Forum » Myślenice

Kulisy władzy

  • 5 kwi 2010

    A wirusa "eboli" wogóle nie widać, a jaki zabójczo skuteczny. ;)

    Cytuj
  • 5 kwi 2010

    według mnie sedno juz dawno przestalo byc skuteczne, poniewaz budujac gazete w opozycji do GM stali sie jej przeciwienstwem i zapedzili sie w zupelnie inny rog. teraz mamy jedna gazete wg ktorej wszystko jest zawsze cacy i druga wg ktorej wszystko jest zle oprocz tego co robia sponsorzy... no i klops

    Cytuj
  • 5 kwi 2010

    "wg której wszystko jest złe oprócz tego co robią sponsorzy... no i klops"
    Z tym się niestety w 100% muszę zgodzić, na samym początku gazeta ta była obiektywna lecz z biegiem czasu stałą się obiektywną wybiórczo, zrobiła się 2 GM

    Cytuj
  • 5 kwi 2010

    po co się denerwować, prawda obroni się sama

    Cytuj
  • 5 kwi 2010

    Niestety nie ma czegoś takiego jak niezależne media.
    Jak sobie wyobrażacie pisanie źle o sponsorach?Profilaktycznie wykupuje się reklamę i można liczyć na łagodniejsze traktowanie,tak jest w większości tytułów i to na szczeblu ogólnopolskim więc dlaczego lokalna prasa miałaby być wyjątkiem.

    Cytuj
  • 5 kwi 2010

    za to wspaniała przyszłość nam się rysuje .Sedno,Gazeta Myślenicka (po przejęciu przez Cyrka),ten portal - wszyscy będą wychwalali nową władzę jaka to ona cacy,nie trzeba będzie pracować bo oni nam wszystko dadzą,w ogóle będzie pięknie,pan Kielan będzie mógł sobie spacerować pośród łąk ,które wyrosną z betonu zamiast jakiś tam rond,Myślenice będzie miastem mlekiem i miodem płynącym a nawet drugą Irlandią,Japonią,Watykanem do wyboru do koloru,hej

    Cytuj
  • 5 kwi 2010

    Po wyborach stary układ zastąpi nowy,cudów nie ma.

    Cytuj
  • 5 kwi 2010

    ale NASI będą lepsi niż ONI ! pytanie kim wtedy będą nasi a kim oni ???????

    Cytuj
  • 28 sie 2010

    W obliczu zbliżającej się klęski władza stara się pozyskać nawet potęgę żywiołu.
    Niestety niekiedy finał tych zabiegów bywa trudny do przewidzenia.

    zdjecie

    Uploaded with ImageShack.us

    Cytuj
  • 29 sie 2010

    nie rozumiem, co poniektórzy tak uwzięli się na to SEDNO. wcale nie jest aż tak krytyczne. jeśli zawiera nieprawdziwe info, to dlaczego nikt nie zgłasza tego odpowiednim organom.
    oj idą zmiany, idą. ponoć w listopadzie będzie odwilż

    Cytuj
  • 5 wrz 2010

    16 lat w samorządzie to wystarczająco długi czas aby zrozumieć, że prawdziwie skuteczna kampania wyborcza zaczyna się już na drugi dzień po wyborach. Trzeba być zauważalnym wszędzie, szczególnie tam gdzie pojawia się prasa i telewizja.
    Kiedy dwa lata temu przez Myslenice przejeżdzał wyścig Tour de Pologne nasi paparazzi uwiecznili zapracowanego przewodniczącego rady miejskiej (i dyrektora ZDP w jednej osobie) w takiej oto scenie:

    [COLOR=orangered]zdjęcie zostalu usuniete ze wzgledu na wykorzytane bez zgody autora [/COLOR]

    Cytuj
  • 5 wrz 2010

    GŁOSUJCIE NA WIKTORA KIELANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bo jak tak dalej burmistrz OSTROWSKI będzie 'próbował' rządzić to nas okoliczne rzeki zaleją!!!!!

