Forum » Myślenice

Lodowisko

  • 3 sty 2016

    Witajcie .Czy ktoś mi może odpowiedzieć co z LODOWISKIEM NA RYNKU.pozdrawiam

    10 3 Cytuj
  • 3 sty 2016

    Dziś pytałam i mówili, że czekają na przydział prądu (że może jutro otrzymają przydział) i wtedy potrzebują 2 dni na rozruch, tylko to może...

    8 1 Cytuj
  • 4 sty 2016

    Dlaczego lodowisko będzie otwarte w godzinach 10-17 ? Wtedy wszyscy sa w pracy! Nie będę mogła przyjść sobie na łyżwy o 20 . Co za głupia decyzja. Myślałam,że chociaż lodowisko uratuje ruch na rynku...

    28 7 Cytuj
  • 4 sty 2016
    Heart napisał/a:

    Dlaczego lodowisko będzie otwarte w godzinach 10-17 ? Wtedy wszyscy sa w pracy! Nie będę mogła przyjść sobie na łyżwy o 20 . Co za głupia decyzja. Myślałam,że chociaż lodowisko uratuje ruch na rynku...

    a skąd takie uinformacje?

    9 4 Cytuj
  • 4 sty 2016

    więc rozwieję twoje obawy godziny 10-17 dotyczą karnetów szkolnych a ty pojeździsz jak potrafisz nawet do 21 a być może i do 22 to zależy od ilości chętnych i proszę nie rozsiewaj plotek. Pozdrawiam

    19 4 Cytuj
  • 5 sty 2016
    alapatala napisał/a:

    więc rozwieję twoje obawy godziny 10-17 dotyczą karnetów szkolnych a ty pojeździsz jak potrafisz nawet do 21 a być może i do 22 to zależy od ilości chętnych i proszę nie rozsiewaj plotek. Pozdrawiam

    A skąd Ty masz takie informacje? Bo ja sam jestem zainteresowany co i jak ale nigdzie nie mogę doszukać się na MI informacji o funkcjonowaniu lodowiska. Nawet gdyby nie fakt, że w święta zafundowałem sobie wycieczkę na Rynek z dziećmi nie miał bym pojęcia o tym, że w ogóle stoi tam lodowisko.....

    10 1 Cytuj
  • 5 sty 2016
    Konto usunięte napisał/a:

    A skąd Ty masz takie informacje? Bo ja sam jestem zainteresowany co i jak ale nigdzie nie mogę doszukać się na MI informacji o funkcjonowaniu lodowiska. Nawet gdyby nie fakt, że w święta zafundowałem sobie wycieczkę na Rynek z dziećmi nie miał bym pojęcia o tym, że w ogóle stoi tam lodowisko.....

    Póki co informacje uzyskuje się od ludzi, którzy się kręcą przy lodowisku:). To jedyne źródło, chyba nie ma ich na facebooku ani nigdzie indziej.

    6 2 Cytuj
  • 5 sty 2016

    od właścicieli lodowiska pewne

    6 2 Cytuj
  • 5 sty 2016

    Ok, ja pojeżdżę ale dzieciaki już nie . Czyli,że przeszkadzają dorosłym w jeździe czy co? Bo nie rozumiem takiego podziału

    1 14 Cytuj
  • 5 sty 2016

    Macie może jakieś newsy w tej sprawie?

    4 1 Cytuj
  • 6 sty 2016

    Lodowisko wyglada jak plac budowy te nieestetyczne baraki i cała reszta tylko szpecą rynek wielcy organizatorzy nie dostali pozwolenia na prąd czekają na moc byle do wiosny! Śmiechu warte

    40 10 Cytuj
  • 6 sty 2016

    to działa już to lodowisko czy nie??

    4 1 Cytuj
  • 6 sty 2016

    słyszałem że lodowisko ma być otwarte w maju

    50 7 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 6 sty 2016
    ioanka napisał/a:

    Dziś pytałam i mówili, że czekają na przydział prądu (że może jutro otrzymają przydział) i wtedy potrzebują 2 dni na rozruch, tylko to może...

