Forum » Myślenice

500+ w Myślenicach

  • 20 cze 2016

    ja też:)

    1 3 Cytuj
  • 21 cze 2016
    Katarzyna Salawa napisał/a:

    Dziś dostałam decyzję i pieniążki

    Naprawde sie ciesze-moze wreszcie przestanie pani o tym pisac

    33 6 Cytuj
  • 24 cze 2016

    no i ameno , koniec tematu dostali wszyscy ,to było wiadomo od początku :::)

    9 3 Cytuj
  • 25 cze 2016

    nie wszyscy jeszcze dostali...

    6 4 Cytuj
  • 29 cze 2016

    Niby decyzję mają być wydane do końca miesiąca.

    1 1 Cytuj
  • 29 cze 2016

    Czy osoby które pobierają rodzinnedostaly razem z nim 500+? Bo ja otrzymałam tylko rodzinne

    3 Cytuj
  • 29 cze 2016

    ja też tylko rodzinne...

    3 Cytuj
  • 29 cze 2016

    ja też tylko rodzinne mam nadzieje że reszta czyli zasiłek wychowawczy 500+ będzie jutro bo jutro jest 30 czyli ostatni dzień miesiąca jak pisze na decyzji

    2 Cytuj
  • 29 cze 2016

    ja nie pobieram rodzinnego ale 500+ dostawałam w kwietniu i w maju w dniu wypłacania rodzinnego i dziś nie otrzymałam

    2 Cytuj
  • 29 cze 2016

    decyzje dostałam już w kwietniu

    2 Cytuj
  • 30 cze 2016

    Ja również dostawałem przelew w kwietniu i w maju w dniu wypłacania rodzinnego i dziś nie otrzymałem. Czyżby już brakowało środków?

    2 2 Cytuj
  • 30 cze 2016

    Jak nie przyjdą dziś to będziemy się martwić a tym czasem życzę miłego dnia

    1 1 Cytuj
  • 30 cze 2016

    500+ jest na koncie

    1 Cytuj
  • 30 cze 2016
    almar25 napisał/a:

    Ja również dostawałem przelew w kwietniu i w maju w dniu wypłacania rodzinnego i dziś nie otrzymałem. Czyżby już brakowało środków?

    Nawet nie żartuj :D o 18.00 w moim banku ostatnia sesja wiec cierpliwie czekam :)

    1 Cytuj
  • 30 cze 2016

    500+ jest na koncie dzis przelew

    1 Cytuj
  • 30 cze 2016

    Jest już przelew za czerwiec

    1 Cytuj
  • 30 cze 2016

    Za 500+ oddaliscie cos wiecej... Tanim narodem jestesmy. Viva prawo, viva sprawiedliwosc!

    6 5 Cytuj
  • 30 cze 2016

    Dziś dzwonila mówili że rozpatrują dopiero wnioski za maj hihi

    1 Cytuj
  • 30 cze 2016

    Co takiego oddali?
    Gdy pracują za 6 zł na godzinę u "dobroczyńcy" to jest cacy i nie są niewolnikami ale gdy wezmą 500 zł to jakby stracili dziewictwo?Tanim narodem jesteśmy to mów do siebie i tobie podobnym którzy lizali d...pę komunistom a potem ogłupiali ludzi po 1989 wmawiając im że praca za 1000 na rękę czyni ich wolnymi.I bardzo dobrze że kobiety dostaną 500 + i zajmą się dziecmi zamiast tyrać u "dobroczyńców" za grosze.Albo zaczniecie płacić jak ludziom albo sami będziecie robić te uszczeleczki czy zbijać klateczki.I to jest największe osiągnięcie tej ustawy.

    12 2 Cytuj
  • 30 cze 2016
    krowka123 napisał/a:

    Co takiego oddali?
    Gdy pracują za 6 zł na godzinę u "dobroczyńcy" to jest cacy i nie są niewolnikami ale gdy wezmą 500 zł to jakby stracili dziewictwo?Tanim narodem jesteśmy to mów do siebie i tobie podobnym którzy lizali d...pę komunistom a potem ogłupiali ludzi po 1989 wmawiając im że praca za 1000 na rękę czyni ich wolnymi.I bardzo dobrze że kobiety dostaną 500 + i zajmą się dziecmi zamiast tyrać u "dobroczyńców" za grosze.Albo zaczniecie płacić jak ludziom albo sami będziecie robić te uszczeleczki czy zbijać klateczki.I to jest największe osiągnięcie tej ustawy.

    Krowka, Ty bredzisz ostatnio. Myślisz ze 500 zł załatwi sprawę, dajcie 1000 na dziecko. Ty zajmujesz sie krówkami, ale możesz podpytać Panią Beatę skąd bierzecie pieniądze na 500 plus. Rypnie się sprawa? To coś przypomina gospodarzenie PiS w Pcimiu: nabrać kredytów w bankach na duperele, a potem rozsprzedawać gminne mienie. I poproś ją przy okazji, że jak zarabia kilkanaście albo kilkaset tysięcy na miesiąc, niech da z tego parę stówek mężowi, żeby nie podawał do gazet że ciuchy kupuje w lumpeksach.

    6 7 Cytuj
  • 30 cze 2016

    Tylko jakoś Myślenice są na czele najbardziej zadłużonych a nie Pcim?
    Do kwiczenia świnek odrywanych od koryta większość się przyzwyczaiła i na nikim nie robią wrażenia wasze lamenty.Cieszy jak nawet księża muszą ogłaszać że "dobroczyńcy"potrzebują pracowników i strach niektórych gdy słysząc rankiem dzwonek do drzwi modlą się aby był to listonosz,

    9 7 Cytuj
  • 30 cze 2016

    Tyle samo mam wspólnego z PO co z wami. Obydwie mam gdzieś. Napisałem w poprzednim poście, że w d... i pytam dlaczego Redakcja skasowała mój wpis, cenzura?

    4 Cytuj
  • 1 lip 2016

    no i odpadliśmy z ojro modły nic nie pomogły

    1 1 Cytuj
  • 4 lip 2016

    Kiedy opłaca 500+?

    4 Cytuj
  • 6 lip 2016

    Tymczasem na portalu Lisa dziennikarz martwi się że rodzice wydają pieniądze z 500+ na buty i ubrania?Oczywiście lepiej było za PO gdy te pieniądze wypływały na konta w rajach podatkowych dla wąskiej grupy ludzi.

    7 4 Cytuj

Odpowiedz