Forum » Myślenice

Przekształcanie działek

  • 26 kwi 2016

    Zapraszam wszystkich zainteresowanych na posiedzenie komisji gospodarki przestrzennej w dniu 27.04.2016 - ŚRODA- godz 15:00 w sali obrad UMiG

    11 2 Cytuj
  • 26 kwi 2016

    Ja ide bo podobno będą rozmawiać o przekształceniu budowlanych na rolne bo jakieś osuwiska wykryli,tak było w stróży.

    9 2 Cytuj
  • 27 kwi 2016

    TO JUŻ DZIŚ
    Zapraszam wszystkich zainteresowanych na posiedzenie komisji gospodarki przestrzennej w dniu 27.04.2016 - - godz 15:00 w sali obrad UMiG

    11 2 Cytuj
  • 27 kwi 2016

    My też się wybieramy. Zobaczymy na żywo który z radnych leje wodę.... Który mieszkańcom mówi co innego a głosuje inaczej!? Miejmy nadzieję że przyjdzie sporo ludzi. Zwłaszcza że po Bulinie, Łękach i w Osieczanach widziałem porozwieszane informacje dotyczące dzisiejszego powiedzenia. No bardzo jestem ciekaw...

    22 2 Cytuj
  • 28 kwi 2016

    I jak po zebraniu???

    8 1 Cytuj
  • 4 maj 2016

    Bulina z 3 pozycji na liście została przesunięta na 5 ! Głogoczów, który był 4 przesunięto na pozycję nr 1 i już w tym roku rozpoczną się pracę nad nowym planem. Ciekawe ilu radnych zakupiło tam działki w ostatnim czasie?

    26 Cytuj
  • 4 maj 2016

    a Zawada została przesunięta z miejsca 1 na miejsce ostatnie czyli 7 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    czyli kilka lat czekania ............................
    czy Ktoś wie o co chodzi?

    10 5 Cytuj
  • 4 maj 2016

    A Jawornik? Ktoś ma jakieś info?

    5 1 Cytuj
  • 5 maj 2016

    Kluczem do rozwiązania zagadki jest jak zawsze-kto na ty zyskał?

    15 1 Cytuj
  • 5 maj 2016

    Jawornik z 2 miejsca na 6!!!!! Tragedia trzeba bedzie cos z tym zrobic

    8 2 Cytuj
  • 5 maj 2016

    Już raczej nic nie da się zrobić, jedynie czekać

    3 2 Cytuj
  • 6 maj 2016

    Da sie zrobic!!!! I ja to rusze bo tak nie może być , już czekam 10 lat i kolejnych nie mam zamiaru. Zbieramy podpisy i jak sie nie beda chcieli zgodzic w myślenicach to sprawa pujdzie do krakowa.

    19 3 Cytuj
  • 9 maj 2016

    A kiedy i gdzie będą podpisy?

    2 1 Cytuj
  • 28 maj 2016

    Jak długo trzeba czekać będąc ostatnim w kolejce- chodzi o Zawadę- Zawada miała być teraz przekształcana, a została przesunięta na ostatnie miejsce...

    6 Cytuj
  • 29 maj 2016

    Około 4-5 lat. Bardzo polecam przeczytanie artykułu w Dzienniku Polskim " Rada zmienną jest..." Pani Katarzyny Hołuj.

    6 Cytuj
  • 29 maj 2016

    Swoją drogą... Może następny artykuł powinien być o przybliżeniu sylwetek Radnych z okręgu burmistrza... Np. Pana Kazimierza Dąbrowskiego!!! Mieszkańcy miejscowości: Zawada i Bulina zostali oszukani!!! I tak tego zostawić nie można! Z tym Głogoczowem strasznie dziwna sprawa... Śmierdzi na kilometr! A Radna Głogoczowa... Też z okręgu pana Ostrowskiego!!! Jedno jest pewne - zostawić tego nie można!!! Bo będą dalej żyć w przekonaniu że są nie do ruszenia!!! Może TVN się zaciekawi...?

