Forum » Myślenice

.NOWOCZESNA w Myślenicach. Jak się przyłączyć ?

  • 1 kwi 2016
    Aleburza napisał/a:

    Zapowiadają się transfery z po do nowoczesnejpo. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,title,Z-PO-odejda-czolowi-politycy-Niesiolowski-nie-planuje-wystapienia-z-PO-nie-wiem-co-zrobie-w-maju-ale-nie-sadze,wid,18245249,wiadomosc.html?ticaid=116c12

    ale podobno Petru ma ich sortować, wszystkich nie przyjmie,tak przynajmniej mówił.
    A tak swoją drogą ,czy to nie jest jakieś dzielenie na lepszych i gorszych?

    4 4 Cytuj
  • 1 kwi 2016
    Walker84 napisał/a:

    Nic nowego. W sumie to ta sama klika. Platforma się niby rozpadnie a tak naprawdę przepoczwarzy i będzie bałamucić nowy narybek wyborczy. Zawsze tak było..

    Nic nowego. W sumie to ta sama klika. PC się niby rozpadło, AWS się niby rozpadło, a tak naprawdę przepoczwarzyło się w PO i PiS i będzie bałamucić nowy narybek wyborczy. Zawsze tak było tylko lemingi jakoś te same i bezkrytyczne.

    Panie Walker twoja pogarda i lekceważenie dla wszystkich co nie kochają twojego prezesuniunia i jego partyjki jest po prostu porażająca!!!! Kolejny bezkrytyczny leming z ciebie po prostu i tyle.

    10 15 Cytuj
  • 5 kwi 2016

    Ja tutaj nowy i nie mogę znaleźć danych gdzie i jak zapisać się do Nowoczesnej w Myślenicach.
    Jeśli ktoś może to proszę o pomoc, jakiś mail lub telefon.
    Z góry dziękuję.
    Karol.

    3 17 Cytuj
  • 5 kwi 2016
    KarolKK napisał/a:

    Ja tutaj nowy i nie mogę znaleźć danych gdzie i jak zapisać się do Nowoczesnej w Myślenicach.
    Jeśli ktoś może to proszę o pomoc, jakiś mail lub telefon.
    Z góry dziękuję.
    Karol.

    Już tutaj było ja tylko przytoczę:

    Proszę o kontakt pod adresem : myslenicki@nowoczesna.org lub przez FB : https://www.facebook.com/NowoczesnaMyslenice/

    3 12 Cytuj
  • 13 kwi 2016

    Dziękujemy nowocześni kapusie. Teraz wam "wzrośnie" poparcie ;)

    18 6 Cytuj
  • 13 kwi 2016
    Aleburza napisał/a:

    Dziękujemy nowocześni kapusie. Teraz wam "wzrośnie" poparcie ;)

    Nie, to my dziękujemy PISowi za deptanie demokracji i wprowadzanie totalitaryzmu. Historia wam tego nie zapomni jak niszczycie struktury państwa. Dostaliście mandat społeczny a rujnujecie kraj.

    7 19 Cytuj
  • 13 kwi 2016
    m_markos napisał/a:

    Nie, to my dziękujemy PISowi za deptanie demokracji i wprowadzanie totalitaryzmu. Historia wam tego nie zapomni jak niszczycie struktury państwa. Dostaliście mandat społeczny a rujnujecie kraj.

    Ty nie masz pojęcia co to jest totalitaryzm. Zacznijmy od tego..

    16 4 Cytuj
  • 13 kwi 2016
    m_markos napisał/a:

    Nie, to my dziękujemy PISowi za deptanie demokracji i wprowadzanie totalitaryzmu. Historia wam tego nie zapomni jak niszczycie struktury państwa. Dostaliście mandat społeczny a rujnujecie kraj.

    sory za wyrazenie,ale szlak mnie juz trafia jak czytam zdanie w kórym pisze ze "PIS depcze demokracje" PO dreptała ją przez 8 lat,w czerwcyu ponownie wybierajac niezgodnie z prawem sedziów do TK i ten cały syf PO sprowokowała,PO chodziło tylk o to aby mieć wiekszość w TK i blokować wszystko co wychodzi od PISu aby mieć argument że PIS nic nie robi

    Zapoytaj RMF o naciski ze strony KRRiT którą rzadzi PO-PSL,według ciebie oni działają demokratycznie?

