Forum » Myślenice

500+ w Myślenicach

  • 22 kwi 2016

    Rozmawiałam z panią z mops i pierwsze wypłaty będą na koniec kwietnia...a decyzja przyjdzie pocztą później ;-)

    6 3 Cytuj
  • 22 kwi 2016
    wredna napisał/a:

    Rozmawiałam z panią z mops i pierwsze wypłaty będą na koniec kwietnia...a decyzja przyjdzie pocztą później ;-)

    to chyba trafiłaś na miłą pania bo jak jak pytałam to mi powiedzieli ze oni maja na to 3 miesiące i dopiero w lipcu beda wypłacac

    7 2 Cytuj
  • 25 kwi 2016

    A moja kolezanka dostala już 2 dni temu pieniądze....na konto:)

    2 2 Cytuj
  • 25 kwi 2016
    optymista napisał/a:

    A moja kolezanka dostala już 2 dni temu pieniądze....na konto:)

    a w myślenicach skladała?????

    4 1 Cytuj
  • 25 kwi 2016

    ona jest z rudnika to chyba tam...

    2 1 Cytuj
  • 25 kwi 2016
    optymista napisał/a:

    ona jest z rudnika to chyba tam...

    To po co piszesz o tym w temacie 500+ dotyczącym Myślenic?Skoro Rudnik ma niewiele wspólnego z Myślenicami?

    4 3 Cytuj
  • 25 kwi 2016
    krowka123 napisał/a:

    Myślę że większość tu piszących nie weźmie pieniędzy od PiSiorów.Przecież tacy idealiści i demokraci nie sprzedadzą się za głupie 500 złotych.Co innego ciemne masy które głosowały na PIS.
    Tak na marginesie zobaczyć którąś z tych osób pobierającą 500+,uczta dla ducha i radość dla oka.

    Ale dlaczego ma nie brać ? Przecież i tak będzie musiało je oddać z nawiazka ! Dobrze o tym wiesz mądra krowko :)

    20 3 Cytuj
  • 25 kwi 2016

    mam nadzieję że poseł Szlachetka popchnie trochę te wypłaty do przodu w naszej gminie myślenickiej tak po znajomości

    5 8 Cytuj
  • 26 kwi 2016

    Niektórzy już w Gminie Sułkowice dostali pieniązki;) a Rudnik należy pod Sułkowice;)

    4 1 Cytuj
  • 26 kwi 2016

    pcim też dostał

    1 2 Cytuj
  • 27 kwi 2016

    Ja już nic nie pisze bo widze ze niektórym to bardzo przeszkadza...;/

    1 2 Cytuj
  • 27 kwi 2016

    jak ktoś dostanie pieniądze z naszego powiatu myślenickiego to niech da znać na forum , z góry dziękuje

    2 1 Cytuj
  • Def Ibrylator 27 kwi 2016
    krowka123 napisał/a:

    Myślę że większość tu piszących nie weźmie pieniędzy od PiSiorów.Przecież tacy idealiści i demokraci nie sprzedadzą się za głupie 500 złotych.Co innego ciemne masy które głosowały na PIS.
    Tak na marginesie zobaczyć którąś z tych osób pobierającą 500+,uczta dla ducha i radość dla oka.

    Nikt nie bierze pieniędzy od PIS. Wy wszyscy bierzecie je od siebie, ode mnie, do Ciebie krówko, od optymisty, duśki84, anett10, nawet Bono i malina (z walkerem na czele) się dokładają !

    Jak będę miał kiedyś 2 dzieci, to pierwszy stanę w kolejce w celu odebrania tego, co dzisiaj oddaję Wam.

    Ps. Używajcie naszych pieniędzy roztropnie. I w miarę możliwości nie na gorzałę.

    29 5 Cytuj
  • 27 kwi 2016

    słuchaj widzę że patrzysz pod swój pryzmat, na pewno nie wydam tych pieniędzy na gorzałę, a sądzę że ty tak. Wypraszam sobie jestem osobą pracującą w renomowanej firmie, dokształcającą się i podnoszącą w dalszym ciągu swoje klasyfikacje. Mam dom ogromny i wspaniałą rodzinę, a sądzę, że z zazdrości oczy Ci zasłaniają widok na świat i nie wszyscy są jednakowi, którzy chleją i nie mają ambicji:(

    5 14 Cytuj
  • Def Ibrylator 27 kwi 2016
    duśka84 napisał/a:

    słuchaj widzę że patrzysz pod swój pryzmat, na pewno nie wydam tych pieniędzy na gorzałę, a sądzę że ty tak. Wypraszam sobie jestem osobą pracującą w renomowanej firmie, dokształcającą się i podnoszącą w dalszym ciągu swoje klasyfikacje. Mam dom ogromny i wspaniałą rodzinę, a sądzę, że z zazdrości oczy Ci zasłaniają widok na świat i nie wszyscy są jednakowi, którzy chleją i nie mają ambicji:(

    O ! Świetny przykład, dlaczego na 500+ powinien być limit dochodowy. Może mniej pogrążyliby Państwo, a pieniądze dostaliby tylko Ci najubożsi.

