chłopaka lat ok. 20 który jechał na skuterze i zamiast udzielić pomocy rannemu to go okradli a jego wepchnęli do rowu. Ranny chłopak 4 godziny później zmarł z wychłodzenia.
    Pisze o tym bo jest cisza na forum i w lokalnej prasie na ten temat.

    13 10 Cytuj
  • 1 gru 2015
    Nikolau25 napisał/a:

    Witam.
    Słyszał ktoś coś na temat wypadku koło Myślenic bodajże w Stróży lub w Pcimiu.

    Bo z tego co dużo ludzi mówi na Zarabiu to dziewczyna ok. 20 letnia, właśnie z tej części Myślenic spowodowała wypadek, jadąc pod wpływem alkoholu z pasażerem swoim chłopakiem który również był pod wpływem, tylko że narkotyków. Płonąć potrącili chłopaka lat ok. 20 który jechał na skuterze i zamiast udzielić pomocy rannemu to go okradli a jego wepchnęli do rowu. Ranny chłopak 4 godziny później zmarł z wychłodzenia.
    Pisze o tym bo jest cisza na forum i w lokalnej prasie na ten temat.

    A może celowo jest o tym cisza, bo ktoś sobie tego nie życzy żeby było to rozgłaszane wszem i wobec? Pomyślałeś o tym?
    Ciekawość pierwszy stopień do piekła.
    Proponuje zamknąć temat!

    8 28 Cytuj
  • 1 gru 2015

    Ja słyszałem wiele o tym wypadku nie będę się tu wypowiadał bo może trzecie osoby nie chciałyby tego ale powiem tylko tyle :) mam nadzieję że osoba która kierowała samochodem będzie długo siedzieć w pierdlu :) tak samo jak inni pasażerowie.

    24 2 Cytuj
  • Andrzej 1 gru 2015
    Mceeeee napisał/a:

    A może celowo jest o tym cisza, bo ktoś sobie tego nie życzy żeby było to rozgłaszane wszem i wobec? Pomyślałeś o tym?
    Ciekawość pierwszy stopień do piekła.
    Proponuje zamknąć temat!

    Ale do czasu prawomocnego wyroku. Wtedy ogłosić wszem i wobec, kto jest mordercą.

    17 1 Cytuj
  • 1 gru 2015
    Mceeeee napisał/a:

    A może celowo jest o tym cisza, bo ktoś sobie tego nie życzy żeby było to rozgłaszane wszem i wobec? Pomyślałeś o tym?
    Ciekawość pierwszy stopień do piekła.
    Proponuje zamknąć temat!

    No może nie życzy sobie tego ten co kierował to jest zrozumiałe.
    Ale ja będąc matką nie wyobrażam sobie tego ,że miałabym ukrywać fakt ,że moje dziecko zostało zabite w perfidny sposób. Dla mnie raczej są to ludzie , którym nie ma kto pomóc w rozgłoszeniu tego .

    13 1 Cytuj
  • 1 gru 2015

    Temat wypadku był poruszony na forum. Tylko jak zwykle ludzie dołożyli swoje i przekręcili (co widać nawet po tym poście).
    Dla rodziny i znajomych to straszna tragedia. Dla mnie - osoby, która bardzo dobrze znała tego młodego chłopaka, trudno jest czytać każdy tekst na ten temat, o jego rodzinie nie wspominając.Tym bardziej jak się słyszy już milion wersji, od osób które nie mają o niczym pojęcia.

    13 2 Cytuj
  • 1 gru 2015

    Może prawda ,a może i nie wiem tylko jedno ,że większość zabójstw ,samobójstw ,kradzieży jest skrzętnie ukrywane . Podam najbliższy przykład: Zabójstwo matki dokonane przez syna w Stróży pierwszą wiadomość podał dodatek Dziennika Polskiego po trzech dniach i dzięki im za to ! Gdyby takie zabójstwo popełniono gdzieś w Polsce to zaraz jest informacja po paru godzinach w internecie czy RTV. Komu zależy na blokadzie nie wiem?

    9 3 Cytuj

Odpowiedz