Forum » Myślenice

W sobotę 02.04.2016 od 14:00 na Rynku Myślenickim będzie można otrzymać Konstytucję RP

  • jeden język a dwoje uszu 4 kwi 2016
    SredniPiotr napisał/a:

    ...a le jako nowoczesna PO coś nie chcą działaczy PO

    Jeżeli jest tak jak piszesz, to tylko to świadczy o sprycie i przebiegłości polityków. Bo o to właśnie im chodzi aby przekonać "myślących telewizją" że to jest coś innego - to podobnie jak w dzisiejszym świecie podstawową metodą szatana jest przekonać ludzi o jego nie istnieniu.

    8 2 Cytuj
  • 4 kwi 2016
    Gascan napisał/a:

    O ile mnie fakty i pamięć nie myli to jeden z waszych wiodących leaderów myślenickiej nowoczesnej był w PO.

    Niestety poraz kolejny się mylisz :) Startowanie z listy nie oznacza przynależności do partii. Startując do sejmu nie bylem też członkiem Nowoczesnej ale to należy wiedzieć zanim napisze się głupoty.

    Teraz mamy członka który startował z listy PiS do rady gminy (i nawet został radnym) a też nie był w PiS - tyle w temacie należy mieć wiedzę a nie pisać głupoty. Chyba że nie o mnie chodzi ?

    http://parlament2015.pkw.gov.pl/344_sejm/12_MALOPOLSKIE_Krakow - oświadczenia są weryfikowane a Twoje to jedynie pisanie nie prawdy ! Juz raz pisałem myśl samodzielnie bo stać Cie na to a mówienie nie prawdy jest jak TV PiS i pozostaw im tą możliwość nie zbliżaj się do tego poziomu bo szkoda.

    7 11 Cytuj
  • 5 kwi 2016
    sh_ma napisał/a:

    W końcu po 94 godzinach trwania wątku ktoś napisał że właśnie czyta knstytucję!

    I to jest sukces całej akcji !

    5 11 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 5 kwi 2016

    Mowa nienawiści. Przeciwnicy PiS zarzucają ją notorycznie PiSowi, a przeciwnicy PO POowi, więc jak to jest faktycznie? Może w całej polityce jest obecna mowa nienawiści, niezależnie od opcji politycznej, a może u ludzi których nie darzymy szacunkiem i zaufaniem zbyt łatwo dopatrujemy się nienawiści tam, gdzie jest tylko różnica zdań, albo brak sympatii.
    Myślę że po części i jedno i drugie

    8 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 5 kwi 2016

    To nie jest sukces całej akcji, a jedynie potwierdzenie że tu tylko o czystą politykę chodzi, a konstytucja to tylko pretekst do tejże polityki.
    Jedna osoba czyta! Dla jednych dużo, a dla innych mało.

    10 1 Cytuj
  • 5 kwi 2016
    sh_ma napisał/a:

    To nie jest sukces całej akcji, a jedynie potwierdzenie że tu tylko o czystą politykę chodzi, a konstytucja to tylko pretekst do tejże polityki.
    Jedna osoba czyta! Dla jednych dużo, a dla innych mało.

    Wiesz jeśli założymy że to kolejny świadomy obywatel i coś się nauczył to sukces, jeśli założymy że to tylko polityka to nie. Sporo zależy od punktu widzenia dla mnie sukces.

    Co do mowy nienawiści masz sporo racji lecz takiego "hejtu" jaki jest obecnie chyba nie było nigdy i niestety jeśli by brać pod uwagę i statystyki to forum to przeważa jedna strona. Druga też nie jest święta i trzecia ale proszę przeanalizować choćby ten wątek niestety kultury wypowiedzi daremno szukać u sporej liczby uczestników dyskusji.

    Z innej strony zastanawia mnie jak sporo osób ma czas na pisanie podczas godzin pracy :) sprawdzając godziny wypowiedzi można by wywnioskować że w Myślenicach sporo ludzi jest bez pracy lub co gorsza w godzinach pracy pisze po forach ;)

    6 9 Cytuj
  • 5 kwi 2016

    BartekA
    PO tonie więc teraz jest Nowoczesna, a potem co? Wiem, jak wiatr zawieje.

    A już bezczelnością jest Twoje sprawdzanie kto kiedy i gdzie pisze. To Ciebie g obchodzi.
    I tacy chcą nami rządzić i rozkazywać, ale to ich kultura bycia.

    12 3 Cytuj
  • 5 kwi 2016
    BartekA napisał/a:

    Z innej strony zastanawia mnie jak sporo osób ma czas na pisanie podczas godzin pracy :) sprawdzając godziny wypowiedzi można by wywnioskować że w Myślenicach sporo ludzi jest bez pracy lub co gorsza w godzinach pracy pisze po forach ;)

    I co pójdziesz teraz się pucować do naszych przełożonych ? ot cała platformo- nowoczesna, jak za komuny :)

    12 5 Cytuj
  • 5 kwi 2016
    aaa napisał/a:

    BartekA
    PO tonie więc teraz jest Nowoczesna, a potem co? Wiem, jak wiatr zawieje.

