Forum » Myślenice

Nadanie przesyłki inpost

  • 31 mar 2016

    Gdzie w Myślenicach mogę nadać paczkę inpost, by dotarła do paczkomatu?

    2 Cytuj
  • 31 mar 2016

    a nie w paczkomacie??

    3 Cytuj
  • 31 mar 2016

    Przez stronr www zakladasz sobie konto. Nastepnie wybierasz zlecenie wyslania paczki. Oplacasz online. Drukujesz etykietę na paczkę. Paczke zostawiasz w paczkomacie inpost na osiedlu kolo sklepu Stop lub kolo dekady.

    4 Cytuj
  • 31 mar 2016

    Zgadza się a później musisz się modlić żeby paczkomat był pusty bo nie nie otworzy się żadna skrytka. Na ul. Piłsudskiego 4 jest punkt InPost bez problemów można u nich nadać paczkę do paczkomatu z gotową etykietą i bez etykiety. To jedyny punkt InPost w Myślenicach dlatego wszystkie opcje wysyłki są u nich dostępne, pełni on również funkcję wirtualnego paczkomatu. A kuriera powyżej 20kg mają najniższą cenę w Myślenicach tylko mało kto o tym wie, sama tam trafiłam przypadkiem jak paczkomat był przepełniony i podawał ich adres jako najbliższy. Porównujcie ceny przed wysyłką .

    4 2 Cytuj
  • 31 mar 2016

    Na osiedlu jest akurat w miarę spoko jak chodzi o dostępność - jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby był przepełniony. Natomiast pod Dekadą jest już ciężko

    3 Cytuj
  • 13 lip 2016

    Czy ktoś wie gdzie się przeniósł i inpost z 3 maja 72 . ? Zamknięte na 4 SD spusty . A paczki dalej kierowane są tutaj na ten adres

    2 Cytuj
  • 13 lip 2016
    wiolka40 napisał/a:

    Czy ktoś wie gdzie się przeniósł i inpost z 3 maja 72 . ? Zamknięte na 4 SD spusty . A paczki dalej kierowane są tutaj na ten adres

    Na Drogowców (na terenie Archon+, d. "S.I. "Raba") - wjazd od strony Drogowców

    4 Cytuj

Odpowiedz