    Jakby nie było.....w starciu Polska vs V Kolumna wygrywa tfu.....V kolumna

    Jakoś już tak sie utarło w naszej histori że zawsze przegrywaliśmy przez zdarde

    18 6 Cytuj
  • 13 kwi 2016

    Czytam te wasze komentarze i widzę jeszcze tyle zakłamanych,zaslepionych osób.Nie głosowałem ani na pis ani na platformę.Jak jedni tak i drudzy są siebie warci,liberałowie zle rzadzili ,ale pozycja w swiecie się liczyla i inaczej nas postrzegano za granica.Dlatego każdy który poszedl glosować na pis liczyl się z tym że bedzie lepiej ,ze nie będzie tyle kłamstw,jednak się przeliczyli.Teraz do wladzy doszedł kosciół ,rydzyk który dostal pieniądze które przeznaczone byly na smog nad krakowem.Chyba po to zeby nowy samochód kupić.Z ludzmi sie nie liczy chyba z mocherami i ich emeryturami.premier kaczynski owładnięty jest nienawiścią ,mściwością,tworzy rzad z byłego kryminalisty który mial wyrok nie mówiąc o innych niemających żadnych predyspozycji do spełniania ,danej funkcji,wystarczy ze nalezy do pis.Nie liczą się z żadną opinią ,konstytucja ,demokracją co czeka te biedną Polskę i nasspoleczeństwo.

    5 9 Cytuj
  • 13 kwi 2016

    @albert7575
    @Walker84

    Wierzcie sobie w waszego prezesa. Jesteście kolejnymi papugami obok premiera i prezydenta powtarzającymi herezeje chorego psychicznie człowieka.

    Człowieka który cześć społeczeństwa niezgadzającego się z nim nazwał gorszym sortem. Człowieka który wprowadza atmosfera strachu, zagrożenia i systemu. Człowieka który po kolei niszczy instytucje a mam na myśli szczególnie aparat sprawiedliwości, obrony.

    Od społeczeństwa PIS dostał większość większość parlamentarną ale nie konstytucyjną i tak się ma działać.

    4 16 Cytuj
  • 13 kwi 2016
    m_markos napisał/a:

    @albert7575
    @Walker84

    Wierzcie sobie w waszego prezesa. Jesteście kolejnymi papugami obok premiera i prezydenta powtarzającymi herezeje chorego psychicznie człowieka.

    Człowieka który cześć społeczeństwa niezgadzającego się z nim nazwał gorszym sortem. Człowieka który wprowadza atmosfera strachu, zagrożenia i systemu. Człowieka który po kolei niszczy instytucje a mam na myśli szczególnie aparat sprawiedliwości, obrony.

    Od społeczeństwa PIS dostał większość większość parlamentarną ale nie konstytucyjną i tak się ma działać.

    człowieku....po tym co wy wyprawiacie jesteście NAJGORSZYM SORTEM i nie mówi tego Kaczyński,mówią to ci którzy mają już dość pseudo liberałow,czy to z PO czy z Nowoczesnej,
    to wy robicie wszystko aby jak najbardziej wypaczyć wizerunek Polsk,gdyby nie obecny układ PE nie było by zadnej debaty o POlsce,tak jak i nie było o innych krajach,(Francja,Włochy,Luksenburg) tylko wasza nagonka w osobach tuska i tych z nowoczesnej miesza z błotem nasz kraj,i uwierz że jeśli jakimś cudem uda wam sie kiedys wygrać wybory to wasze rzady zaczną sie od giganmtycznych strajków i to nie w sektorze publicznym a prywatnym,"kto mieczem wojuje od miecza ginie

    przypomnijcie sobie obrońcy demokracji rzady które trwały 8 lat,które miały w doopie konstytucje,prawo,inicjatywy społeczne,mało tego,potrafiłu ukraść oszczedności Polaków z OFE wmawiając im że to nie są ich pieniadze ,ale pieniadze panstwa,pieniadze na które co miesiąc pracuja i w postaci składek odprowadzano je na przyszła emeryture,tam miały na nich pracować,tak przynajmniej kilkanaście lat temu obiecywał Lewandowski

    jesteście zwykła bandą hipokrytów,sami nic nie umiecie załatwić,albo wam media pomagają ,a jeśli media już sie przekonały do czego jesteście zdolni i nie agituja na waszą rzecz to szukacie pomocy na zachodzie,myśląc że wprawicie w kompleksy Polskie społeczeństwo....,sami do niczego sie nie nadajecie,to dlatego przez 8 lat Polsą rzadził Berlin a nie Warszawa,dlatego z takim zaangazowaniem niemcy wam pomagają,tylko wiedzcie że kiedys beda chcieli za to zapłaty

    szaramyszka5 napisał/a:

