Forum » Myślenice

500+ w Myślenicach

  • katarzyna salawa 27 maj 2016

    Witam czy ma ktoś już decyzję odnośnie wypłat na 30maja?

    2 5 Cytuj
  • 27 maj 2016

    też się podpinam do pytania

    1 3 Cytuj
  • katarzyna salawa 27 maj 2016
    brawo ja napisał/a:

    też się podpinam do pytania

    Pani też czeka jeszcze?

    1 5 Cytuj
  • 27 maj 2016

    Ja dostałam dzisiaj,wniosek składałam 1104 .

    1 4 Cytuj
  • 27 maj 2016
    Katarzyna Salawa napisał/a:

    Pani też czeka jeszcze?

    tak

    1 3 Cytuj
  • katarzyna salawa 27 maj 2016

    Ja składalam 20 kwietnia i nie mam

    3 5 Cytuj
  • 28 maj 2016

    Ja składałam 11 kwietnia i cisza

    1 2 Cytuj
  • katarzyna salawa 30 maj 2016

    Wie ktoś coś

    3 4 Cytuj
  • 30 maj 2016
    Katarzyna Salawa napisał/a:

    Wie ktoś coś

    ja dzwoniłam ponownie pytam miło i uprzejmie a pani mi odpowiedziała w dosć nie miły sposób że ma czas 3 miesiące nie zdążyłam pow do widzenia pani się rozłaczyła

    2 3 Cytuj
  • katarzyna salawa 30 maj 2016

    Ja też dzwoniłam i mi powiedziała że wypłacaja jescze do 10 kwietnia i żeby nie liczyć na pieniądze dopiero na koniec Czerwca, ja się pytam jaka to sprawiedliwość będzie bo niektóre osoby trzeci raz dostaną a te osoby co składały koło 20 kwietnia pierwszy raz wiem że to wyrównanie będzie ale to boli jak niektórzy mają już a znów nie ma aż takiej dużej różnicy dni, a te co składały w maju to też będą czekać nie

    2 16 Cytuj
  • 30 maj 2016
    Katarzyna Salawa napisał/a:

    Ja też dzwoniłam i mi powiedziała że wypłacaja jescze do 10 kwietnia i żeby nie liczyć na pieniądze dopiero na koniec Czerwca, ja się pytam jaka to sprawiedliwość będzie bo niektóre osoby trzeci raz dostaną a te osoby co składały koło 20 kwietnia pierwszy raz wiem że to wyrównanie będzie ale to boli jak niektórzy mają już a znów nie ma aż takiej dużej różnicy dni, a te co składały w maju to też będą czekać nie

    bardzo nie sprawiedliwe ja sama czekam i szczerze by mi się przydały te pieniądze i uważam że jest to nie fer

    3 9 Cytuj
  • 30 maj 2016
    Katarzyna Salawa napisał/a:

    Ja też dzwoniłam i mi powiedziała że wypłacaja jescze do 10 kwietnia i żeby nie liczyć na pieniądze dopiero na koniec Czerwca, ja się pytam jaka to sprawiedliwość będzie bo niektóre osoby trzeci raz dostaną a te osoby co składały koło 20 kwietnia pierwszy raz wiem że to wyrównanie będzie ale to boli jak niektórzy mają już a znów nie ma aż takiej dużej różnicy dni, a te co składały w maju to też będą czekać nie

    Te panie, to planują dostać turbo doładowania w czerwcu? Dwa miesiące dziubią, a ludzie czekają. Teraz nagle wszystkie wnioski rozpatrzą w czerwcu? Będą siedzieć po godzinach i dadzą radę, bo termin nagli. Dobrze, że zostało określone iż wnioski mają być rozpatrzone do końca czerwca, bo znając życie czekalibyśmy pół roku albo więcej.

    7 5 Cytuj
  • 30 maj 2016

    a ja jestem ciekaw czy Ci co najbardziej ''krzycza ''o te pieniadze to pracowali kiedykolwiek i starali sie sami zarobic na rodzine....mnie sie wydaje,ze najpierw trzeba pomyslec czy stac mnie na zalozenie rodziny i utrzymanie dzieci a potem dopiero sie cieszyc jesli panstwo cos dolozy
    niejeden chcialby miec wiecej ddzieci,ale zanim je ''zrobi''to mysli czy da rade zapewnic im odpowiedni byt

    21 13 Cytuj
  • 30 maj 2016

    Panie mają 3 miesiące na wydanie decyzji od daty wpłynięcia poprawnie wypełnionego wniosku.

