Forum » Myślenice

Kursy kosmetyczne :)

  • 1 gru 2015

    Witam serdecznie,
    zakładam temat by zorientować się czy w Myślenicach i okolicach jest zapotrzebowanie na kursy z zakresu kosmetologii ???
    Nie chodzi mi o kursy stylizacji paznokci a raczej o pełne kursy kosmetyki stosowanej, lub pojedyńcze zagadnienia np. szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs.???
    Dodam że kursy odbywałyby się w profesjonalnej pracowni kosmetycznej z pełnym wyposażeniem.
    Osoby zainteresowane tematem proszę o opinię i ewentualne uwagi :)
    Pozdrawiam.

    6 Cytuj
  • 2 gru 2015

    Robiłam takie szkolenie w Beauty lux w Warszawie - to było bardzo pozytywne doświadczenie, wiele nauki. Rzęsy również robilam. W tym momencie prowadzę własny salon, a moja opinia? To zdecydowanie najłatwiejsza droga do zdobycia zawodu - studia kosmetyczne to bzdura.

    4 1 Cytuj
  • 2 gru 2015

    No właśnie wiem coś o tym. Skończyłam studia, zrobiłam kilkanaście szkoleń i kursów, później lata pracy i 3wiem jak to wygląda. Chciałam zaproponowac szkolenia po których naprawdę można podjąć pracę w zawodzie. Dzwoniłam nawet do UP z pytaniem czy nie są zainteresowani doszkalaniem bezrobotnych i tu odbiłam sie od ściany pani która ze mną rozmawiała powiedziała krótko : "nie wiem czy jestesmy zainteresowani bezrobotni nie pytają to nie ma zainteresowania" i tyle .

    1 1 Cytuj
  • 2 gru 2015

    a jest w Myślenicach jakiś kurs kosmetyczny?? np kurs makijażu albo kurs przedłużania paznokci??

    4 1 Cytuj
  • 2 gru 2015

    ja byłabym zainteresowana kursem przedłużania paznokci i może kurs makijażu.

    1 3 Cytuj
  • 2 gru 2015

    Bardziej myślałam o pełnej kosmetyce, ale jeśli tylko będą chętni na paznokcie czy makijaż to pewnie i taki kurs zorganizuje :) pytanie jeszcze do dziewczyn zainteresowanych wolicie szkolenia grupowe czy indywidualne???

    5 1 Cytuj
  • 2 gru 2015
    Kosmet napisał/a:

    Bardziej myślałam o pełnej kosmetyce, ale jeśli tylko będą chętni na paznokcie czy makijaż to pewnie i taki kurs zorganizuje :) pytanie jeszcze do dziewczyn zainteresowanych wolicie szkolenia grupowe czy indywidualne???

    raczej indywidualne :)) to czekamy na dalsze info ;))

    1 Cytuj
  • 2 gru 2015

    ja znowu jestem za szkoleniem grupowym (grupa 4-5 osób) w grupie można się więcej nauczyć według mnie, jest raźniej ;) a kiedy byłby możliwy taki kurs?? i ile by kosztował oczywiście ;) aaa i ile by trwał??

    3 1 Cytuj
  • 2 gru 2015

    Myślę ze z kursami uda się ruszyc od stycznia

    1 Cytuj
  • 2 gru 2015

    Sama chętnie wybrała bym się na kurs stylizacji paznokci :)

    1 Cytuj
  • 2 gru 2015

    to proszę pisać na bieżąco o wszystkim :) co, gdzie, kiedy, za ile :)

    1 Cytuj
  • 2 gru 2015

    Dziewczyny jestem w trakcie tworzenia programu do danej tematyki dlatego ważne są dla mnie teraz wasze sugestie i oczekiwania względem takich kursów. Cenę i ilość godzin podam do tygodnia tylko uporam się z programem :)

    1 Cytuj
  • 2 gru 2015

    a wiadomo mniej więcej czy w tyg czy w weekendy by były te kursy?? bo ja np byłabym zainteresowana tylko mam małe dziecko i nie bardzo mogłabym uczęszczać do południa :/

    1 1 Cytuj
  • 2 gru 2015

    Myślę, że terminy będą ustalane indywidualnie już z kursantami ;)

    2 Cytuj
  • gosia 3 gru 2015

    Tez bym byla zainteresowana....

