Forum » Myślenice

Myślenicki clubbing.......

  • 12 lut 2010

    Hej jestem tu nowa i nie wiem czy ten temat już był poruszany (pewnie był)
    Jak to możliwe że w takim miasteczku nie ma pożądnego klubu gdzie można potańczyć...
    Człowiek który chce sie zabawić musi szukać rozrywki poza murami Myślenic.
    To jest żenujące że obecnie jedynym barem w którym ludzie mogą sie bawić jest chyba vega......kiedyś był jeszcze dukat ....no właśnie był...
    Ja nie należe do osób które jeżdzą do Krakowa na imprezy więc weekend kojaży mi sie jedynie z wypożyczalnia relax
    bo jak mysle bar vega to mnie cofa .Nie ma to jak iść i słuchać tak głośno muzy że nie słyszysz nawet co mówi kolega obok ,bar jest za mały i śmierdzący a jak wychodzisz na parkiet to dosłownie wszyscy ci sie z uwagą przyglądają ehhhhh;/
    Marzy mi sie budynek gdzie będzie normalna dyskoteka ,kręgielnia itp......ale dlaczego takie coś jeszcze tu nie powstało!!!!!????????
    Wiele \"chłopaczków\" błąkających sie z piwkami po mrocznych zakamarkach miasta jak i wiele \"dziewcząt\" siedzących na przystankach czekających z nadzieją że ktoś np zacznie sie zaraz \"nawalać\" znalazło by schronienie pod dachem pełnym rozrywki :) Może mniej by było syfu wieczorami na ulicy...
    Proszę niech ktoś mnie pocieszy i powie że słyszał o pewnych planach w tym kierunku
    Sama bym takie coś otworzyła ale kasa kasa i jeszcze raz kasa potrzebna;/

    Cytuj
  • 12 lut 2010

    Na forum był poruszany temat co jest potrzebne w Myślenicach więc możesz to zaproponować.

    Cytuj
  • 10 kwi 2011

    jakis bar/knajpa na 18nastke co polecacie ?

    Cytuj
  • 11 kwi 2011

    kiedyś coś takiego miało być ale "panowie" krakusy za dużo za "ochronę" chcieli no i lip(k)a

    Cytuj
  • 11 kwi 2011

    [quote=gość: Jankes] jakis bar/knajpa na 18nastke co polecacie ? [/quote]

    Ja myślę o DAGRASSO mam też 18tkę w czerwcu.CO o tym myslicie

    Cytuj
  • 20 maj 2011

    myślenicki clubbing, a co to takiego?

    Cytuj
  • Dominika Wójcik 20 maj 2011

    Clubbing gdzie...?U nas..??BUAHAHAHAHA!!!!!Myślenice=FESTYN PARTY ;-)

    Cytuj
  • 21 maj 2011

    Moja droga ja się powtorze ale zapraszam , żebyś zaglądła w sobote do PePe tam gdzie był stary dukat, właściciele od 30 kwietnia ruszyli z dyskotekami, fajne miejsce i coraz więcej młodych ludzi, nie mówie tutaj o 14nastolatkach poniewaz wpuszczaja tylko od 18nastki, konkretna ochrona, jak można było zobaczyć tydzien temu:) kto był to wie o co chodzi.

    Cytuj
  • 21 maj 2011

    przechodzilem tamtedy wczoraj, same pijane dresiki i awantury na konskim rynku. ten lokal nigyd nie bedzie mial dobrej renomy

    Cytuj

Odpowiedz