Forum » Myślenice

Psycholog Psychiatra gdzie?

  • Anna Piotrowska 29 lut 2016

    Witam czy orientuje się ktoś gdzie znajdę psychologa bądź psychiatrę który ma podpisany kontrakt z nfz?

    5 2 Cytuj
  • Def Ibrylator 29 lut 2016

    Nie wiem, ale na forum by się taki przydał.

    18 Cytuj
  • sobota 29 lut 2016
    misieceekk napisał/a:

    Witam czy orientuje się ktoś gdzie znajdę psychologa bądź psychiatrę który ma podpisany kontrakt z nfz?

    Centrum psychoterapii na ul Pardyaka nad kefirkiem podpisany mają kontrakt z nfz. Nie wiem jak z terminami.

    2 3 Cytuj
  • 5 mar 2016

    Ja chciałam dziecko zarejestrować czas oczekiwania na termin 9miesiecy...
    Masakra

    2 Cytuj
  • 5 mar 2016

    Ja pytałam miesiąc temu to mi Pani mówiła termin na kwiecień

    1 Cytuj
  • sobota 5 mar 2016

    Podobno na pierwsza wizytę trzeba poczekać ale później spotkania odbywają się nawet co tydzień (zalezy pewnie od problemu) wiadomo ze jak problem jest nagły to ciężko i trudno czekać. Kolejki na NFZ niemal do każdego specjalisty to kilka miesięcy. Chory system....

    3 Cytuj
  • 6 mar 2016
    misieceekk napisał/a:

    Witam czy orientuje się ktoś gdzie znajdę psychologa bądź psychiatrę który ma podpisany kontrakt z nfz?

    psycholog psychiatra z NFZ? chodzi tylko o jakies zaswiadczenie czy jakas konkretna pomoc,bo jesli chodzi o konkretna fachowa i dobra to jest jeden w krakowie,
    kontakt podam tylko na priv ,

    Cytuj
  • 27 lut 2023

    Niby lepiej lekarz ale... Patrząc na dostępne terminy bierz co będzie szybciej, z założeniem że odwiedzisz jedno i drugie. I psychiatra i terapeuta.

    Często o wiele szybciej można znaleźć termin na teleporadę albo konsultację w formie online. Obecnie wiele gabinetów ma takie usługi, często dla pacjentów jest to równeiż wygodniejsze:
    https://www.psychiatrzy.warszawa.pl/teleporada/

    Na przykład w tym gabinecie w Warszawie.

    2 Cytuj
  • 27 cze 2023
    jaania12345 napisał/a:

    Ja chciałam dziecko zarejestrować czas oczekiwania na termin 9miesiecy...
    Masakra

    Efekt powiedzenia przez słynną posłankę "niech jadą"... Niestety posłuchali...

    2 1 Cytuj
  • 28 cze 2023

    Taaaaaaaaaaaaaaaaadzio jak dobrze poszukasz to znajdziesz jeszcze gdzieś temat o problemach z erekcjOM.
    Grzebnij łopatOM
    Może byś coś poradził człowieku znikąd / orkiestrOM?

    2 2 Cytuj
  • 4 lip 2023
    marko napisał/a:

    Taaaaaaaaaaaaaaaaadzio jak dobrze poszukasz to znajdziesz jeszcze gdzieś temat o problemach z erekcjOM.
    Grzebnij łopatOM
    Może byś coś poradził człowieku znikąd / orkiestrOM?

    ??? Spoko, że w temacie wypowiedziałeś się... Takich nam trzeba właśnie... na emigracji :)

    1 Cytuj

Odpowiedz