Forum » Myślenice

500+ w Myślenicach

  • 29 kwi 2016
    tinka909 napisał/a:

    No właśnie tez przedwczoraj dostałam rodzinne a miało być dzisiaj. Ale 500+ nie dostałam jeszcze

    Witam pieniążki podobno nie przyjdą w kwietniu.Podobno zależy od tego czy na 1 dziecko też się składa.Nie prawda niektórzy dostali .

    3 Cytuj
  • 29 kwi 2016
    Katarzyna Salawa napisał/a:

    I kiedy wypłata pieniędzy?

    Witam.
    Wniosek złożony 5 kwietnia, wczoraj decyzja (pocztą) i wypłata - na konto razem z rodzinnym.

    1 1 Cytuj
  • 29 kwi 2016
    tinka909 napisał/a:

    No właśnie tez przedwczoraj dostałam rodzinne a miało być dzisiaj. Ale 500+ nie dostałam jeszcze

    Witam.
    Wniosek złożony 5 kwietnia, wczoraj decyzja (pocztą) i wypłata - na konto razem z rodzinnym.

    2 1 Cytuj
  • 29 kwi 2016
    mm11 napisał/a:

    Witam.
    Wniosek złożony 5 kwietnia, wczoraj decyzja (pocztą) i wypłata - na konto razem z rodzinnym.

    Czyli loteria :) ja składałam 4.04 i nic nie mam :)

    1 Cytuj
  • 29 kwi 2016

    ja również potwierdzam dziś odebrałam 1000 zł na pierwsze i drugie dziecko plus rodzinne ale decyzji jeszcze nie dostałam i jestem weryy happy!! program działa i to tak szybko!

    2 1 Cytuj
  • 30 kwi 2016

    ktos kto skladal o 500 + 6 kwietnia i czy juz dostal pieniazki

    1 Cytuj
  • Bolek 30 kwi 2016

    W gm. Siepraw dostał ktoś?

    1 Cytuj
  • 1 maj 2016

    W Świątnikach podobno tez juz płacą

    1 Cytuj
  • 1 maj 2016

    Jest dobrze :) Otrzymałem i decyzję i pieniądze. Widać, że program rzeczywiście ruszył.

    2 1 Cytuj
  • 1 maj 2016

    w myslenicach juz placa? od czego to zalezy kiedy sie sklada wniosek

    1 Cytuj
  • 1 maj 2016

    do Krzysztof69 W Myslenicach pan skladal w jakiej wersji osobiscie czy internetowo

    1 Cytuj
  • 2 maj 2016

    Mam pytanie do osósb które sie orientuja jeżeli chodzi o 1 dziecko - jeżeli za rok 2014 moje dochody "zasługują " na 500+ a w połowie 2015 mąż uzyskał pracę i umowę to rozumiem , że nie otrzymam tego? każą przynieść umowę z 2015 roku o pracę oraz dochody netto za miesiąc w którym zaczął prcować - przecież jeżeli jest takie kryterium to po co komu dochody za 2014 i informacja , że tylko takie biorą.. nie mówią już o tym , że biorąc pod uwage dochody całościowe za 2015 również nie przekraczamy 800 zł na os... ale biorąc po uwagę miesiąc pewno , że tak - jakie macie informacje i doświadczenia na pierwsze dziecko w tym 500+ ? poradźcie :-(

    1 3 Cytuj
  • 2 maj 2016
    Renia08 napisał/a:

    Mam pytanie do osósb które sie orientuja jeżeli chodzi o 1 dziecko - jeżeli za rok 2014 moje dochody "zasługują " na 500+ a w połowie 2015 mąż uzyskał pracę i umowę to rozumiem , że nie otrzymam tego? każą przynieść umowę z 2015 roku o pracę oraz dochody netto za miesiąc w którym zaczął prcować - przecież jeżeli jest takie kryterium to po co komu dochody za 2014 i informacja , że tylko takie biorą.. nie mówią już o tym , że biorąc pod uwage dochody całościowe za 2015 również nie przekraczamy 800 zł na os... ale biorąc po uwagę miesiąc pewno , że tak - jakie macie informacje i doświadczenia na pierwsze dziecko w tym 500+ ? poradźcie :-(

    Renia a byłas pytac w opiece czy gminie?