    Czytam te wasze komentarze i widzę jeszcze tyle zakłamanych,zaslepionych osób.Nie głosowałem ani na pis ani na platformę.Jak jedni tak i drudzy są siebie warci,liberałowie zle rzadzili ,ale pozycja w swiecie się liczyla i inaczej nas postrzegano za granica.Dlatego każdy który poszedl glosować na pis liczyl się z tym że bedzie lepiej ,ze nie będzie tyle kłamstw,jednak się przeliczyli.Teraz do wladzy doszedł kosciół ,rydzyk który dostal pieniądze które przeznaczone byly na smog nad krakowem.Chyba po to zeby nowy samochód kupić.Z ludzmi sie nie liczy chyba z mocherami i ich emeryturami.premier kaczynski owładnięty jest nienawiścią ,mściwością,tworzy rzad z byłego kryminalisty który mial wyrok nie mówiąc o innych niemających żadnych predyspozycji do spełniania ,danej funkcji,wystarczy ze nalezy do pis.Nie liczą się z żadną opinią ,konstytucja ,demokracją co czeka te biedną Polskę i nasspoleczeństwo.

    no to nie wylewaj zalów na rzady byłę czy obecne tylko napisz na kogo mamy głosować

    16 7 Cytuj
  • 14 kwi 2016
    albert7575 napisał/a:

    jesteście zwykła bandą hipokrytów,sami nic nie umiecie załatwić,albo wam media pomagają ,a jeśli media już sie przekonały do czego jesteście zdolni i nie agituja na waszą rzecz to szukacie pomocy na zachodzie,myśląc że wprawicie w kompleksy Polskie społeczeństwo....,sami do niczego sie nie nadajecie,to dlatego przez 8 lat Polsą rzadził Berlin a nie Warszawa,dlatego z takim zaangazowaniem niemcy wam pomagają,tylko wiedzcie że kiedys beda chcieli za to zapłaty

    PIS płakał w parlamencie europiejskim jak przegrał wybory samorządowe. Ziobro roznosił ulotki po katastrofie smoleńskiej. Tak więc hipokryzja to PIS. Teraz chcą brudy prać u siebie w kraju a nie tak dawno sami wydeptywali ścieżki na zachodzie.

    Polityka to maraton a nie sprint. PIS dostał większość w parlamencie więc może dużo rzeczy zrobić.
    Gdyby wygrał kolejne wybory to już by miał cały kraj. Ale nie, oni zdecydowali że chcą mieć wszystko i teraz, a na to nie dostali mandatu społecznego.

    Piszesz o PO, piszesz o liberałach a sumie sam nie wiesz o czym piszesz. Liberałowie byli na wojnie z PO własnie o gospodarkę. Za to że PO zrobiło skok na OFE za to że zwiększało zadłużenie oraz nie obiżało podatków.

    Sztuką rządzenia jest pogodzenie wielu grup które istnieją w społeczeństwie. PIS tego nie robi a wręcz poszedł na wojnę ze wszystkimi myślącymi inaczej niż prezes Kaczynski. Widzę że autokracja pasuje i Tobie i wielu polakom. Szkoda tylko że przez Was cała Polska zapłaci cenę.

    Co do strajków. Za 4 lata to sami wywieziecie Kaczynskiego na taczkach za destrukcję państwa.

    Świat nie kończy się na PIS, PO, Nowoczesnej. Ja z żadną z tych grup się nie identyfikuję.

