Forum » Myślenice

MOKIS - z kulturą na bakier.

  • 3 mar 2011

    Przeczytajcie sobie artykuł z pierwszej strony "Miasto-info"- wywiad z Dorotą Ruśkowską, oraz komentarze pod artykułem. A przy okazji w Gazecie Myślenickiej(dzisiejszej ) jest sprostowanie Pani Dyr. MOKiS odnośnie zadłużenia i komentarzy na ten temat. ŻENADA jakie tam odchodzi wazeliniarstwo, aż tłusto w ustach żeby nie powiedzieć w ..... .

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    400 tys ludzi? Matko! Gdzie? Kiedy? Czy jest jakieś sprawozdanie z działań Domu Kultury? Jest gdzieś dostępne? Chętnie je przeczytam. Szukałem na stronie miasta ale nie ma!

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    no właśnie wazeliniarstwo bierze górę !!!!

    Uważam że problem należy nagłośnić !!!

    Kto to widział aby ceny podnosić szczególnie dla stowarzyszeń prowadzących naukę pływania dla dzieci; przy dzisiejszych problemach z wadami postawy płwanie jest jak "lekarstwo" no ale cóż dla dyrekcji MOKiS są ważniejsze sprawy ...
    Co ich tam jakieś dzieci obchodzą niech sobie postoją na ulicy, albo posiedzą przy komputerze.

    TAKA JEST POLITYKA MOKiS.

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    Trzeba przecież zaroić na długi! Podniesie się cenę biletów i czegoś tam jeszcze a tym sposobem więcej będzie na festiwal lodowy na przykład , albo na teatr pana Pniaczka. Kpiny sobie robi dyrekcja ośrodka i tyle. do zarządzania finansami potrzebny jest finansista a nie artysta.

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    Nie wiem o co Wam chodzi w tym wątku. Pani Anita Werner to jeden z najbardziej zaufanych i lojalnych współpracowników Pana Ostrowskiego. Pod jej okiem kultura w MOKiS rozkwitła jak nigdy wcześniej. Dzięki jej staraniu tak świetnie rozwinęła się Ziemia Myślenicka, teatr, są wspaniałe wystawy, cudowne Międzynarodowe Warsztaty Artystyczne, na które przyjeźdża tyle wybitnych i znanych na całym świecie artystów a także genialny wprost festiwal rzeźby lodowej. Dzięki Pani Anicie Myślenicką Kulturę możemy pisać od jakiegoś czasu przez duże Q.

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    Ludzie! 400 tys. podzielone przez 12 miesięcy daje ponad 33 tys. ludzi miesięcznie! SZOK dosłownie! Kiedy? Jak? Gdzie?

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    [quote=gość: szok] Ludzie! 400 tys. podzielone przez 12 miesięcy daje ponad 33 tys. ludzi miesięcznie! SZOK dosłownie! Kiedy? Jak? Gdzie? [/quote]

    zgadzam się też jestem w szoku !!!

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    .. czyli średnio każdy z mieszkańców Myślenic bywał w MOKISIE 2 razy w miesiącu. Ja tam byłem, ale aż tyle razy - to nie.

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    Małe zapytanie do "parafianka/żonka" - ty kpisz sobie czy tak na poważnie myślisz? To że Pani dyrektor to zaufany współpracownik Pana Ostrowskiego to się zgodzę, ale ta cała reszta to jakaś straszna bajka. Mam bardzo dużą nadzieję że tak nie sądzisz bo jak jest inaczej to nie mieszkasz w Myślenicach a w Ośrodku jesteś chyba raz na rok.

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    MOżecie mówic co chcecie ale ja pamiętam że byłem raz w MOKISIE na filmie i nawet była pełna sala to musiałem na schodkach siedzieć:(ale to było tak ze... 14 lat temu... :)