    9 4 Cytuj
  • 30 maj 2016

    brawo zygi jedyna mądra wypowiedz a reszta to żenada ogarnijcie sie ludzie maja 3 miesiace wiec czekajcie cierpliwie a nie takie nudzenie kto dostal a kto nie dostal

    18 6 Cytuj
  • katarzyna salawa 30 maj 2016

    Do paru osób powyżej niech wypowiadają się tylko te osoby co wiedzą coś na temat a nie pisanie takich rozprawek na to czy ktoś pracował czy nie, nie każdy ma taką sytuację że może pracować itp, forum jest o tym czy ktoś co wie czy nie na tematy tego zasiłku a nie wymadrzanie się o tym czy komuś się to należy czy nie, bo wbrew pozorom wychowanie dzieci nie kosztuje mało i są tu na tym forum zapewne sami rodzice którzy wiedzą co zrobić z tymi pieniędzmi i napewno zastanawiali się wcześniej czy ich stać na dzieci, a jak coś im się należy to dlaczego mają być gorsi niż ci rodzice co już dostali wcześniej

    6 20 Cytuj
  • 30 maj 2016

    tak na prawde to nikt biedny tu nie pisze bo ma odrobine godnosci tylko tacy zachłanni co ciagle mają malo

    16 6 Cytuj
  • katarzyna salawa 30 maj 2016

    [cwiytat=MONIKA 11]tak na prawde to nikt biedny tu nie pisze bo ma odrobine godnosci tylko tacy zachłanni co ciagle mają malo[/cytat]

    Forum jest o tym kto co wie na temat a debata kto pisze czy biedny czy bogaty to już zostawię bez komentarza

    3 16 Cytuj
  • 30 maj 2016

    YESSS KASA YEESS ŁYKEND

    3 4 Cytuj
  • 30 maj 2016
    Katarzyna Salawa napisał/a:

    Do paru osób powyżej niech wypowiadają się tylko te osoby co wiedzą coś na temat a nie pisanie takich rozprawek na to czy ktoś pracował czy nie, nie każdy ma taką sytuację że może pracować itp, forum jest o tym czy ktoś co wie czy nie na tematy tego zasiłku a nie wymadrzanie się o tym czy komuś się to należy czy nie, bo wbrew pozorom wychowanie dzieci nie kosztuje mało i są tu na tym forum zapewne sami rodzice którzy wiedzą co zrobić z tymi pieniędzmi i napewno zastanawiali się wcześniej czy ich stać na dzieci, a jak coś im się należy to dlaczego mają być gorsi niż ci rodzice co już dostali wcześniej

    Pani Katarzyno-to chyba pani powinna doczytac jak brzmi ''temat''tego forum

    a skoro zastanawiali sie wczesniej czy ich stac na dzieci to skad nagle taki raban w temacie
    poza tym skoro wyplaca pozniej to bedzie wiekszy ''zastrzyk''gotowki i wtedy dopiero mozna dziecku zaoferowac cos sensownego

    11 6 Cytuj
  • 30 maj 2016
    zygi napisał/a:

    a ja jestem ciekaw czy Ci co najbardziej ''krzycza ''o te pieniadze to pracowali kiedykolwiek i starali sie sami zarobic na rodzine....mnie sie wydaje,ze najpierw trzeba pomyslec czy stac mnie na zalozenie rodziny i utrzymanie dzieci a potem dopiero sie cieszyc jesli panstwo cos dolozy
    niejeden chcialby miec wiecej ddzieci,ale zanim je ''zrobi''to mysli czy da rade zapewnic im odpowiedni byt

    Ciebie właśnie ktoś zrobił a nie urodził.Gdyby urodziła cię kochająca matka nie pisałbyś chamskich postów.Pani Katarzyno czy pani nie widzi jaka h....a pisze na tym forum,i pani chciałaby kulturalnej odpowiedzi od tych ludzi?Jakim trzeba być chamem wychowywanym w rodzinie która nie zna słowa miłość aby odpisywać komuś że "robi " dzieci dla kasy?

    8 11 Cytuj
  • katarzyna salawa 30 maj 2016
    krowka123 napisał/a:

    Ciebie właśnie ktoś zrobił a nie urodził.Gdyby urodziła cię kochająca matka nie pisałbyś chamskich postów.Pani Katarzyno czy pani nie widzi jaka h....a pisze na tym forum,i pani chciałaby kulturalnej odpowiedzi od tych ludzi?Jakim trzeba być chamem wychowywanym w rodzinie która nie zna słowa miłość aby odpisywać komuś że "robi " dzieci dla kasy?

    Po prostu nerwy już nie wytrzymują jak można obrażać aż tak kogoś

    4 9 Cytuj
  • 30 maj 2016

    Proszę nie przejmować się chamskimi wpisami bo podejrzewam że rodzice wielu tu piszących jak nie oni sami w stanie wojennymi swoimi furami podjeżdżali po dary na plebanię gdy tym naprawdę potrzebującym honor nie pozwalał,Ci ludzie już tak mają.

    7 9 Cytuj
  • katarzyna salawa 30 maj 2016

    Gdyby ktoś miał jakieś informacje to proszę dać znać:-) pozdrawiamy wszystkich tych którzy"robili" dzieci dla kasy :-D

    6 13 Cytuj
  • 30 maj 2016
    krowka123 napisał/a:

    Proszę nie przejmować się chamskimi wpisami bo podejrzewam że rodzice wielu tu piszących jak nie oni sami w stanie wojennymi swoimi furami podjeżdżali po dary na plebanię gdy tym naprawdę potrzebującym honor nie pozwalał,Ci ludzie już tak mają.

    Nigdy nie podjezdzali nasi rodzice pod plebanie
    bylo nas dwoje i rodzice logicznie nam wytlumaczyli dlaczego nie ma nas wiecej

    8 8 Cytuj

Odpowiedz