Forum » Myślenice

NC+ w rynku na rogu w Myslenicach - sprzedawca to jedna wielka pomylka!!!

  • 5 mar 2016

    Witam, chcialabym sie odniesc do obslugi sklepu NC+ w rynku na rogu, sklep pod kierownictwem Pana Jerzego Kaznica. Pracujacy tam Pan sprzedawca to szczyt wszystkiego. Ten Pan jest bezczelny i bez ograniczeń, niechlujny i zaniedbany, myśli tylko o tym, a żeby czasami się nie przepracować, nie potrafi wytłumaczyć człowiekowi dwóch zdań. On się nie nadaje do pracy z ludźmi. Jest tak wiele młodych i kulturalnych osób. Ten Pan tylko siedzi i pali papierosy oraz wisi na telefonie. Dziewczyna, ktora pracuje w tym sklepie i podaje sie za zastepce kierownika rowniez nie raczy pomóc i pyskuje, wtorujac swojemu starszemu koledze, ale ona jest za młoda, żeby orientować się jaki ma być sprzedawca. Pracownicy nie nosza identyfikatorow. Gdzie jest identyfikator z nazwiskiem? Czy boją się go nosić? Klient może przychodzić nawet codziennie i sprzedawca jest od tego, aby mu służyć pomocą. Do klienta podchodzi się przede wszystkim z szacunkiem, bo to od pracownika zależy opinia firmy/sklepu. Takiego pracownika wywaliłbym natychmiast, jest tylu miłych, sympatycznych ludzi, witają klientów z uśmiechem. Sprzedawca stwierdził, że za takie pieniądze jak on zarabia to on się wysilał nie będzie. Jednym slowem, brak kultury i szczyt chamstwa! Panie Kierowniku, Pana pracownicy to katastrofa. Szkoda Pana firmy! Prosze wyciagnac wnioski!
    Szczerze odradzam ten sklep i jego obsluge!

    24 24 Cytuj
  • 5 mar 2016

    Zadzwoń zę tam i opowiedz im całą historie a nie na forum bo wątpię żeby do niego to dotarło poprzez forum.

    15 8 Cytuj
  • 5 mar 2016

    Co Ci poradzimy? Może zadzwoń na infolinię nc+ i złóż skargę?

    16 3 Cytuj
  • 7 mar 2016

    Stary miej że na tyle odwagi, co masz jej na tyle żeby w necie kogoś hejtowac i pogadaj z właścicielem. Umów się z nim na spotkanie. Wiele razy byłem i nadal jestem klientem tego sklepu i nikt tam nie był nigdy niegrzeczny. Znajdź odwagę na to by pogadać z wlascicielem a nie na forum bo i tak zapewne facet nie ma czasu na czytanie tego co tu wypisujesz. No chyba, że robisz to z troski bo dzialasz jako cicha konkurencja

    14 6 Cytuj
  • Maria 8 mar 2016

    a ja kiedyś chciałam kupić pilot do dekodera , poinformowali mnie że tego modelu pilota już nie ma i za 30 zł dali mi stary używany i porysowany..wróciłam tam i zwróciłam im uwage i jakims cudem nowy pilot który chciałam się znalazł....
    to oszukiwanie ludzi, naprawiają stare piloty co się zwracam po zakończeniu umowy i wciskają ludziom.

    5 2 Cytuj
  • 8 mar 2016
    Chianti napisał/a:

    Pracujacy tam Pan sprzedawca to szczyt wszystkiego. Ten Pan jest bezczelny i bez ograniczeń, niechlujny i zaniedbany, myśli tylko o tym, a żeby czasami się nie przepracować, nie potrafi wytłumaczyć człowiekowi dwóch zdań. On się nie nadaje do pracy z ludźmi...............
    Szczerze odradzam ten sklep i jego obsluge!

    A może się dowiemy dokładniej co jest przyczyną tej opinii, w czym zawinił sprzedawca? Na razie to został zmieszany z błotem bez podania przyczyny.
    Czytając Pani pozostałe komentarze na tym forum odnoszę wrażenie że chodzi tylko o dokopanie komuś.

    18 2 Cytuj
  • 8 mar 2016

    Na 100% wypowiadałeś umowe ze złodziejskim nc+ więc na piękne traktowanie nie licz.

    3 9 Cytuj

Odpowiedz