    Nie jestem pewien, ale wydawało mi się jak kilka dni temu przejeżdżałem przez rynek, że widziałem tam agregat prądotwórczy. Pewny nie jestem, bo kierowałem więc nie mogłem się jednocześnie przyglądać uważnie.

    7 3 Cytuj
  • 7 sty 2016
    sh_ma napisał/a:

    Nie jestem pewien, ale wydawało mi się jak kilka dni temu przejeżdżałem przez rynek, że widziałem tam agregat prądotwórczy. Pewny nie jestem, bo kierowałem więc nie mogłem się jednocześnie przyglądać uważnie.

    A co w tym dziwnego że był tam agregat prądotwórczy chyba nie myślisz że z takiego agregatu można zasilić agregat do schładzania płyty lodowiska

    6 11 Cytuj
  • 7 sty 2016
    sh_ma napisał/a:

    kierowałem

    Kurza melodia, zawsze myślałam, że jesteś płci żeńskiej.

    9 3 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 7 sty 2016

    Nie wiem jakiej mocy i jak duży ten agregat był. Nie miałem czasu się przyglądać. Nie wiem też jakiej mocy są agregaty schladzające. Wiem natomiast że jeżeli największe agregaty prądotwórcze przewoźne które mieszczą się na typowej przyczepie są za małe to w najlepszym razie będą musieli ciągnąć kabel z za kurdesza, a w najgorszym postawić własną stację transformatorową.

    Nie jesteś pierwszą osobą która myśli że jestem płci żeńskiej. To pewnie przez ten nick kończący się na samogłoskę a. A skąd ten nick? To jest po prostu słowo w języku obcym znaczące słuchaj.

    8 2 Cytuj
  • 7 sty 2016
    sh_ma napisał/a:

    Nie wiem jakiej mocy i jak duży ten agregat był. Nie miałem czasu się przyglądać. Nie wiem też jakiej mocy są agregaty schladzające. Wiem natomiast że jeżeli największe agregaty prądotwórcze przewoźne które mieszczą się na typowej przyczepie są za małe to w najlepszym razie będą musieli ciągnąć kabel z za kurdesza, a w najgorszym postawić własną stację transformatorową.

    Nie jesteś pierwszą osobą która myśli że jestem płci żeńskiej. To pewnie przez ten nick kończący się na samogłoskę a. A skąd ten nick? To jest po prostu słowo w języku obcym znaczące słuchaj.

    W "języku obcym" powiadasz?
    https://m.youtube.com/watch?v=Fzvkr1RNZK8
    Nie taki obcy jakby się wydawało...

    8 4 Cytuj
  • 7 sty 2016
    szaramyszka5 napisał/a:

    słyszałem że lodowisko ma być otwarte w maju

    a co wtedy brałeś?

    7 17 Cytuj
  • 8 sty 2016
    milamorska napisał/a:

    wiezilcy organizatorzy nie dostali pozwolenia na prąd czekają na moc byle do wiosny! Śmiechu warte

    Nie bedzie lodzika bez dukacika!

    12 2 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 8 sty 2016

    Czyżbym zapeszył moim poprzednim postem :-) ??

    9 Cytuj
  • 9 sty 2016
    szaramyszka5 napisał/a:

    słyszałem że lodowisko ma być otwarte w maju

    ja słyszałem że w środę zobaczymy kto ma rację

    5 2 Cytuj
  • 10 sty 2016

    Po PKS-ie jest to jedna z większych porażek Ratusza

    15 7 Cytuj
  • 11 sty 2016

    ruszyło to lodowisko ?

    4 Cytuj
  • 11 sty 2016
    alapatala napisał/a:

    ja słyszałem że w środę zobaczymy kto ma rację

    w popielcową czy wcześniej ?

    18 2 Cytuj

Odpowiedz