    Cytuj
  • 3 mar 2011

    tam nawet pracowników ciężko zastać

    1 Cytuj
  • 3 mar 2011

    Widzę, że tu na forum piszą w większości ludzie zawistni i frustraci. Być może po prostu brakuje Wam artystycznej wyobraźni i wizji takiej jaką ma Pani Dyrektor, która jako artystka ma opanowany dar kreacji nie tylko w sztuce ale też w zarządzaniu.
    Popatrzcie obiektywnie ile Pani Anicie udało się zrealizować fantastycznych rzeczy dzięki doskonałej współpracy z Panem Ostrowskim. Płaszczenie się przed Panem Maciejem wcale nie jest takie łatwe i wymaga od artysty sporo poświęcenia ale czego osobowość taka jak Pani Anita nie zrobi dla dobra kultury.
    A co Ją za to spotyka? Codzienne obelgi i naigrywanie się ludzi bez osiągnięć i życiowych dokonań na forum internetowym i zapewne obmawianie pokątne po całym mieście. Ciekawe czy ktoś z Was za te marne 3,5 tys zwlekałby się codziennie rano i kiblował osiem godzin w jakimś prowincjonalnym ośrodku kultury realizując misję, która przerasta tutejsze małomiasteczkowe społeczeństwo i którą niewielu jest w stanie ogarnąć?
    Na koniec apeluję o trochę wyrozumiałości wobec drobnych niedociągnięć oraz pokory i wdzięczności, zwłaszcza wobec Pana Ostrowskiego, dzięki któremu mamy takiego świetnego zarządzającego w MOKiS.

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Muszę pogratulować Pani Anicie osiągnięć koto poza nią potrafiłby z MOKiSU wyrzucić ZPiT ZM, Natalię która była zagrożeniem bo robiła więcej niż pani dyrektor! Moim zdaniem przykładem dla pani W. powinien być dom grecki, miejsca brak, a ciągle się coś dzieje. Ciekaw jestem jakie są różnice w udrzecie. Jeśli dom grecki miałby budżet Pani A.W. to kultura w mieście by kwitła, nie jak teraz umierała i to umierała bardzo szybko!!!

    1 Cytuj
  • 4 mar 2011

    [quote=gość: parafijanka/żonka] Widzę, że tu na forum piszą w większości ludzie zawistni i frustraci. Być może po prostu brakuje Wam artystycznej wyobraźni i wizji takiej jaką ma Pani Dyrektor, która jako artystka ma opanowany dar kreacji nie tylko w sztuce ale też w zarządzaniu.
    Popatrzcie obiektywnie ile Pani Anicie udało się zrealizować fantastycznych rzeczy dzięki doskonałej współpracy z Panem Ostrowskim. Płaszczenie się przed Panem Maciejem wcale nie jest takie łatwe i wymaga od artysty sporo poświęcenia ale czego osobowość taka jak Pani Anita nie
    zrobi dla dobra kultury.

    STEK WIERUTNYCH BZDUR !!!!!

    BARDZIEJ NIEDOSTĘPNEJ, NIEOBIEKTYWNEJ I STRONNICZEJ OSOBY JAKĄ JEST P. WERNER NIE SPOTKAŁAM.
    NIE POTRAFI MERYTORYCZNIE DYSKUTOWAĆ - LICZY SIĘ JEJ ZDANIE I BASTA !!!!
    NIE WSZYSCY SĄ ZACHWYCENI JEJ PROPOZYCJAMI :(((

    BARDZIEJ
    A co Ją za to spotyka? Codzienne obelgi i naigrywanie się ludzi bez osiągnięć i życiowych dokonań na forum internetowym i zapewne obmawianie pokątne po całym mieście. Ciekawe czy ktoś z Was za te marne 3,5 tys zwlekałby się codziennie rano i kiblował osiem godzin w jakimś prowincjonalnym ośrodku kultury realizując misję, która przerasta tutejsze małomiasteczkowe społeczeństwo i którą niewielu jest w stanie ogarnąć?
    Na koniec apeluję o trochę wyrozumiałości wobec drobnych niedociągnięć oraz pokory i wdzięczności, zwłaszcza wobec Pana Ostrowskiego, dzięki któremu mamy takiego świetnego zarządzającego w MOKiS. [/quote]

    1 Cytuj
  • 4 mar 2011

    STEK WIERUTNYCH BZDUR !!!!!