    4 13 Cytuj
  • 14 kwi 2016

    albert7575 pytasz na kogo głosować ,poprostu nie ma na kogo,każy obiecuje złoty góry my się łudzimy ze będzie lepiej a jak już dojdą do koryta to spoleczeństwo się nie liczy ,tylko kłótnie ,zwady ,nienawiść i wyciąganie błędów ,tyś robil żle my dobrze i tak wzajemne oskarżanie,czy to jest normalne?Trzeba robić tak aby Polakom żylo się w miarę żeby młodzi nie musieli szukać pracy za granicą,żeby emeryci byli w stanie egzystować.Przecież te 500 zł na dziecko to samorządy muszą zadbac a jakim kosztem,czy nie lepiej bylo rodzinne podnieść .

    3 2 Cytuj
  • 14 kwi 2016

    No to Kukizy pokazały na co ich stać. Jak Wam się podoba Wasz wybór - wyborcy Kukiza ?
    Wstyd, wstyd i tyle.

    Powinni całe to towarzystwo rozgonić. Partiokrajca Kukzia dziś wyszła na wierzch. Ich posłowie do PiSu , Kukiz do śpiewania - każdy ma już swoje miejsce.

    4 9 Cytuj
  • 14 kwi 2016
    m_markos napisał/a:

    Świat nie kończy się na PIS, PO, Nowoczesnej. Ja z żadną z tych grup się nie identyfikuję.

    Jasne. Typowa śpiewka każdego platfusa, przegrali wybory to nagle nikt się do nich nie przyznaje, do tej hipokryzji do tego szamba które wasza platforma narobiła przez 8 lat. Konfidenci, zdrajcy i sprzedawczyki ! Pluć na Pis będą pierwsi ale żeby nie było to "ja za PO nie jestem" żenua konfidenci i frajerzy PO-PSL- NOWOCZESNA !

    I jeszcze jedno czemu nie kwiczałeś jak platfusy w sposób bardzo demokratyczny wybrali samych swoich do TK ? czemu nie kwiczałeś jak zamiatali pod dywan afery ? czemu nie kwiczałeś jak rudzielec zdrajca z matołem komoruchem wywalali dziennikarzy i obsadzili stanowiska swoimi ? Teraz nagle kwiczysz HIPOKRYTO platformiany ?

    17 5 Cytuj
  • 14 kwi 2016
    Kibel z Vegi napisał/a:

    JI jeszcze jedno czemu nie kwiczałeś jak platfusy w sposób bardzo demokratyczny wybrali samych swoich do TK ? czemu nie kwiczałeś jak zamiatali pod dywan afery ? czemu nie kwiczałeś jak rudzielec zdrajca z matołem komoruchem wywalali dziennikarzy i obsadzili stanowiska swoimi ? Teraz nagle kwiczysz HIPOKRYTO platformiany ?

    Kwiczę bo obserwuję jak Ziobro robi z wymiaru sprawiedliwości partyjny aparat.
    Kwiczę bo widzę jaką Ty i wszystkie PISIORY macie agresywną reterorykę – tak samo Hitler zaczynał kiedyś.
    Kwiczę bo widzę że Szydło ma pogardę dla konsytucji.
    Kwiczę bo Macierewicz gwałci logikę w sprawie Smoleńska.
    Kwiczę jak widzę że PISie wszyscy powtarzają za prezesem i nikt nie ma własnego zdania.

    Robicie zamach stanu, sprzedaliście Polskę dla 500+.

    Od tego są wybory żeby społeczeństwo wybierało reprezentantów. Dało PO 2 kadencje, niesprawdzili się i OK. Jest zmiana na PIS. Tak działa demokracja którą właśnie obalacie. Dobrze was Staniszkis nazwała: bolszewicy o wschodniej mentalności. Nie dla was dyskusja, wypracowywanie kompromisów porozumienie. Wy potrzebujecie buta prezesa nad sobą jak Putin w Rosji.

    6 15 Cytuj
  • 14 kwi 2016

    "m_markos" nie karm trola, Kibel w kiblu mieszka i niech tak pozostanie . W końcu spadnie mu na głowę to co w kiblu spada i będzie OK.

