Forum » Myślenice

500+ w Myślenicach

  • 12 maj 2016
    megi30 napisał/a:

    Czy jest tu jakaś mama ,która rejestrowała 500+ przez rachunkowość bankową PeKaO ? I nie dostała wypłaty ?

    Ja składałam przez ipko 1.04 ! Wniosek do MOGPS dotarł dopiero 12.04, wypłaty jeszcze nie miałam, ale z tego co mi powiedziano to kolejne wypłaty będą po 15 maja

    1 Cytuj
  • Magda Nowak 13 maj 2016

    Identycznie składałam i właśnie to mnie zaskoczyło ,że dopiero 12.04 wpłynęło do MOPS-u a wypłaty to albo 15 maj albo już kolejna tura czerwiec bo dopiero wczoraj Panie kończyły wnioski które dotarły do 10.04

    1 Cytuj
  • 13 maj 2016

    najlepiej to zadzwonic do mopsu i sie zapytac kiedy beda wyplaty,jak sie trafi pani to nawet jak dasz dane to ci sprawdzi to ich obowiazek.

    2 3 Cytuj
  • 13 maj 2016

    taką mam refleksje, że jeśli przestalibyście dzwonić kiedy będzie kasa, to byłaby szybciej... to samo ze zwrotem z pit
    Przecież odbieranie telefonu też trochę czasu zajmuje....

    4 4 Cytuj
  • 13 maj 2016

    Kobietki trochę cierpliwości ☺ Pieniądze i tak do Was dotrą co to za różnica czy dziś czy jutro. Do tej pory tych świadczeń nie było i dawałyście sobie radę. Wydaje mi się że "zalewanie" pań w Mopsie telefonami tylko prowadzi do frustracji i prędzej zwolni niż przyspieszy wypłaty. CIERPLIWOŚCI

    9 2 Cytuj
  • 13 maj 2016
    monika85 napisał/a:

    taką mam refleksje, że jeśli przestalibyście dzwonić kiedy będzie kasa, to byłaby szybciej... to samo ze zwrotem z pit
    Przecież odbieranie telefonu też trochę czasu zajmuje....

    No popatrz...jak się ma to się cierpliwie czeka..

    6 9 Cytuj
  • 16 maj 2016
    ja 1234 napisał/a:

    No popatrz...jak się ma to się cierpliwie czeka..

    wcześniej się nie miało i się jakoś chyba żyło...

    ja akurat nie czekam, bo..... jestem za bogata, żeby dostać na pierwsze a za biedna żeby mieć drugie.

    4 3 Cytuj
  • 16 maj 2016

    sa jakies nowe informacje na temat wyplat bodajze 16 05 ?ma ktos pamiec w ktore dni wysylaja decyzje z Mopsu

    1 Cytuj
  • 16 maj 2016
    monika85 napisał/a:

    wcześniej się nie miało i się jakoś chyba żyło...

    ja akurat nie czekam, bo..... jestem za bogata, żeby dostać na pierwsze a za biedna żeby mieć drugie.

    To czemu się tak interesujesz? Wiesz mam wrażenie że wrzuciłaś wszystkich do jednego worka a życie różne scenariusze pisze.Jeśli cię to wyluzuje,to powiem ci tyle że jakoś się żyło i nie narzekałam.Zamiast tych pieniędzy wolałabym żeby matkom w ciąży przepisy zapewniły bezwzględnie powrót do pracy,ja tego szczęścia nie mam po raz kolejny zostałam na lodzie :|z dziećmi ciągle leżącymi w szpitalu,i stąd moje zniecierpliwienie.Chciałabym mieć możliwość pójścia do pracy i zarobienia na utrzymanie :(

    1 1 Cytuj
  • 16 maj 2016

    Bo z natury interesuję się wszystkim. Wolę wiedzieć, niż nie.
    A poza tym też chciałabym dostać :)

    to Ty mnie na wstępie wrzuciłaś do worka "jak się ma to się cierpliwie czeka.." i wcale nie muszę się wyluzować.

    zgadzam się, że życie pisze różne scenariusze i myślę, że nawet jakby nie było 500 + to musiałabyś i dałabyś sobie radę. Dobrze, że dostaniesz bo skoro masz chorowite dzieci to z pewnością dobrze pieniądze wykorzystasz.