    2 1 Cytuj
  • 2 maj 2016
    Renia08 napisał/a:

    Mam pytanie do osósb które sie orientuja jeżeli chodzi o 1 dziecko - jeżeli za rok 2014 moje dochody "zasługują " na 500+ a w połowie 2015 mąż uzyskał pracę i umowę to rozumiem , że nie otrzymam tego? każą przynieść umowę z 2015 roku o pracę oraz dochody netto za miesiąc w którym zaczął prcować - przecież jeżeli jest takie kryterium to po co komu dochody za 2014 i informacja , że tylko takie biorą.. nie mówią już o tym , że biorąc pod uwage dochody całościowe za 2015 również nie przekraczamy 800 zł na os... ale biorąc po uwagę miesiąc pewno , że tak - jakie macie informacje i doświadczenia na pierwsze dziecko w tym 500+ ? poradźcie :-(

    Idź i zloz wniosek. Będziesz miała tak jak u mnie wzmiankę o uzyskanym badz straconym dochodzie ( u mnie byla najpierw strata pozniej uzyskanie) jesli nadal nie przekraczacie 800 na os to dostaniecie. No chyba ze teraz juz wam przekracza

    3 1 Cytuj
  • 2 maj 2016
    tinka909 napisał/a:

    Idź i zloz wniosek. Będziesz miała tak jak u mnie wzmiankę o uzyskanym badz straconym dochodzie ( u mnie byla najpierw strata pozniej uzyskanie) jesli nadal nie przekraczacie 800 na os to dostaniecie. No chyba ze teraz juz wam przekracza

    u mnie podobnie ...jest na styk...jak przekroczy grosz to nie ma...

    1 1 Cytuj
  • 3 maj 2016

    Czemu 500 jest tylko do przyszłego roku? Czyżby PIS-owi brakło pieniędzy? A może później nastąpi zmiana ustroju na ustrój jedynej słusznej partii?

    5 9 Cytuj
  • 4 maj 2016
    bill napisał/a:

    Czemu 500 jest tylko do przyszłego roku? Czyżby PIS-owi brakło pieniędzy? A może później nastąpi zmiana ustroju na ustrój jedynej słusznej partii?

    Mówiąc ze jest do przyszłego roku masz na myśli decyzje w które pieniadze masz przyznane do bodajże października 2017?(dokladnie do kiedy nie wiem bo decyzji jeszcze nie dostałam). W przyszłym roku znów trzeba będzie składać wnioski. A do kiedy tak naprawde bedzie obowiazywal program 500+ to chyba nikt nie wie...

    1 1 Cytuj
  • katarzyna salawa 4 maj 2016

    Wiecie coś na temat ponownych wypłat?

    4 1 Cytuj
  • 4 maj 2016
    sylwi napisał/a:

    do Krzysztof69 W Myslenicach pan skladal w jakiej wersji osobiscie czy internetowo

    Wniosek składałem osobiście w MOPS 1 kwietnia. Decyzję dostałem 27 kwietnia, a 28 była wypłata.

    2 2 Cytuj
  • 4 maj 2016
    Katarzyna Salawa napisał/a:

    Wiecie coś na temat ponownych wypłat?

    Skoro nikt nic nie pisze to przypuszczam, ze kolejne wyplaty będą znów pod koniec miesiaca

    1 3 Cytuj
  • 4 maj 2016

    The bill wziąłeś kasę to nie mieszaj ludziom w głowach.

    3 2 Cytuj
  • 5 maj 2016

    Złożyłam wniosek na początku kwietnia,do dziś nie mam decyzji i pieniędzy :(

    1 Cytuj
  • 5 maj 2016

    Pytanie do osób które otrzymały juz decyzje. Jest podany konkretny dzien miesiąca którego ma wplywac 500+ czy ujęte zostalo tylko "do konca kazdego miesiaca"?

    1 Cytuj
  • 5 maj 2016
    tinka909 napisał/a:

    Pytanie do osób które otrzymały juz decyzje. Jest podany konkretny dzien miesiąca którego ma wplywac 500+ czy ujęte zostalo tylko "do konca kazdego miesiaca"?

    ja mam decyzję i pisze na niej że pieniądze będą przelewane do końca każdego miesiąca nie ma żadnych konkretnych dat

    1 Cytuj
  • 5 maj 2016
    anuforia napisał/a:

    ja mam decyzję i pisze na niej że pieniądze będą przelewane do końca każdego miesiąca nie ma żadnych konkretnych dat

    Dzieki za odpowiedz.
    Wiec pieniadze będą pewnie przelewane w ostatnich dniach tak jak rodzinne

    2 Cytuj

Odpowiedz