Forum » Myślenice

Nasz Poseł

  • 9 lut 2010

    Założyłem ten temat ze względu na ostatnie wydarzenia. Chciałbym zapytać czy orientujecie się jak miewa się nasz poseł bo ostatnio co o nim słyszałem to zakończenie sprawy z jabłkami. A tak na marginesie to warto u niego dyrektorem biura zostać pierwszy dyrektor teraz jest naszym w-ce starostom a drugi właśnie zostaje w-ce wójtem Pcimia. Mam nadzieje że ten temat przybliży mi prace posła bo jak na razie to widzę tylko że można przy nim szybko awansować

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    A wybierasz się na stanowisko posła??

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    Po przeczytaniu jego ostatniego wywiadu odeszła mi ochota na udział w wyborach .

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    dlatego, że poseł nie zamierza startować? he, he, he
    ale mówiąc poważnie, ja też się zastanawiam

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    nie wybieram się ale na dyrektora chciałbym się wkręcić wiesz zawsze awans na v-ce burmistrza mozna złapać ;)

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    Też sie kiedyś zastanawiałem i doszedłem do wniosku, że nie warto....się zastanawiać;) Najważniejsza i najtrafniejsza jest pierwsza myśl. To tak prawie na temat;)

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    Ja nie być zdziwiona.
    U nas w Japonia też młoda adepta zaczynać nauka u mistrza od prosta usługa.
    Wyprowadzać pies, czyścić but, wozić ryksza do gejsza.
    Nie być zdziwiona.

    Przyjść chwila - ucznia awansować.

    Cytuj
  • 9 lut 2010

    Lub też -"pchnąć mistrza miecza samurajska w pleca, jak mistrza zajęta planowania nowa inwestycja. Zauważa, mistrza w gmina wystraszona. Wysyłać adepta do konkurencja by spokojna o adepta. By móc do sąsiednia gmina na pieczona sowa jak u nas szoguna Ostałoska własnym mieczem zeciąc swoja głowa i przyjść nowa samuraja. Przezorna mistrza, zawsze ubezpieczona. O swoja cztery litera" ...

    Cytuj
  • basia 9 lut 2010

    Bardzo często widzę pana posła spacerującego z olbrzymim pieskiem (widac upodobnil sie do właściciela) po osiedlu. Ostatnio szedł z bułeczkami oczywiście pan poseł, nie pies:) Widac ma się dobrze.

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    Nasz poseł - coś senny, czyżby jabłka w sejmie? Film do znalezienia na You Tube.

    Cytuj

Odpowiedz