    12 Cytuj
  • 29 maj 2016

    Dodam jeszcze, że radny Zawady przynajmniej coś robił... Nie to co radny Łęk / Buliny pan Topa. Zresztą pan Dąbrowski też nie protestował żeby Bulina spadła na sam koniec!!! A jak była sesja to tylko jakiś Myślenicki Radny chciał żeby Bulinę zrobić z inną miejscowością bo jest małą wsią i problemu nie będzie! To ja się pytam... Gdzie Topa i Dąbrowski!? To czym oni się zajmują jak nie dobrem mieszkańców , którzy ich wybrali??? A gdzie Pani Sołtys Buliny? Która też zachowuje się jakby spadła z jakiejś innej planety i myśli że mieszkańcy wszystko sami sobie załatwią!

    12 5 Cytuj
  • 29 maj 2016

    Jak widzę to problem leży chyba gdzie indziej a mianowicie w tym chorym systemie. Dlaczego tym durniom dajemy decydować co będzie 1 a co 7 ? W tym układzie zawsze będzie ktoś poszkodowany. Nie powinno tak byc że ta garstka pasożytów - na ogół cwaniaków i karierowiczów decydowała o naszej przyszłości. Komisja gospodarki - hahaha, śmiech na sali, dobrze że nie mam podobnych problemów bo chyba bym ich rozszarpał.

    14 2 Cytuj
  • 4 cze 2016

    http://www.dziennikpolski24.pl/region/a/rada-zmienna-jest,10041902/

    jak by ktoś chciał poczytać i dowiedzieć się kto do tego dopuścił !

    13 1 Cytuj
  • 4 cze 2016

    Dziękuję za artykuł, warto przeczytać

    11 1 Cytuj
  • 12 wrz 2016

    I co z tymi podpisami? jakaś inicjatywa jest czy tylko gadanie na forum? nie podoba mi się to, że urzędnicy decydują, gdzie i kiedy mogę się pobudować. Działki do 30 ar powinny być z automatu przekształcane na budowlane. Kupując ziemię płacę podatek, potem płace przez całe życie tak jakby jeszcze raz podatek, ale rozłożony na dożywotnie raty od mojej już ziemi, a na końcu nie mogę sobie pobudować domu gdzie chcę, bo urzędnik mi na to nie pozwala, bo np. mam 5ar budowlane i 5 rolne i akurat mi na tych rolnych pasuje postawić dom, to nie..... muszę czekać 10 albo i 15lat na jakiś tam plan przestrzenny, albo się na siłę wpasować. Jaki rolnik będzie uprawiał np. 5ar? Co ziemniaki sobie tam posadzi? Na budowlanych 5arach absolutnie ziemniaków zasadzić nie wolno.... Czy Państwo dało mi na tą ziemię albo samą ziemię? nie dość, że wyciąga ręce po haracz to jeszcze wprowadza swoje rządy na nieswoim terenie.

    13 Cytuj
  • 9 lip 2017

    Witam , posiadam działkę w miejscowości Łęki , czy coś więcej wiadomomo - ile lat jeszcze trzeba będzie czekać ?
    Pozdrawiam

    3 Cytuj
  • 26 lip 2017

    podobno jest ktos, kto moze zalatwic za nas papierkowe sprawy (za pelnomocnictwem) przy rozpoczeciu budowy domu. ktos o tym slyszal? jak szukac takiej osoby? prosze o pomoc

    6 Cytuj
  • 19 sie 2017

    Czy coś wiadomo odnośnie przekształcania działek na Bulinie? W UMIG cały czas mówią: proszę zadzwonić za miesiąc... I tak już od Marca. A syn SZANOWNEGO RADNEGO jakoś tutaj dom buduje... no bardzo ciekawe!?

    10 Cytuj
  • 19 sie 2017

    Najlepiej zebrać się i iść to całe dziadostwo zaskarżyć! I mówię serio!!! Bo mam już dosyć tego że są równi i równiejsi!

    7 Cytuj

Odpowiedz