    BARDZIEJ NIEDOSTĘPNEJ, NIEOBIEKTYWNEJ I STRONNICZEJ OSOBY JAKĄ JEST P. WERNER NIE SPOTKAŁAM.
    NIE POTRAFI MERYTORYCZNIE DYSKUTOWAĆ - LICZY SIĘ JEJ ZDANIE I BASTA !!!!
    NIE WSZYSCY SĄ ZACHWYCENI JEJ PROPOZYCJAMI :(((

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Tak mnie zszokowała wypowiedz "parafijanki/żonki" ż od razu chciałem odpisać, ale nie udało się ponieważ operator forum podał mi błędny kod (ciekawe czy to przypadek, czy może ...) Mam wrażenie że wyżej wymieniona to może sama pani dyrektor lub ktoś z jej koleżanek-artystek które działają od czasu do czasu w naszym małomiasteczkowym ośrodku kultury korzystając z naszych budżetowych środków. Zastanawia mnie jeszcze jedno skąd "parafijanka/żonka" wie ile zarabia ta nasza biedna pani dyrektor? Mam jeszcze wiele pytań: jeżeli obecna pani dyrektor jest tak wspaniała to dlaczego "Teatr w stodole" tylko raz wystawiał swoją sztukę na deskach MOKiS-u, chociaż przecież działa on w GOK w Głogoczowie ( to ponoć filia MOKiS ?). A odnośnie "Ziemi Myślenickiej" to już całkowita, niesamowita bzdura jaką napisałaś. Jak masz pisać takie idioctwa to lepiej nie pisz nic.

    Cytuj
  • adzygmunt 4 mar 2011

    Nie czepiam się, ale tu cytat " nie udało się ponieważ operator forum podał mi błędny kod", jest praktyką niedostępną. I jeśli w końcu ci udostępnił to na jakiej zasadzie? Ja także mając pod moim adresem niekorzystne wpisy chciałbym wiedzieć kto mnie opluwa!
    Nie odnoszę się do meritum bo nie śledzę z zaangażowaniem pracy MOKIS*u

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Nie wiem na jakiej zasadzie i kto decyduje co może wejść na stronę (chociaż nie używałem wulgaryzmów) podano mi kod, który wpisałem ale wyskoczył mi napis że błędny kod i nie mogłem wejść z moim wpisem na stronę. Kiedyś zniknął wpis po paru minutach-w jednej chwili go czytałem a po paru minutach znikną ze strony (pisałem o tym wcześniej) - CZARY?!

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Nie wiem gdzie ja napisałam,że Pani Dyrektor zarabia 3,5 tys bo nigdzie tak napisałam. Podałam tylko dla przykładu jakaś kwotę, która w rzeczywistości pewnie i tak jest za niska w stosunku do poświęcenia i osiągnięć Pani Dyrektor. Piszę to choć nie jestem związana z Panią Dyrektor ale znając to jak mało zarabiają Urzędnicy UMIG i w budżetówce wiem, ze za ten trud zarabiają na pewno za mało. A mają świetne osiągnięcia. Czy to nie przez Panią Anitę wyremontowano salę kinową lub otwożono wspaniałą galerie w podziemiach. A czy to nie za Pani Dyrektor Ziemia Myślenicka się tak wspaniale rozrosła. A kiedy powstały dwa teatry i orkiestra kameralna?
    Wiem, że ludzie którzy w tych inicjatywach działają też mają w nich jakiś swój udział ale gdyby nie natrafili na życzliwość właśnie tej Pani Dyrektor to nic by nie zrobili. A poza tym przeczytajcie sobie co napisała Pani Dyrektor w swoim liście bez przesady. Mianowicie, że w całej Polsce obiektywnie nie ma takiego wsparcia dla kultury jak w naszym samorządzie. I jest to chyba zasługa Pana Ostrowskiego, że potrafił tych prostych ludzi w radzie przekonać do kultury. A Wy tylko narzekacie i opluwacie i ciągle się Wam coś nie podoba.
    A co do tych 400 tyś, to to jest nawet zaniżona kwota. A ona i tak urośnie jak Pani Dyrektor zmodernizuje kino o czym pisał Pan Hołuj w Dzienniku Polskim, bo wtedy będziemy konkurować z Zakopianką i ściągać nawet z Krakowa ludzi dobrą jakością cyfrową i szybkimi premierami. ale jak się za rok dowiecie, że do MOKiS przyjechało 1 mln ludzi to pewnie tez będzie opluwanie.
    pozdrawiam wszystkich frustratów i nieudacznikuw

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Na kilometr pachnie Zdzichem, oj pachnie... ;)

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    [quote=gość: parafijanka/żonka/chętna] za Pani Dyrektor Ziemia Myślenicka się tak wspaniale rozrosła [/quote]

    To może by tak sprzedać parę ha jakiemuś inwestorowi i byłoby po kłopotach finansowych.