    2 Cytuj
  • 4 gru 2015

    ja też bym była zainteresowana takim kursem, tylko ciekawe jaka cena za taki kurs...

    1 1 Cytuj
  • 8 gru 2015

    wiadomo coś nowego o kursach kosmetycznych?? :)

    1 Cytuj
  • 1 lut 2016

    co z tymi kursami?? orientuje się ktoś może??

    1 Cytuj
  • 18 sie 2016

    Zrobisz je w Beauty lux w Wawie - tam mnie przygotowali do pracy. Nauki mnóstwo, ale wszystko do ogarnięcia. Tylko nie oczekujcie, że jakoś od razu będziecie idealni. Dojście do tematu na poziomie wymaga tygodni i dopiero wtedy będą zauważalne pewne znaczące korzyści.

    2 Cytuj
  • 28 cze 2017

    Beauty lux was nauczy zawodu i tam wszystko ogarniecie. Szkolenie zawodowe, kilka tygodni, które przygotowują do pracy. Ale zawód kosmetyczki wymaga ciągłej pracy nad sobą, ciągłej nauki i dopiero wtedy właśnie można osiągnąć coś zawodowo. Klientki oczekują jakości.

    1 Cytuj
  • 5 paź 2017

    Dokładnie. Te szkolenia są długie i wymagające, ale właśnie dzięki nim dacie sobie radę zawodowo. Kosmetyczka musi nad sobą porządnie pracować. Jedynie wtedy da sobie radę w zawodzie. Na pewno nie będzie tak, że z dnia na dzień stanie się fachowcem, ale ogólnie nie ma łatwiejszej drogi do tego zawodu.

    1 Cytuj
  • 14 lut 2018

    Oni w dalszym ciągu mają te szkolenia. Sam manicure/pedicure to 40h.
    Pracujesz na ich kosmetykach - marki New nails.
    Wyłącznie sensowne, jakościowe produkty, ale to można samodzielnie sprawdzić ich kosmetyki, bo sprzedają je w swojej hurtowni. Samo szkolenie zdecydowanie z nastawieniem na praktyczny rozwój i naukę. Niewiele bzdur - głównie konkretne zajęcia, które mają sens.

    1 Cytuj
  • 14 maj 2018

    Jeśli chodzi o naukę to ja kursy kosmetyczne robiłam we wrocławskim Perfect Glamour i bardzo dobrze je oceniam, są na wysokim poziomie, kadra jest bardzo profesjonalna, fajnie przekazują wiedzę. Kursy są na miejscu we Wrocławiu.

    3 Cytuj
  • 17 lip 2018

    Beauty lux - również polecam. Ogólnie droga przez szkolenia zawodowe jest zdecydowanie najłatwiejsza i właśnie w taki sposób można wejść na fajny poziom. Wiadomo, że od razu niczego wielkiego nie uzyskacie, ale z czasem ta zmiana powinna być zdecydowana. Nie oczekujcie, że nagle zrobi się idealnie - wasze umiejętności mogą być jedynie efektem ciężkiej pracy. Tam działajcie w małej grupie, na porządnych kosmetykach i z super prowadzącymi.

    Cytuj
  • 7 cze 2019

    A kojarzycie Beauty Room Paulina Rąpała-Piórkowska w Szczecinie? Zastanawiam się właśnie nad kursem stylizacji paznokci w tym miejscu i z reguły słyszałam bardzo dobre opinie. Mam nadzieję, że i ja będę bardzo zadowolona.

    7 Cytuj

Odpowiedz