    Na Twój powrót do pracy ja wpływu nie mam i nie moja wina, że pracodawca nie zagwarantował Ci powrotu, a odnoszę wrażenie, że właśnie na mnie teraz próbujesz wyładować frustrację.

    Zwróciłam tylko uwagę, że ciągłe telefonowanie do urzędów zabiera cenny czas na realizację przelewów i zdania nie zmienię.

    4 Cytuj
  • 16 maj 2016
    sylwi napisał/a:

    sa jakies nowe informacje na temat wyplat bodajze 16 05 ?ma ktos pamiec w ktore dni wysylaja decyzje z Mopsu

    Właśnie pieniądze przyszły

    1 Cytuj
  • 16 maj 2016
    ja 1234 napisał/a:

    Właśnie pieniądze przyszły

    A decyzje dostalas? W jakim banku masz konto? U mnie juz jedna sesja byla ale pieniędzy nie mam

    Cytuj
  • 16 maj 2016

    decyzje dzisiaj dostalam poczta ale przelewu nie mam

    2 Cytuj
  • katarzyna salawa 16 maj 2016
    ja 1234 napisał/a:

    Właśnie pieniądze przyszły

    A kiedy pani składała, ? I czy któraś z mamus składała w okolicach 20 kwietnia i dostała dziś?

    Cytuj
  • 16 maj 2016

    Witam, ja dzisiaj dostałam decyzje, a składałam wniosek jakoś 7 kwietnia, ale pieniążków nie mam na razie.

    Cytuj
  • 16 maj 2016
    tinka909 napisał/a:

    A decyzje dostalas? W jakim banku masz konto? U mnie juz jedna sesja byla ale pieniędzy nie mam

    Bank Wielicki

    Cytuj
  • 16 maj 2016

    skladalam 6 04 i przelewu niema tylko decyzja przyszla,napisane ze za 04 05 wyplata bedzie w miesiacu maj bez daty konkretnej,wiec czekac trzeba.

    1 Cytuj
  • 16 maj 2016

    Ja składałam wniosek 06.04 dzisiaj dostałam decyzję i popołudniu wpłynęły pieniądze na konto.Tak że Pani Katarzyna Salawa otrzymała wiarygodną informację z MOPS

    Cytuj
  • 16 maj 2016
    sylwi napisał/a:

    skladalam 6 04 i przelewu niema tylko decyzja przyszla,napisane ze za 04 05 wyplata bedzie w miesiacu maj bez daty konkretnej,wiec czekac trzeba.

    A jest napisane do kiedy należy Ci sie to 500+ ? Do konca wrzesnia czy października?

    Cytuj
  • 16 maj 2016

    I właśnie kasa przyszła:):)

    Cytuj
  • 16 maj 2016

    Decyzji brak. Pieniądze są. Dziś po 15ej w PKO bp za 2 miesiące. Składałam m 6.04 w Mops.

    Cytuj
  • 16 maj 2016

    ja składałam 1.04 i decyzje dostałam dzisiaj wypłacać będą do końca maja:)

    1 Cytuj
  • 16 maj 2016
    tinka909 napisał/a:

    A jest napisane do kiedy należy Ci sie to 500+ ? Do konca wrzesnia czy października?

    mi pisze do konca 30,09,2017

    Cytuj
  • 16 maj 2016

    A czy któraś z Was co dostała dzis pieniadze pobiera rodzinne?

    Cytuj
  • 16 maj 2016

    Tak pobieram rodzinne wniosek skladany 4,04 osobiscie w MOPS dzis pieniazki na koncie za dwa miesiace ;-) , decyzji brak .

    Cytuj

Odpowiedz