    Cytuj
  • 5 wrz 2010

    po co w naszym urzędzie jest pan JAREK SZLACHETKA? młody ambicjonalista z chętką na fotel burmistrza myślenic...za kilka lat..a pan szanowny ŁATAS ??mam nadzieje że w tym roku nie bedzie już starszych pań które będą na niego głosowały.POZDROWIENIA DLA PANA WIKTORA KIELANA!!!

    Cytuj
  • 5 wrz 2010

    pan burmistrz to umię tylko chodniki robić a straż miejska_nasze orły-umieją tylko mandaty dawać za złe parkowanie!!może jakiś parking prosze władzy??????

    Cytuj
  • 5 wrz 2010

    Niestety prosty lud nie rozumie, że aby skutecznie rządzić gminą trzeba umieć odnaleźć się w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Podczas uroczystej wizyty w naszym mieście senatora i viceministra znanego później z afery hazardowej zarejestrowano takie oto zdarzenie:

    zdjecie

    Uploaded with ImageShack.us

    Cytuj
  • 5 wrz 2010

    Tajger jesteś boski:)

    Cytuj
  • 6 wrz 2010

    Podobieństwo jest tak uderzające, że zapytam czy zdjęcie na profilu tajgera to zdjęcie Pawła Lemaniaka.

    Cytuj
  • 6 wrz 2010

    Żenujące prostactwo tajger. Ale w sumie cie rozumiem to nic innego jak przedśmiertne konwulsyjne ruchy. Oczywiście mam tu na myśli śmierć polityczną i kolejną porażkę stronnictwa Pana Kielana.Coś takiego może bawić jedynie klasyczną hołotę.

    Cytuj
  • 6 wrz 2010

    Stefek widzę że im bliżej wyborów ogarnia zwolenników władzy strach.To zrozumiałe zwolennicy Kielana nie mają nic do stracenia a wy wiele.

    Cytuj
  • 6 wrz 2010

    Wizerunek zamieszczony w profilu tajgera jest łudząco podobny do mojej twarzy. Możliwości są
    dwie :
    1) Żyje na tym świecie ktoś równie brzydki jak ja.
    2) Ktoś zadał sobie trochę trudu, aby wkleić moją twarz w to zdjęcie.
    Oczywiście nie wiem, która z opcji jest prawdziwa, jednak nie chciałbym być kojarzony ani z osobą tajgera ani z jego poglądami, w tym szczególnie ze sposobem w jaki te poglądy prezentuje. Oprócz tego osobiście mam na tyle odwagi, aby podpisywać się imieniem i nazwiskiem pod własnymi tekstami.
    Paweł Lemaniak

    Cytuj
  • 6 wrz 2010

    Hmm mało podobny do tajgera, jego twarzy się nie zapomina

    Cytuj
  • 6 wrz 2010

    Wstukaj sobie w google hasło "mirco cro cop" i śpij spokojnie Pawle Lemaniaku.
    :)

    Cytuj
  • 7 wrz 2010

    Wkółko te same osoby.
    ...mało was, mało was do przejęcia władzy ....itd, itd

    Cytuj
  • 7 wrz 2010

    [quote=tajger]Wstukaj sobie w google hasło "mirco cro cop" i śpij spokojnie Pawle Lemaniaku.
    :)

    [/quote]
    Co nie znaczy, że używanie nie swojego zdjęcia w avatarze jest żałosne i naprawdę wielka szkoda, że szacowna strona miasto-info.pl dopuszcza do takich sytuacji.
    A.

    Cytuj
  • 7 wrz 2010

    To jest bardzo sympatyczny wątek, pojęcisa nie mam co Was w nim razi. Osoby publiczne zawsze były, są i będą obiektem żartów kabaretowych. W gagach Tajgera nie ma nic obraźliwego.
    Widzę, że niektórym zajadłość odbiera rozsądek, humor i inne przymioty hehehe...
    A. używanie nie swoich zdjęć w avatarach jest powszechne a żałosny jest Twój wpis.

    Cytuj

Odpowiedz