    7 12 Cytuj
  • 14 kwi 2016

    Czemu nie kwiczałeś jak za PO wymiar sprawiedliwości był do tego stopnia zepsuty, że dziadek kradnący chleb bo był głodny dostawał wyrok odsiadki a gławciciele i mordercy byli puszczani wolno ?
    Czemu nie kwiczałeś jak wyszła na jaw afera taśmowa ?
    Czemu nie kwiczałeś jak wielcy obrońcy demokracji o 5 rano wpadli do domu nastolatka który ośmielił się miec krytyczną wobec rządu strone www ?
    Czemu nie kwiczałeś jak zamykali ludzi za to że mówili prawdę o pltafusach i ich przekrętach ?
    Czemu nie kwiczałeś jak za PO zdrajców narodowych chowano z honorami na powązkach ?
    Czemu nie kwiczałeś jak za pozwoleniem platfusów Amber Gold okradał Polaków ?
    Czemu nie kwiczałeś jak platfusy pozwalały brać kolegom po 100 tysięcy zł miesiecznie w nieistniejącej elektrowni atomowej ?
    Czemu nie kwiczałeś jak podnosili podatki ?
    Czemu nie kwiczałeś jak niesiołowki i komorowski mieli pogarde dla wszystkiego co nie z PO ?
    Czemu nie kwiczałeś jak rudy tusk oddawał sprawe katastrofy smoleńskiej w ręce rucholi ?
    Czemu nie kwiczałeś jak w platformie wszyscy powtarzali za rudym i nikt nie miał własnego zdania ?
    Czemu nie kwiczałeś jak bieńskowska wylewała potok pomyj i obrażała Polaków ?
    Czemu nie kwiczałeś jak komor wszystko podpisywał co platfusy mu dawały ?
    Czemu nie kwiczałeś jak wprowadzali szereg ustaw anty obywatelskich ?

    HIPOKRYCI którzy nie potrafią pogodzić się z faktem że przegrali wybory. Frajerzy i donosiciele na swój własny kraj. Bez zasad i honoru. Klepaczka kopaczowa ściemniara która wciskała kit w żywe oczy i rudy frajer który dla lepszego hajsu zostawił burdel który sam zrobił i uciekł do brukseli. Konfidenci i hipokryci plujący jadem i odwracający kota ogonem ! żanada.

    Piotruś żeby Ci czasem na twarz to nie spadło bo język już brązowy masz o lizania dupy tuskowi i reszcie frajerstwa z PO.

    22 8 Cytuj
  • 14 kwi 2016

    Ależ w sejmie pani Pihowicz walczy, grozi palcem, tupie, marszczy brwi... I pomyśleć że to wszystko dla nas, dla naszego dobra, żeby żyło się nam lepiej ;)

    4 12 Cytuj
  • 14 kwi 2016
    Aleburza napisał/a:

    Ależ w sejmie pani Pihowicz walczy, grozi palcem, tupie, marszczy brwi... I pomyśleć że to wszystko dla nas, dla naszego dobra, żeby żyło się nam lepiej ;)

    Raczej się z niej wszyscy nabijają.

    8 1 Cytuj
  • 14 kwi 2016
    m_markos napisał/a:

    Kwiczę bo obserwuję jak Ziobro robi z wymiaru sprawiedliwości partyjny aparat.
    Kwiczę bo widzę jaką Ty i wszystkie PISIORY macie agresywną reterorykę – tak samo Hitler zaczynał kiedyś.
    Kwiczę bo widzę że Szydło ma pogardę dla konsytucji.
    Kwiczę bo Macierewicz gwałci logikę w sprawie Smoleńska.
    Kwiczę jak widzę że PISie wszyscy powtarzają za prezesem i nikt nie ma własnego zdania.

    Robicie zamach stanu, sprzedaliście Polskę dla 500+.

    Od tego są wybory żeby społeczeństwo wybierało reprezentantów. Dało PO 2 kadencje, niesprawdzili się i OK. Jest zmiana na PIS. Tak działa demokracja którą właśnie obalacie. Dobrze was Staniszkis nazwała: bolszewicy o wschodniej mentalności. Nie dla was dyskusja, wypracowywanie kompromisów porozumienie. Wy potrzebujecie buta prezesa nad sobą jak Putin w Rosji.

    Dlatego jesteś właśnie nie wiarygodny. Bo rok temu i wcześniej jak PO robiło syf to nie miałeś przeciwwskazań. Jesteś typowym platformianym krzykaczem. Robisz dla nich robotę A chodzi tylko o bicie w Kaczyńskiego.
    Nawet widać symptomy choroby na jego punkcie. Podobnie jak nad redaktor redaktorów lisek rudy i wielu innych.