    9 3 Cytuj
  • 27 kwi 2016

    wniosek złożony 4.04 decyzja odebrana dzisiaj tj 27.04

    2 1 Cytuj
  • 27 kwi 2016

    ale czym dziecko się różni od dziecka,

    4 6 Cytuj
  • 27 kwi 2016

    każde dziecko jest równe i było by sprawiedliwe jak by wszystkie dostały nie ważne jaka rodzina czy biedniejsza czy bogatsza,

    3 5 Cytuj
  • Def Ibrylator 27 kwi 2016
    duśka84 napisał/a:

    każde dziecko jest równe i było by sprawiedliwe jak by wszystkie dostały nie ważne jaka rodzina czy biedniejsza czy bogatsza,

    Dlatego, że nie jesteśmy Norwegią czy Kuwejtem. Spróbujcie potem narzekać, że podatki idą do góry, opłaty bankowe, opłaty RTV, opłaty za bramki na autostradach. Fajnie jest mówić "Daj". Gorzej, jak trzeba potem się na to zrzucać.

    Każde dziecko jest równe, ale nie każde dziecko potrzebuje takiej samej pomocy. To jest ta subtelna różnica.

    12 2 Cytuj
  • 27 kwi 2016

    Gregory skladales w Myślenicach? Decyzja przyszla poczta? Tez skladalam 4.04 ale nic jeszcze nie dostalam

    2 2 Cytuj
  • 27 kwi 2016
    duśka84 napisał/a:

    ale czym dziecko się różni od dziecka,

    A czym roznisz się Ty i polowa Myslenic np. Od Cupiała ?
    Czy nasze dzieci od jego dzieci, myślisz że potrzebują tego piecset złotych.

    5 2 Cytuj
  • 27 kwi 2016
    def_ibrylator napisał/a:

    Nikt nie bierze pieniędzy od PIS. Wy wszyscy bierzecie je od siebie, ode mnie, do Ciebie krówko, od optymisty, duśki84, anett10, nawet Bono i malina (z walkerem na czele) się dokładają !

    Jak będę miał kiedyś 2 dzieci, to pierwszy stanę w kolejce w celu odebrania tego, co dzisiaj oddaję Wam.

    Ps. Używajcie naszych pieniędzy roztropnie. I w miarę możliwości nie na gorzałę.

    Też sobie wypraszam! Nie jesteśmy patologią która pije gorzałę jak to napisałeś! jesteśmy normalną przeciętną rodzina a te 500 zl na dziecko to jest bardzo duza pomoc choć by i kupić dzieciom nowe ciuchy nawet co miesiąc a nie non stop liczyc grosz do grosza czy buty czy spodnie... wiec jeśli te pieniądze Pojda do Ciebie a Ty wydasz je na gorzałę to ja współczuje tym Twoim dzieciom... bo to są pieniądze na dzieci a nie na nasze przyjemności... to tyle w tym temacie...

    11 6 Cytuj
  • 27 kwi 2016

    dokładnie optymista nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka!!! nie każdy jest pijakiem i alkoholikiem, że ma więcej dzieci to nie znaczy że jest patologia!!!! szacunku się uczmy a nie zazdrości jak byśmy byli wyrozumiali dla siebie i bardziej sobie pomagali a nie wygarnywaliśmy sobie to w Polsce byłoby o wiele lepiej,

    6 7 Cytuj
  • katarzyna salawa 27 kwi 2016
    gregory napisał/a:

    wniosek złożony 4.04 decyzja odebrana dzisiaj tj 27.04

    I kiedy wypłata pieniędzy?

    3 2 Cytuj
  • 27 kwi 2016
    optymista napisał/a:

    Też sobie wypraszam! Nie jesteśmy patologią która pije gorzałę jak to napisałeś! jesteśmy normalną przeciętną rodzina a te 500 zl na dziecko to jest bardzo duza pomoc choć by i kupić dzieciom nowe ciuchy nawet co miesiąc a nie non stop liczyc grosz do grosza czy buty czy spodnie... wiec jeśli te pieniądze Pojda do Ciebie a Ty wydasz je na gorzałę to ja współczuje tym Twoim dzieciom... bo to są pieniądze na dzieci a nie na nasze przyjemności... to tyle w tym temacie...

    Około 30% społeczeństwa będzie je wydawać na gorzale jak nie więcej ,że ty do nich nie należysz to cieszymy się bardzo.

    8 8 Cytuj

Odpowiedz