    Acha i jeszcze mam pytanie gdzie można znaleźć ten list bez przesady, bo bym chętnie poczytał....
    [quote=gość: parafijanka/żonka/chętna] A poza tym przeczytajcie sobie co napisała Pani Dyrektor w swoim liście bez przesady. [/quote]

    1 Cytuj
  • 4 mar 2011

    [quote=gość: parafijanka/żonka/chętna] Nie wiem gdzie ja napisałam,że Pani Dyrektor zarabia 3,5 tys bo nigdzie tak napisałam. Podałam tylko dla przykładu jakaś kwotę, która w rzeczywistości pewnie i tak jest za niska w stosunku do poświęcenia i osiągnięć Pani Dyrektor. Piszę to choć nie jestem związana z Panią Dyrektor ale znając to jak mało zarabiają Urzędnicy UMIG i w budżetówce wiem, ze za ten trud zarabiają na pewno za mało. A mają świetne osiągnięcia. Czy to nie przez Panią Anitę wyremontowano salę kinową lub otwożono wspaniałą galerie w podziemiach. A czy to nie za Pani Dyrektor Ziemia Myślenicka się tak wspaniale rozrosła. A kiedy powstały dwa teatry i orkiestra kameralna?
    Wiem, że ludzie którzy w tych inicjatywach działają też mają w nich jakiś swój udział ale gdyby nie natrafili na życzliwość właśnie tej Pani Dyrektor to nic by nie zrobili. A poza tym przeczytajcie sobie co napisała Pani Dyrektor w swoim liście bez przesady. Mianowicie, że w całej Polsce obiektywnie nie ma takiego wsparcia dla kultury jak w naszym samorządzie. I jest to chyba zasługa Pana Ostrowskiego, że potrafił tych prostych ludzi w radzie przekonać do kultury. A Wy tylko narzekacie i opluwacie i ciągle się Wam coś nie podoba.
    A co do tych 400 tyś, to to jest nawet zaniżona kwota. A ona i tak urośnie jak Pani Dyrektor zmodernizuje kino o czym pisał Pan Hołuj w Dzienniku Polskim, bo wtedy będziemy konkurować z Zakopianką i ściągać nawet z Krakowa ludzi dobrą jakością cyfrową i szybkimi premierami. ale jak się za rok dowiecie, że do MOKiS przyjechało 1 mln ludzi to pewnie tez będzie opluwanie.
    pozdrawiam wszystkich frustratów i nieudacznikuw [/quote]

    znam świetnych lekarzy "specjalistów" leczą ciężkie przypadki ;))

    1 Cytuj
  • 4 mar 2011

    [quote=Mysleniczanin007] Na kilometr pachnie Zdzichem, oj pachnie... ;) [/quote]

    Bo to jest żona Zdzicha :)

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    Możecie sobie darować impertynencje bo nie robią na mnie żadnego wrarzenia. Prawda jest taka i to Was boli, że Pan Burmistrz Ostrowski nie tylko jest sam świetnym Burmistrzem ale też ma wielki talent w tworzeniu podległego sobie zespołu i umie znakomicie dobierać ludzi. Przykłady są w każdej instytucji i wydziale w Urzędzie Miasta. Żywym tego przykładem jest Pani Dyrektor Anita, która świetnie zarządza zarówno MOKiS jak i basenem. Wszyscy, którzy tam pracują wiedzą, jak dobrze się z Nią współpracuje a Ci, którzy byli za słabi, nie chciało im się pracować lub nie mieli wizji na działalność musieli odejść i teraz to pewnie oni najbardziej opluwają Panią Anitę. Jeśli ktoś jest zdolny i poukładany to tak jak na przykład Piotrek Szewczyk lub Leszek Pniaczek to prowadzi swoją działalność z sukcesami. I trzeba tu podkreślić, że chyba największy jest w to wkład właśnie Pani Werner, która się wszystkimi opiekuje, troszczy i jest dla każdego życzliwa.

    Cytuj
  • 4 mar 2011

    no basen jest świetnie wręcz fantastycznie zarządzany !!!!!!!!!

    ten temat był przerabiany !!!!

    http://forum.miasto-info.pl/myslenice/642,basen-w-myslenicach.html

    Cytuj

Odpowiedz