Forum » Myślenice

Kulisy władzy

  • 18 wrz 2010

    [quote]

    To co robi burmistrz jest wręcz żenujące.

    [/quote]

    Żenujący to jest twój komentarz Zieliński- dla Ciebie co by nie zrobił Burmistrz i jak się zachował jest złe- pojawienie się nad Rabą jest złe, nie pojawienie też złe-
    Tobie człowieku żaden Burmistrz nie dogodzi- NAJLEPIEJ KANDYDYJ SAM !

    Cytuj
  • 20 wrz 2010

    Temat byl tymczasowo zamkniety w celu wyjasnienia sytuacji uzycia zdjec bez zezwolenia ich autora. W przypadku zgloszenia sie kolejnych autorow, ktorych zdjecia zostaly uzyte tutaj bez ich wiedzy, rowniez zostana usuniete. Uzytkownika Tajger prosimy o wklejanie zdjec, na publikacje ktorych ma zezwolenia autorow i wskazanie tych, do ktorych zgody nie posiada.

    Temat nie zniknal jak insynuuja niektorzy w innym watki, a zostal chwilowo zamkniety

    Cytuj
  • 26 wrz 2010

    Czym bliżej dnia dnia wyborów tym dynamiczniej zmieniają się sojusze i pakty jakie zawierają między sobą politycy. Dawni przyjaciele często okazują sie konkurentami i dlatego nadzwyczajna czujność jaka cechuje samorząd pozwala wcześnie rozpoznać zagrożenia i zapobiegać ich fatalnym dla mieszkańców skutkom.

    zdjecie

    1 Cytuj
  • 29 wrz 2010

    W końcu nadeszła długo zapowiadana chwila - burmistrz Maciej Ostrowski ogłosił zamiar kandydowania w wyborach. Niestety ten uroczysty moment został zakłócony przez nie posiadającą za grosz kultury opozycję.

    zdjecie

    Cytuj
  • 29 wrz 2010

    Dziennikarze mają przed sobą na biurku notatniki, telefon komórkowy i aparaty fotograficzne.
    Burmistrz Maciej Ostrowski ma kalkulator.

    Pytanie: na co liczy Pan Maciej?:) Na cud?

    Cytuj
  • 2 paź 2010

    Burmistrz Ostałowska liczyć swoja głosa na kalkulatora!!! Japońska, z piętnastocyfrowa wyświetlacza!

    A Pan Kielana na palca jedna ręka!!!

    Cytuj
  • 16 paź 2010

    coś się to zdjęcie nie chce wyświetlić:(

    Cytuj
  • 16 paź 2010

    http://www.miasto-info.pl/myslenice/fundusze-unijne-myslenice-na-pierwszym-miejscu

    Panie Ostrowski - Dziękujemy i liczymy na zwycięstwo w nadchodzących wyborach :)

    Cytuj
  • 16 paź 2010

    kto to dziękuje i kto liczy? proszę się podpisać

    Cytuj
  • 17 paź 2010

    ja sie podpisze jak ty sie podpiszesz imiem i nazwiskiem wysyłając wiadomość

    Cytuj
  • 17 paź 2010

    ja sie podpisze jak ty sie podpiszesz imiem i nazwiskiem wysyłając wiadomość

    Cytuj
  • 12 lis 2010

    O, tego zdjęcia jeszcze nie widziałam...:)

    Cytuj
  • 27 lut 2011

    kto to się wsławił takimi posunięciami?

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    W wyborach liczy się każdy głos, ale najważniejsze to zdobyć poparcie autorytetów, mocnych, opiniotwórczych środowisk.
    Takich na przykład jak ochotnicze straże pożarne.

    zdjecie

    Uploaded with ImageShack.us

    1 Cytuj
  • 16 lip 2011

    zdjecie

    Uploaded with ImageShack.us

    1 Cytuj
  • 16 lip 2011

    [quote=tajger]Atmosfera tytanicznej pracy i nieustannych dokonań udziela się wszystkim członkom samorządu.
    Potrafi zmusić do fizycznego wysiłku nawet emerytów i rencistów. Spacerując w lecie po cmentarzu na Stradomiu natknęliśmy się na taką oto scenę.

    [COLOR=orangered]zdjęcie zostalu usuniete ze wzgledu na wykorzytane bez zgody autora[/COLOR] [/quote]

    zdjecie

    Uploaded with ImageShack.us

    1 Cytuj
  • 16 lip 2011

    [quote=gość: wesoły tuman] Pisanie o tym, że Tajger wkleił sobie kickboksera do avatara, jakoby w celu dyskredytacji P. Lemaniaka jest przejawem udręczenia emocjonalnego użytkownika Michał. Podobnie niejaki Zdzichu z Suwałk, ponieważ na avatarze ma wąsy zapewne pragnie zdyskreedytować Radnego Andrzeja Cyrka, który w rzeczywistości też ma wąsy. Naprawdę jest kilku dobrych psychologów, którzy leczą z obsesji maniakalnych.
    Co do samego Pana Pawła dziwię się, że uznał on w obowiązku wyjaśniać tą bzdurę na forum, jednoczęśnie demonstracyjnie odcinając się od Tajgera, który Bogu ducha winny, nie ma z nim nic wspólnego hehe
    Ja natomiast oświadczam, że z powodu koloru sukni mojej babki Antoni chciałbym tu wyraźnie odciąć się od poglądów Pana Senatora Stanisława Bisztygi. Nie chcę mieć nic wspólnego ani z jego poglądami, ani z formą w jaki je prezentuje. Dotyczy to w równym stopniu starosty Józefa Tomala jak i Burmistrza Macieja Ostrowskiego. Powtarzam, nie mam z tymi Panami nic wspólnego. hehe
    z poważaniem
    wesoły tuman [/quote]

    zdjecie

    Uploaded with ImageShack.us

    1 Cytuj

Odpowiedz