    Jak wieje wiatr idealny przykład Jarosław Gowin czołowy polityk teraz PiS

    11 7 Cytuj
  • 5 kwi 2016

    Weźmy takiego BartkaA, gdyby został wybrany z komitetu PO, to kogo by reprezentował? Rodzinkę bo nie jest członkiem PO?

    11 4 Cytuj
  • 5 kwi 2016
    aaa napisał/a:

    Weźmy takiego BartkaA, gdyby został wybrany z komitetu PO, to kogo by reprezentował? Rodzinkę bo nie jest członkiem PO?

    Myślę że rodzinę radia maryja :)

    Porównywanie wyborów samorządowych do parlamentarnych to lekka głupota a może nie lekka. Wy naprawdę jedynie co potraficie to robić dym nie mają c o niczym bladego pojęcia. Ja tam lubi PO i się tego nie wstydzę za to czytając posty PiSowyznawców włosy na głowie stają. Hejtujecie bo Wam nic ale to nic nie wychodzi.

    4 14 Cytuj
  • 5 kwi 2016

    No właśnie. Pokażmy tutaj, że tak naprawdę to tylko PISowcy sieją w sieci nienawistny hejt, a do tego obrażają w niebywale wulgarny i obelżywy sposób, wszystkich i wszystko.

    Jak widać zwolennicy czy to .Nowoczesnej czy Platformy itd. potrafią pisać mądrze, grzecznie o co najważniejsze bez tej chorej nienawiści jaką reprezentują zwolennicy obecnie nam panującego pana prezesa.

    3 14 Cytuj
  • 5 kwi 2016

    Tia, najlepiej to widać na fanpage Sokzburaka - zero nienawiści, zero kpiny, same rzeczowe informacje :D nie ośmieszaj się

    9 3 Cytuj
  • 5 kwi 2016
    BartekA napisał/a:

    Niestety poraz kolejny się mylisz :) Startowanie z listy nie oznacza przynależności do partii. Startując do sejmu nie bylem też członkiem Nowoczesnej ale to należy wiedzieć zanim napisze się głupoty.

    Dla mnie jako człowieka samodzielnie myślącego, startowanie z listy konkretnej partii politycznej, to akceptowanie ich programu, polityki i poglądów. Nad danym nazwiskiem podpisuje się określona partia polityczna. Bo jeśli to wszystko nie ma ze sobą związku, proszę mi wytłumaczyć jaki ma to sens.

    Idąc Panie Radku tym tokiem rozumowania, to tak jak by przytoczonego we wcześniejszych wypowiedziach Korwina puścić na listach SLD :D przecież nikt z góry by się na to nie zgodził.

    10 1 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 6 kwi 2016
    BartekA napisał/a:

    Z innej strony zastanawia mnie jak sporo osób ma czas na pisanie podczas godzin pracy :) sprawdzając godziny wypowiedzi można by wywnioskować że w Myślenicach sporo ludzi jest bez pracy lub co gorsza w godzinach pracy pisze po forach ;)

    Bardzo możliwe że bardzo dużo racji w tym masz, ale życie mnie wielokrotnie nauczyło, że pozory mylą i nie zawsze to co się wydaje oczywiste jest faktycznie prawdą. Ostatni raz zaledwie 10 dni temu. Coraz więcej ludzi pracuje na umowę zlecenie lub o dzieło, albo stanowi jednoosobowe firmy. Wówczas przynajmniej teoretycznie nie mają ściśle określonego czasu pracy. Wielu tez pracuje na zmiany.

    1 1 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 6 kwi 2016

    Przepraszam bardzo bo się już pogubiłem: To dyskusja jest w końcu o tzw mowie nienawiści internautów czy polityków?

    1 Cytuj
  • jeden język a dwoje uszu 6 kwi 2016
    SredniPiotr napisał/a:

    Porównywanie wyborów samorządowych do parlamentarnych to lekka głupota a może nie lekka.

    Niekoniecznie. Zarówno przy wyborach samorządowych jak i parlamentarnych stosowane są często podobne mechanizmy sterowania wyborcami. W przypadku lokalnych wyborów, gdzie się jest bliżej kandydatów, gdzie poczta pantoflowa ma większe znaczenie, gdzie często z kandydatami miało się osobisty kontakt (tym bardziej że zwykle są to nauczyciele) dużo łatwiej Kowalskiemu te mechanizmy zauważyć. Dla mnie dwie albo trzy kadencje wstecz w jednym okręgu przy wyborach do rady gminy było czymś zadziwiającym jak łatwo wpłynięto na wynik wyborów.

    1 Cytuj

Odpowiedz