    13 4 Cytuj
  • 14 kwi 2016

    HEJ obrońcy demokracji i wolności słowa,dlaczego nie kwiczycie i nie plujecie że KRRiT nie chce przyznać koncesji na nastepne lata dla RMF FM,co z wolnością i niezależnościa mediów,może jakaś demonstracja pod KRRiT,może wynieść ten fakt za granice i niech oni rozstrzygaja,niech powstanie jakas rezolucja w PE,przecież to jest zamach,zamach na wolność słowa i na media
    A gdzie T. Lis? Czy Lis poruszy sprawe na ten temat w swoim odcinku czy bedzie udawał żę sprawy nie było

    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/koniec-sporu-miedzy-rmf-fm-i-krrit-nowe-oswiadczenie-radia/jf4scq

    8 3 Cytuj
  • 14 kwi 2016
    Walker84 napisał/a:

    Dlatego jesteś właśnie nie wiarygodny. Bo rok temu i wcześniej jak PO robiło syf to nie miałeś przeciwwskazań. Jesteś typowym platformianym krzykaczem. Robisz dla nich robotę A chodzi tylko o bicie w Kaczyńskiego.
    Nawet widać symptomy choroby na jego punkcie. Podobnie jak nad redaktor redaktorów lisek rudy i wielu innych.

    Nigdy nie miałem nic wspólnego z PO. Wręcz w niektórych momentach ich ostro tępiłem (szczególnie za dług, OFE, imigrantów). Opinie takich osób jak ty mają dla mnie zerowe znaczenie.

    Wy PISiory i wasz prezes niszczycie polską państwowość, eksalowaliście wojnę polsko-polską, wprowadziliście agresję polityczną która jak tak dalej pójdzie to skończy się przemocą na ulicach.

    Tego wam nigdy nie daruję i każdy wasz błąd będą punktował dopóki każdy wyborca pozna jak bardzo jesteście prymitywni.

    3 12 Cytuj
  • 14 kwi 2016

    wojna polsko-polska zaczyna sie zawsze gdy wybory wygra PIS,a zaczynają tą wojne zawsze osoby którym to nie pasuje,wiec "nie odwracaj kota ogonem...",a do wojny domowej to nienawołuje nikt inny jak tylko wasz "bohater" a wojna domowa to nic innego jak przemoc na ulicach
    A twoje opinie o mnie tez nie robia na mnie wrażenia
    Jakos ostatnio na tym forum modna zrobiła sie "apolitycznośc" ,nie bardzo tylko wiem co jest tego objawem,ale wydaje mi sie że chyba tchórzostwo.A cechą prymitywności jest miedzy innymi tchórzostwo.Tak wiec prymitywizmu szukaj wśród znajomych a nie na forum.
    Jak na razie to ty jestes punktowany wiec nie ma zadnych poszlak aby w przyszłości było innaczej.
    Nie wypominam ci na kogo głosowałeś,wypominam tylko twoje wybiórcze odnoszenie sie do zasad demokracji i wolności słowa,przepraszam....WASZE WYBIÓRCZE ODNOSZENIE SIE DO DEMOKRACJI I WOLNOŚCI SŁOWA

    11 8 Cytuj
  • 15 kwi 2016
    m_markos napisał/a:

    Nigdy nie miałem nic wspólnego z PO. Wręcz w niektórych momentach ich ostro tępiłem (szczególnie za dług, OFE, imigrantów). Opinie takich osób jak ty mają dla mnie zerowe znaczenie.

    Wy PISiory i wasz prezes niszczycie polską państwowość, eksalowaliście wojnę polsko-polską, wprowadziliście agresję polityczną która jak tak dalej pójdzie to skończy się przemocą na ulicach.

    Tego wam nigdy nie daruję i każdy wasz błąd będą punktował dopóki każdy wyborca pozna jak bardzo jesteście prymitywni.

    Właśnie udowadniasz moje obawy że jesteś z tego środowiska pokroju niesioła czy potrafiącego tylko obrzucać epitetami i obrażać innych nie mając żadnych sensownych argumentów.

    11 8 Cytuj

Odpowiedz